Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 145 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 ... LastLast
Results 2,101 to 2,120 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2101 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Culmea, eu am auzit ca cineva a primit o consola de la domo, dar pana nu vad nu cred. M-am lasat păcălit o data, mi-a ajuns

    LE: Termen livrare: La comanda in 3-15 zile.

    Off: Primiţi comenzi? Culcat!

  2. #2102 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Pe chestiunea domo s-a mai discutat, e termenul ala de livrare cu 3-15 zile inca de acum cateva luni.
    Te suna cineva de la departamentul vanzari a doua zi si-ti spune ,,deocamdata produsul nu este disponibil in Romania dar va putem contacta in momentul in care il vom aduce etc." (era si cineva pe forum care a postat un SS acum cateva saptamani intreband daca e pe bune faza)

  3. #2103 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Culmea, eu am auzit ca cineva a primit o consola de la domo, dar pana nu vad nu cred. M-am lasat păcălit o data, mi-a ajuns

    LE: Termen livrare: La comanda in 3-15 zile.

    Off: Primiţi comenzi? Culcat!
    Am precomanda la domo de prin octombrie facuta si nu am primit , deci daca cineva ti-a spus ca a primit ps4 de acolo, doar vrea sa pară interesant.

  4. #2104 SP
    Member miami's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Culmea, eu am auzit ca cineva a primit o consola de la domo, dar pana nu vad nu cred. M-am lasat păcălit o data, mi-a ajuns
    eu am un prieten care mi-a zis ca ar fi consolele in Craiova, si nu le trimit aia la Domo in Valcea decat in perioada lansarii (oricum daca ai ceva "nepoti" pe acolo, se poate orice )

  5. #2105 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Da, ma rog... Cu gainarii pe sub mana e posibil ... Totusi cred ca stocurile vor ajunge în RO dupa 10 ianuarie, avand in vedere ca a fost perioada de sărbători si ca in decembrie nu existau stocuri nicăieri.

  6. #2106 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    Eu am precomanda la Domo de acum > 2luni (la eMag am de la lansare). Dupa ce am facut precomanda, m-a sunat un dude de la ei sa imi spuna ca imi aduc consola la jumatatea lui decembrie (eu ii spuneam ca am citit pe forumuri ca nu va fi asa, el o tinea pe a lui). Evident nu am mai auzit de ei de atunci. Macar eMag nu mi-au facut sperante aiurea, au modificat pe site si asta a fost. Cred ca o sa apara consola la toti in aceeasi perioada si voi lua de la eMag, macar ei nu au fost atat de pe dinafara

  7. #2107 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Pe aia de la DOMO si daca ii suni acuma o sa-ti zica ca iti vor aduce consola la jumatatea lui decembrie

  8. #2108 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    da, probabil cei mai neseriosi, sper sa vina concurenta inaintea lor, ca sa ii pot refuza .

  9. #2109 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    Ghinionul dracului !!!!!
    Am avut 3 tovarasi in 3 tari diferite in 10-15dec.2013, dupa lansare in eu, si nu mi-au gasit nici unul desi chiar au cautat. Apoi,din cauza problemelor aparute la consola ( posibil ca SONy sa fi fost sabotata de proprii ei angajati tratati pe post de sclavi, la centrul de asamblare din China),nu stiu daca ati citit careva despre asta... am decis sa astept lansarea in Ro, ma voi duce la Altex, am sa dau o atentie de 100 ron, la angajatului de pe raionul de gaming,(cu cateva zile inainte de 29.01) pt a ma recomanda ca fiind fratele lui, si a imi rezerva o consola la sigur + 1000 ron pt un eventual start in materie de jocuri pt ea (activare ps+ pe un an si 1-2 jocuri.)
    Ca idee >>>>exista niste increzuti,nerusinati care au un magazin de gaming la UNIRII,BUC etj 3(cum urci scarile rulante), si au ceva stoc de PS4 acolo,varianta simpla...la nesimtitul pret de 2900 ron. App gasiti si XboxO, la 3500 ron)... In afara de pret te mai lovesti si de aroganta lor!

  10. #2110 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Va recomand sa va feriti de vanzatorii din Unirea de la etajul 3 a.k.a Playcom, despre care se stie ca sunt tepari. Cat despre 100 de ron angajatului de pe raion... nu vad de ce i-ai da. Fa-ti o precomanda si gata.

  11. #2111 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu te sfatuiesc sa dai nicio atentie, dupa ce ca sunt incompetenti si nesimtiti ii mai inveti si la bani. Pe 29 vor avea majoritatea magazinelor si sa vezi cat o sa mai putrezeasca consolele pe rafturi.

    Ia linistit cu precomanda si gata.

  12. #2112 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    In plus, Amazon.co.uk, vor avea stocuri incepand cu 10 ianuarie

  13. #2113 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    buna asta cu ,,atentia" de 100RON oferita angajatului
    ,,-shefu, el e fratemiu, poate poti stii tu o consola PS4.. -k, chisc-o, si tu si fractu''

  14. #2114 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Haha.. se face totul cu spaga pt. ca ofera cativa fraieri si dupa se asteapta ca toti sa fim la fel de pro... generosi. Mai bine sa-i dai 1000 lei.

    Vezi ca daca donezi 100 lei site-ului iei consola si mai repede. Eu asa am facut si am luat Xbox One si PS4.

    Bafta!

  15. #2115 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ar trebui sa fac acum precomanda la eMag sau Altex daca vreau PS4? Eu o sa fiu in sesiune in 29 si pana in 14 luna viitoare nu am timp nici sa suflu. Ma tem sa nu cumva sa termin sesiunea, sa dau comanda si sa imi spuna toti ca nu mai au stocuri.

  16. #2116 SP
    Member AzFaust's Avatar
    @cromad007: tu chiar crezi ca pe 29 cand o sa apara consola, toate magazinele (Altex, Domo, Flanco, Carrefour, Real etc) dintr-un oras o sa ramana fara PS4? Eu unul nu cred si asta cu spaga la Altex este o prostie. O sa arunci 100 lei degeaba. Cum zice si 'naz', mai bine donezi la site .

  17. #2117 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    MOD EDIT: sunt un troll si o caut cu lumanarea

  18. #2118 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    si-ai plecat sper..
    succes la capsuni mestere Manole, ai grija cum le culegi ca s-ar putea sa te intepi si nu mai poti juca cu DS4

  19. #2119 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    Man..trebuie neaparat sa o iau de la ALTEX..., si cu asta am spus tot.

  20. #2120 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Are o pauza.

    Va rog sa discutati civilizat pe viitor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 145 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts