Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 145 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 ... LastLast
Results 2,601 to 2,620 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2601 SP
    Member luciteck's Avatar
    ymy, no offence, dar nu ai de unde sa stii ca istoria se va repeta. In lipsa unor date concrete, tot ceea ce faci e sa speculezi. Atat timp cat rata defectelor se va mentine la un procent de sub 2-3% e ok. Astea fiind spuse, exista si xbox360 slimuri si ps3-uri slim cu defecte, nu exista procent de 100% unitati functionale nici macar acum dupa 6-7 ani de la lansarea lor.

  2. #2602 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by flightcrank View Post
    Si eu imi permit sa mi cumpar altul peste 2 ani,daca se strica asta..si nu ma laud.
    Nu este vorba de lauda aici! As vrea sa-ti vad mutrisoara, daca ti s-ar strica PS4 imediat dupa iesirea din garantie, asa cum am patit eu cu PS3. Nu-ti doresc asta, sincer. Totusi 400 de euro e o suma. Presupun ca ai aruncat o privire pe threadul cu defectiuni la PS4 si ai vazut acolo ce necajiti sunt baietii care au patit-o deja, cu toate ca au garantie. Sa nu mai zic de cei care nu au sau nu pot beneficia de garantie!

    ---------- Post added 31-01-2014 at 09:41 ----------

    Quote Originally Posted by luciteck View Post
    ymy, no offence, dar nu ai de unde sa stii ca istoria se va repeta. In lipsa unor date concrete, tot ceea ce faci e sa speculezi. Atat timp cat rata defectelor se va mentine la un procent de sub 2-3% e ok. Astea fiind spuse, exista si xbox360 slimuri si ps3-uri slim cu defecte, nu exista procent de 100% unitati functionale nici macar acum dupa 6-7 ani de la lansarea lor.
    Asa este. Poate cu PS4 nu se va intampla ce s-a intamplat cu PS3. Sigur ca exista sansa sa-mi cumpar de exemplu un PS4 cu alta configuratie fata de cea actuala, si sa mi se strice in scurt timp. Dar asa cum spuneam mai sus, imi voi cumpara unul cand vor aparea jocurile pe care doresc sa le joc pe el.

  3. #2603 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Pai cred ca aici este discutia. Daca ai ce juca pe PS4. Eu am luat-o in primul rand ca sunt fan gadget-uri. Dar si pentru ca vreau sa joc Fifa 14, Assassins Creed 4 si Killzone Shadow Fall. Pentru unii merita si pentru un joc. Pentru altii nu merita nici cand sunt 10 jocuri bune.
    NU cred ca trebuie discutat de faptul ca nu ti-o iei ca nu ti-o permiti etc. Fiecare o ia cand e pregatit si decis ca merita achizitia.

  4. #2604 SP
    Junior Member dann778's Avatar
    Revenind...la topic,am reusit sa intru si eu in posesia Lui Ps4 Kill Zone-1899 ron carreforur Galati.
    *ca si simpla remarca....au stat pe raft putin peste 18 ore!!!

  5. #2605 SP
    Junior Member razvan78's Avatar
    si eu am luat din carrefour orhideea sambata cel cu killzone la 1899 ron,era ultima bucata.azi mi-a spus un prieten ca a vazut si la carrefour berceni pt cine doreste.

  6. #2606 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Vad ca nu mai apare momentan pe site la Altex sau Media Galaxy.

  7. #2607 SP
    Junior Member ghost_2dark's Avatar
    se pare ca uk gamestop a redus cu 20 lire ps4 varianta simpla, reducerea nu vine de la sony. probabil de asta a disparut de pe site.

  8. #2608 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Nu prea inteleg logica. De ce ar disparea PS4 de pe site-ul Altex daca Gamestop UK a redus pretul cu 20 de lire?

  9. #2609 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Nu prea inteleg logica. De ce ar disparea PS4 de pe site-ul Altex daca Gamestop UK a redus pretul cu 20 de lire?
    altex , cel mai mic pret din romania ! orice produs mai ieftin,aduci dovada si iti dau ei banii -dublu diferenta..e foarte logic

  10. #2610 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am inteles. Acum chiar are logica.
    Oricum mi se pare ciudat ca a disparut de pe site de la Altex. Puteau sa o lase pe site si sa scrie ca nu e in stoc.
    Dupa cum am mai zis cand am returnat consola saptamana trecuta, tipul de la Media Galaxy Orhidea mi-a spus ca nu sunt singurul cu astfel de probleme. Si ca au mai fost console returnate din cauza zgomotului facut de aceasta.

  11. #2611 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Am inteles. Acum chiar are logica.
    Oricum mi se pare ciudat ca a disparut de pe site de la Altex. Puteau sa o lase pe site si sa scrie ca nu e in stoc.
    Dupa cum am mai zis cand am returnat consola saptamana trecuta, tipul de la Media Galaxy Orhidea mi-a spus ca nu sunt singurul cu astfel de probleme. Si ca au mai fost console returnate din cauza zgomotului facut de aceasta.
    Nu, nu are logica
    Promotia aia de la altex care-ti returneaza diferenta e doar pentru magazine din RO..si din cate stiu doar la anumite produse.

  12. #2612 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    Nu, nu are logica
    Promotia aia de la altex care-ti returneaza diferenta e doar pentru magazine din RO..si din cate stiu doar la anumite produse.
    Exact.
    Plus ca, ca sa iti returneze diferenta, trebuie sa cumperi PS4 (sau orice alt produs care intra in promotie) atat de la magazinul unde e mai ieftin cat si de la Altex, sa nu fie in niciun fel de promotie, pretul afisat sa fie acelasi cel putin 3 zile consecutiv, etc.
    Asa ca, nu prea cred ca se merita sa iei inca un PS4 doar ca sa castigi 2x50-100 RON, decat in cazul in care ai nevoie de PS4 si ai sigur cumparator pentru celalalt.

  13. #2613 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu eram ironic la faza cu are logica. La o gluma am raspuns cu o gluma. Se pare ca am fost prea subtil.
    Normal ca e valabil doar in RO. Si doar la unele magazine. Gen emag, pcgarage, domo, flanco...

  14. #2614 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Eu eram ironic la faza cu are logica. La o gluma am raspuns cu o gluma. Se pare ca am fost prea subtil.
    Normal ca e valabil doar in RO. Si doar la unele magazine. Gen emag, pcgarage, domo, flanco...
    scuze atunci dar la ce vad cateodata aici pe forum ma astept la orice

  15. #2615 SP
    Member blondutzu's Avatar
    au scos consolele sa se mai linisteasca apele probabil...le-au venit o caruta inapoi

  16. #2616 SP
    Member excess's Avatar
    Cum e cu garantia asta?? ma refer la comenzile online de PS4. Si cum se face prelungirea de 4 ani??
    Intreb pt. ca nu am un magazin in oras de unde as putea achizitiona un ps4 deci ramane la comanda online.

  17. #2617 SP
    Junior Member Banker's Avatar
    Vă salut cu ocazia primului meu post pe acest forum!

    Aş vrea să vă rog să-mi recomandați un site de unde aș puta achiziționa și eu un PS4. Aș vrea preferabil din țară pentru ca să mă pot bucura de el cât mai devreme și eventual să fie un bundle ( cu joc sau accesorii extra).
    Din ce am căutat pe net am găsit doar la emag (și acolo pe comandă, nu există pe stoc) sau la nemți pe amazon cu un bundle destul de interesant dar puțin mai scump (aici nici nu știu cât mă ajung costurile totale, inclusiv cu transportul și în cât timp ajunge în ro).

    Mulțumesc!

  18. #2618 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Incearca sa iei din tara pentru a-ti fi mai usor cu garantie, in caz ca ai nevoie de ea.

  19. #2619 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    A aparut PS4 pe stoc la Emag si PCGarage.
    Pretul la PCGarage este ... 2293.11. Probabil ca ei au o versiune mai speciala.
    Consola Sony PlayStation 4 500GB - PC Garage
    Consola Sony PlayStation 4, 500 GB, Neagra - eMAG.ro

  20. #2620 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu chiar nu inteleg pe ce lume e PCGarage? La eMag este pe stoc la 1799 RON si la PCGarage este 2293 RON. WTH?!?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 145 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts