Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 145 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #1461 SP
    Member palflo's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    @palflo. Ai greșit tu de la început cu codul poștal. Ai scris 07000 când trebuia sa treci codul străzii tale. A mea e processing
    da au zis cei de la tnt ca nu e nici o problema

  2. #1462 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Coletul meu este in otopeni

  3. #1463 SP
    Member chesterb's Avatar
    norocosule <_<

  4. #1464 SP
    Junior Member tr0ubl3's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Coletul meu este in otopeni
    Huuooooo

    Felicitari! Sa ne spui cum e. Faci si tu un "unboxing" sa ne mai treaca si noua pana cand ajunge..

    Sa vezi cum stam noi restu pe site-ul tnt cu ochii ca dupa mos craciun.

    Tu parca ai luat de pe gamestore nu?

  5. #1465 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Daca a ajuns coletul imi imaginez ca au ajuns toate de pe gamestore. Nu stii putem sa I sunam sa le ridicam cumva azi?

  6. #1466 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Am vb cu ei merge ridicat pana in 12 :30 din pacate

  7. #1467 SP
    Member chesterb's Avatar
    şi ce mai aştepţi?

  8. #1468 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Coletul meu este in otopeni
    Pe ce site ai facut tracking, TCE, Cargus?

  9. #1469 SP
    Junior Member Erson's Avatar
    Mentorica pe ce numar leai sunat sa intrebi de colet? Pe numaru ala pe care neo trimis messaj ieri? Mersi mult

  10. #1470 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    eu nu am primit nici un sms de la ei nici pe maill azi, lucreaza si sambata curieru din ungaria?

  11. #1471 SP
    Junior Member Erson's Avatar
    Nu cred ca lucreaza curieru in ungaria sambata, daca ai comandat vineri ma gandesc ca numa luni osa fie expediat

  12. #1472 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    o sa astept pana luni

  13. #1473 SP
    Member Ramon's Avatar
    valentin2007, tie ti-au zis ieri la telefon ca mai trimit si azi? Lucreaza si azi ei?

  14. #1474 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    Mie mi-au zis ca in decursul weekendului. Mi se pare ca trimit si astazi.
    si la ei pe site zice:


    All orders through the Royal Mail delivery service will be dispatched up until 5.20pm (Monday –Friday), with TNT & DPD deliveries up until 5.00pm (Monday –Friday). During busy periods such as Christmas we can dispatch on Saturday as well though.

    If your order is placed outside of these hours it will be dispatched the next working day (Monday –Friday).

  15. #1475 SP
    Member chesterb's Avatar
    Tocmai am sunat la shopto. Mi-a răspuns unul fără chef de vorbă care mi-a zis să revin cu un telefon luni că în weekend nu lucrează nimeni de la customer service. Am încercat să îi explic situaţia cu comanda blocată în backorder. Nici nu a vrut să audă vreo explicaţie.

  16. #1476 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Erson View Post
    Mentorica pe ce numar leai sunat sa intrebi de colet? Pe numaru ala pe care neo trimis messaj ieri? Mersi mult
    Am sunat la cargus

  17. #1477 SP
    Junior Member Erson's Avatar
    Mersi mult

  18. #1478 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Quote Originally Posted by flightcrank View Post
    Sper ca nu ai ganduri de sinucigas??!!.Aseara am vb cu un prieten din Anglia si mi-a spus ca a cautat in ziua respectiva in peste 15 magazine de profil si nu a gasit nimic.La cata bataie sunt pe ele mi-e tare greu sa cred ca le aduc astia de la noi in decembrie.
    Nu am ganduri sinucigase(cel putin asa cred).Sunt doar scarbit de ei. De toti.Imputitii aia de la Altex desi toata lumea stia ca nu se lanseaza oficial in Romania pe 29 noiembrie,ei insistau sa tina pe site data cu pricina in speranta ca oamenii vor face precomenzi.Asa au facut si la Xbox.Cum a venit ziua lansarii au lasat out of stock sau ceva de genul. Cand sunam la ei inainte de 29 si ii intrebam se bateau cu pumnul in piept si ei si Domo ca le aduc.Te duci la magazin in data de 29 si iti spun ca le aduc in ianuarie. Aia de la Domo si mai smecheri. Cel putin tipul din Craiova era asa de convins ca le aduc de parca el era ownerul de la Sony.Parca el raspundea de productie si comenzi. Mai avea putin si imi zicea : stai linistit,vom lua din stocul din America si vom aduce pentru tine.Vor ramane aia fara console dar tu o vei avea.Si dupa te duci peste o zi si iti spun ca nu mai aduc.Ca le aduc si ei in ianuarie. Foarte linistit ,foarte calm . Desi ma vazuse ziua trecuta ca intrasem in sevraj... Asta e.Traim in Romania. Avem parte de fel si fel de oameni ... O sa fac probabil ce am facut si in 2007 cand a trebuit sa astept o saptamana ca sa o aduca in stoc.O sa ma uit la unboxings si Christmas gift reactions pe YOUTUBE.

  19. #1479 SP
    Member Ramon's Avatar
    Eu voi vinde consola care vine de la shopto pentru ca o voi lua pe cea de la unguri. Cine e interesat sa-mi dea pm. PS4 + Killzone + NFS 2500 lei (eu am dat putin peste).

  20. #1480 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Coletul meu este in otopeni
    Pana la urma de la ce firma ai luat?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 145 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts