Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 302 of 404 FirstFirst ... 202 252 292 300 301 302 303 304 312 352 402 ... LastLast
Results 6,021 to 6,040 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6021 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Da de acum incolo va fi mai usor, suntem multi care la luata pana acum.




    Apare preluat de curier pare ca il primesc maine, doamne ajuta

  2. #6022 SP
    Member miculas10's Avatar
    Sănătate..cei care au fost sunat joi de la orange și a confirmat ca dorește ps5 Digital au primit cineva..? Deja a trecut 5 zile lucrătoare și nimic , a fost vorba despre 3 zile lucrătoare..

  3. #6023 SP
    Member mittyredstar's Avatar
    Intr-un final am ajuns in posesia unul Ps5 disc edition, din start vreau sa acoper plasticele albe cu ceva folie alta culoare.

  4. #6024 SP
    Junior Member the_dany's Avatar
    Salut. Cum ati prins cu distil notificarea corecta? Eu tot primesc aberatii de la scaune etc desi am urmat pasii exact.

  5. #6025 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Sănătate..cei care au fost sunat joi de la orange și a confirmat ca dorește ps5 Digital au primit cineva..? Deja a trecut 5 zile lucrătoare și nimic , a fost vorba despre 3 zile lucrătoare..
    Da, eu am ridicat consola ieri de la Orange.

  6. #6026 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Așa la o prima impresie consola este imensa. Este foarte silențioasă pe lângă un PS4 Pro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #6027 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Ma bucur ca ati gasit vedeti ca este un site ce au skinuri de ps5 sunt superbe!!!.

  8. #6028 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Gata a ajunsa PS5 super Emag

  9. #6029 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    Il am si eu de ceva timp. Nu mi-a mers nici mie sa cumpar Free trialul de PSN 14 zile, dar mi-a mers sa cumpar o luna. Deci nu cred ca mai ofera free trial la PSN

  10. #6030 SP
    Junior Member Mr_Cristian_san's Avatar
    Si la mine a ajuns...acuma rămâne sa vedem cati o vor pune pe olx.

  11. #6031 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Pe olx găsesti si sub 3000 acum, sunt multe... acum cine accepta rate ) poate sa le dea si cu 2000 din partea mea.. tot cu rate iau..

    ---------- Post added 01-04-2021 at 17:25 ----------

    Băieții de pe emag daca vor sa- si vanda ps-urile, ar trebui sa lase pretul sub 3000, nu mai faceti reclama degeaba la rate, nu le mai cumpara nimeni.

  12. #6032 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Emag a avut acum cateva zile resigilate la 3800 lei, pret gresit, algoritmul lua pretul celor de pe marketplace si nu pretul cu care vinde emag in mod normal.
    Am comandat, facut sesizare si mi au redus pretul la 2370.
    Postez aici ca poate se mai intampla si nu strica sa profitati. Au fost 3-4 bucati atunci.

  13. #6033 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    @Garkan iti aparea in cont ca este resigilat la comenzi? Sau unde? Mi-a ajuns si mie azi un playstation si mi s-a parut ca era resigilat, nu avea sigiliu pe el cum trebuie

  14. #6034 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Era resigilat, asa era postat pe site. Nu am apucat sa il ridic pentru ca abia azi mi au solutionat sesizarea.

  15. #6035 SP
    Member Striker09's Avatar
    Pai si cum ai platit? Ai luat la pretul de 3800 dupa care ti au dat diferenta inapoi?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  16. #6036 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Livrare in showroom, au redus ei pretul in comanda.

  17. #6037 SP
    Member Striker09's Avatar
    Aha, deci ai platit direct in contul de emag. Dupa ce ai dat comanda fara sa platesti. Merci

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  18. #6038 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Pe olx găsesti si sub 3000 acum, sunt multe... acum cine accepta rate ) poate sa le dea si cu 2000 din partea mea.. tot cu rate iau..

    ---------- Post added 01-04-2021 at 17:25 ----------

    Băieții de pe emag daca vor sa- si vanda ps-urile, ar trebui sa lase pretul sub 3000, nu mai faceti reclama degeaba la rate, nu le mai cumpara nimeni.
    ba daca si pentru 3000 lei o mai pui pe olx, ce sa zic, am vazut azi pe unul cu 2 console la 3000 lei, atata bataie de cap pentru 500 lei, o fi bombardier din acela cu bmw 320d, care nu e pleb ca sa lucrezi, ami bine pierde timp cu, curieri pentru 500 lei

  19. #6039 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Asta cu olx ul va exista intotdeaua. Atata timp cat este cerere se va gasi cineva sa o vanda si ptr 100 200 lei profit. Si asta nu se intampla doar la ps5 ci la orice produs.
    Important e sa-ti ti cumpatul si sa nu incurajezi asa ceva. Piata neagra. Marketplace ul emag e cam la fel.
    Tot garantie 0 . Acolo mai ai o sansa cu anpc si alte instrumente alte statului. Dar daca firma x intra in insolventa. Nu mai ai ce face.
    Vad ca multa lume de pe aici si au luat consol. Deci ar trebui sa satisfaca cererea asta mare pe online apoi va aparea si pe raft in magazin.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #6040 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu astept cuminte, nu ma agit. Inca nu a iesit nici un joc PS5 ,deci dpmdv e doar hype si nervi aiurea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts