Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 346 of 404 FirstFirst ... 246 296 336 344 345 346 347 348 356 396 ... LastLast
Results 6,901 to 6,920 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6901 SP
    Junior Member dctemy's Avatar
    Emag vorbeste de acele unitati ca fiind deja cumparate. Si-au consumst stocul. Le livreaza curand

  2. #6902 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Sa fiti pe faza azi dupa 13.00 poate baga iar stoc la emag,am observat ca luni si vineri mai intra in stoc consola������������

  3. #6903 SP
    Junior Member clodyous's Avatar
    Salutare, adresez si eu o intrebare poate ma puteti ajuta cu un sfat. Am reusit sa comand de pe emag in data de 14.06.21 ps5 bundle ratchet and clank. Cum pana miercuri nu am primit nici un update am sunat la relatii cu clientii si mi-au spus ca se vor interesa. Astazi am primit telefon in jurul orei 9 cu mentiunea ca distribuitorul nu mai are stock si ca nu imi pot oferi o data concreta de livrare. In situatia de fata cum ar fi cel mai ok sa procedez?

  4. #6904 SP
    Junior Member dctemy's Avatar
    Tot ce poti face este sa astepti. Depinde la ce ora ai dat comanda. Tot ce a fost in primele 10 minute de cand au bagat stocul va fii onorat in zile urmatoare cel mai probabil. Dupa ce zici ai fost pus pe lista de asteptare si urmeaza sa o primesti candva in viitor. Pe mine cand m-au sunat azi la 9 mi-au zis opusul decat tie (ca mi se livreaza de maine incolo). Insa eu eram pe telefon cand a aparut notificarea pe Telegram si am dat comanda intr-un minut era gata. Am avut noroc. In concluzie, trebuie sa astepti si sa speri ca mai vine stoc de bundle cu ratchet.

  5. #6905 SP
    Member xenocid's Avatar
    La mine (București) a ajuns consola (pre)comandată la Altex.
    Mai erau încă 5 console în mașina (Altex) așa că ne vom bucura mai mulți ... după ce trece bac-ul )

  6. #6906 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Poate stoc normal,nu cred ca mai vedem momentan stoc cu ratchet clank,nu inteleg pe unii ii suna ca nu au stoc iar pe altii ii suna si ii zic ca acum nu au stoc da vine 2000 de bucati,timp in care stai cu banii blocati pana vine consola������...

  7. #6907 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Da,pana atunci a primit cineva awb la altex care su participat la tombola digital?pentru ca cica altex nu poate garanta ziua de livrare,observ ca si emag vorbeste de stocuri dar nu apare ceva notificare de la ei������������..
    Inca nu.

  8. #6908 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Am vazut anunt pe olx unu avea 4 console ratchet@clank la vanzare,daca puneau o singura consola per cont la altex ajungea si la altii cate una pacat������

  9. #6909 SP
    Member eidos's Avatar
    dintre cei care au prins pe 11 iunie ps5 disc (fara joc). v-a sunat cumva si pe voi emag-ul sa va intrebe de sanatatea consolei?

  10. #6910 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Pe 11 iunie am prins consola care a venit luni,am si dat-o unui prieten.Am prins foarte tarziu comanda abia pe la 15.45 am primit confirmare ca o livreaza.eu in timisoara stau.

  11. #6911 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    @eidos la cele de pe 10 si 11 iunie sunt probleme mari, la emag, mai ales la livrarea in showroom. Un prieten a primit consola abia ieri, dupa zeci de telefoane, unde i se tot spunea: este blocata in depozit, nici noi nu stim de ce, bla bla.

    Intr-un final a dat cineva click acolo (cica de la departamentul alocat consolelor ps5) si aseara i-a ajuns.

  12. #6912 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Si eu am facut confirmare tot si aveam comanda in asteptare si am sunat la ei,am zis sa anuleze comanda si sa imi dea link de plata din nou sau sa puna cu plata ka show room au ales cu plata aici,foarte ciudat ca nu a mets atunci ceva probleme cu pay u parca....

  13. #6913 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Si eu am facut confirmare tot si aveam comanda in asteptare si am sunat la ei,am zis sa anuleze comanda si sa imi dea link de plata din nou sau sa puna cu plata ka show room au ales cu plata aici,foarte ciudat ca nu a mets atunci ceva probleme cu pay u parca....
    si eu am avut probleme la ridicare, ca niciodata, erau total nepregatiti, nu tu factura, dadeau toti din umeri, dupa 4 telefoane s-a rezolvat, cu greu

  14. #6914 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Am uitat sa va zic,am vazut consola ps5 adusa de afara la pret bun pe olx am inteles ca ar fi problema cu garantia aceea cica doar in tara de unde e luat e valabil acum nu stiu cat de adevarat e dar daca cineva chiar vrea sa ia consola de afara sa se intereseze prima data

  15. #6915 SP
    Junior Member mihaistm's Avatar
    Salutare, mai e cineva cu status "Precomanda eliberata" pe altex? sau a fost trimis la toti?

  16. #6916 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    La mine a ajuns in Cluj consola luata de la la Altex cu ratchet and clank

  17. #6917 SP
    Junior Member juksie's Avatar
    aveam și eu pe emag ”plata acceptată” de pe 14.06 și i-am sunat acum iar răspunsul domnișoarei a fost că: ”era ceva blocat la noi în sistem, este bine acum, vom livra comanda pe 22.06”.. deci ar merita să dați un telefon cei cu ”plata acceptată” pe emag

  18. #6918 SP
    Junior Member RaizenUnlimited's Avatar
    Salut !
    A dat cineva comandă de ps5 la emag cu plata ramburs?

  19. #6919 SP
    Junior Member saimarica1's Avatar
    Quote Originally Posted by RaizenUnlimited View Post
    Salut !
    A dat cineva comandă de ps5 la emag cu plata ramburs?
    Am dat eu, status actual,,Comanda plasata'', imi lipsea 150 lei de pe card, daca aveam suma totala plateam si poate era alta situatia.

  20. #6920 SP
    Junior Member dctemy's Avatar
    Da, eu. Si dupa cum poti citi mai sus zilele urmatoare o primesc. Nu conteaza modalitatea de plata, ci doar daca ai avut norocul sa fii rapid si sa prinzi tu din stoc o unitate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 346 of 404 FirstFirst ... 246 296 336 344 345 346 347 348 356 396 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts