Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 263 of 404 FirstFirst ... 163 213 253 261 262 263 264 265 273 313 363 ... LastLast
Results 5,241 to 5,260 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5241 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Scuza-ma, stocuri sunt in țară. Puține într-adevăr dar sunt. Nu doar la Altex. Nu poti sa iti iei acum la preț normal pentru ca retarzii le vand la preturi de rahat. Cum s-a tot zis. Altex a facut o singura greseala. Probabil baiatul care trebuia să pregătească site-ul pentru tombolă nu a luat in calcul faptul ca bifa aia cu "particip la tombola" ar fi trebuit să fie acolo inainte să apară butonul de "adauga in cos". Atat. Dar banuiesc ca omul nu s-a gandit ca in momentele acelea dintre update-urile lui scurte or sa fie mii de disperati care dau refresh. Apoi ce s-a intamplat? Toata lumea se plangea ca vaiii avem banii blocati. Scuze, nu vreau sa par nu stiu cum. Dar daca tu stai in 2500 de lei in saptamana aia cred ca ar trebui sa iti reevaluezi prioritatile inainte sa cumperi o consolă scumpă. Conspirațiile cu rulajul de bani au fix 0 sens din moment ce toti am primit banii inapoi plus 100 de lei voucher sa taca toata lumea. Crezi ca au tacut? Nu! Direct reclamatii ANPC-uri plangeri vaiii te zic la mami. Ceea ce sunt sigur ca i-a pus intr-o pozitie destul de nasoala in care trebuie neaparat sa onoreze acele comenzi. Acum ce nu ne convine? Ahh ca doar cei de la tombola primesc console. Pai poate daca nu faceti zilnic reclamatii ca niste Karen romanesti vindea si Altex console care se dau in 20 de secunde.

    Pe final as ruga moderatorii sa fie puțintel mai vigilenti cand vine vorba de postari inutile despre conspiratii si speculatii despre cum altex si sony fac dragoste seară de seară ca sa aibe doar ei console. Si daca postarea mea intră in această categorie, so be it!

  2. #5242 SP
    Junior Member staedler's Avatar
    Skin PS5 pe OLX. 150 ron. Nu stiu cat de bune sunt, doar transmit informatia, pentru cei interesati.
    https://www.olx.ro/oferta/skin-plays...1ca85;promoted

  3. #5243 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Cand va incepe altex sa sune pentru cele 1000 de console cu disk si digitale va mai scadea,ar trebui sa avem vesti nu a mai fost sunat nimeni?eu am 950 la digital.

    ---------- Post added 09-03-2021 at 13:20 ----------

    Apropo am vazut pe zona it ca cineva a facut un ps5 cu water cooling tare.
    Pai ca sa fim.sunati ar trebui sa fie si adevarat din ce am citit e doar un zvon, nimic sigur

  4. #5244 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Din ce am inteles a primit informatia de la cineva care lucreaza la altex,700cu disk si 300 digitale pare ok informatia,nu e ca si cum ar fi spus ca vin 3000 cu disk si 500 digitale,a si mentionat ca zilele acestea ar trebui sa vina stocul si sa sune,nu inteleg de ce suna inainte doar stiu ca sa zicem vine o anumita cantitate de consola dar e nebunie cu consola,acum nici nu stim poate au inceput sa sune asteptam sa confirme cineva ca a fost sunat..

  5. #5245 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Din ce am inteles a primit informatia de la cineva care lucreaza la altex,700cu disk si 300 digitale pare ok informatia,nu e ca si cum ar fi spus ca vin 3000 cu disk si 500 digitale,a si mentionat ca zilele acestea ar trebui sa vina stocul si sa sune,nu inteleg de ce suna inainte doar stiu ca sa zicem vine o anumita cantitate de consola dar e nebunie cu consola,acum nici nu stim poate au inceput sa sune asteptam sa confirme cineva ca a fost sunat..
    M.as bucura sa fie adevarat dar nu stiu ce sa zic. Daca nu vine macar de la.ATX-MG confirmarea, slabe sanse sa fie adevarat. Vedem

  6. #5246 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Dacă ati observat, userul ATX-MG nu mai oferă informații legate de PS5. Si bine face, ca iar il agasam toti cu 100 de întrebări dupa aia.

  7. #5247 SP
    Member Para81's Avatar
    O veste buna am primit astazi, la comanda de la orange cu console digitale. Am primit telefon ca se onoreza comanda mea cu o consola digitala. Bafta baieti!

  8. #5248 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Da, livreaza la cei de pe lista.Au decis sa le trimita in Orange Shop si le ridicam de acolo. Au procedat ok pana la urma cei de la Orange, fara sa fac Anpc.

  9. #5249 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by Garkan View Post
    Da, livreaza la cei de pe lista.Au decis sa le trimita in Orange Shop si le ridicam de acolo. Au procedat ok pana la urma cei de la Orange, fara sa fac Anpc.
    Da, eu am optat pentru ridicarea din magazin.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #5250 SP
    Junior Member Phorkias's Avatar
    Well, **** Orange... am explicat ieri cum mai multi ne-am luat tepe dar doar unii suntem pe liste...

  11. #5251 SP
    Junior Member Subliminal's Avatar
    M-au sunat si pe mine. Ridicare de la Orange, nu livreaza prin curier.

  12. #5252 SP
    Junior Member se7en7's Avatar
    La ce ora ati dat comanda pe site?

  13. #5253 SP
    Junior Member Subliminal's Avatar
    Eu vineri, 19.02, pe la ora ~16.45 parca

  14. #5254 SP
    Junior Member se7en7's Avatar
    Ms, probabil incep cu cei care au reusit sa dea vineri comanda.

  15. #5255 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Confirm. Sunat si eu ptr varianta digitala. Dar nu mai cred nimic pana nu pun mana pe ea. cu toate ca as fi vrut-o pe cea cu disk.

  16. #5256 SP
    Junior Member Phorkias's Avatar
    Dar - astia de sunteti sunati, vi s-a confirmat ca o sa se livreze sau aveti comanda anulata?

  17. #5257 SP
    Member Para81's Avatar
    Avem comenzi date la ele, au fost anulate. La telefon au spus daca dorim sa ne treca pe o lista de asteptare, cand primesc vom fi sunati. Se pare ca s-au tinut de cuvant si au sunat, acum nu stiu in ce oridine si cati sunt pe lista, cate console sunt. Bafta!
    Eu imi doream cu disk dar sunt multumit si cu digitala.

  18. #5258 SP
    Junior Member Subliminal's Avatar
    Eu am sunat vineri, dupa ce am facut comanda, ca facusem o greseala cu locatia de livrare din cauza auto-fillului, si daca tot am sunat, am intrebat daca se livreaza cu siguranta, si domnisoara de acolo a zis ca da.
    Apoi, dupa cateva zile, am fost sunat ca se anuleaza din cauza erorii.

  19. #5259 SP
    Junior Member lorel2008's Avatar
    Am fost sunat de catre cei de la Orange, livrarea consolei se va face in magazin. In sfarsit...

  20. #5260 SP
    Junior Member Alex13's Avatar
    Cei care ati fost sunati de orange, aveti idee daca au primit si varianta cu disk?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts