Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 51 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast
Results 521 to 540 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #521 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am o nelamurire: Vad ca la jocurile de X360 scrie plays on xbox one. Cum vine asta? Adica le pot lua direct pe XO? sau intai trebuie luate pe X360 si doar apoi imi apar in lista de downloads pe XO?

  2. #522 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Superb

    Ma bucur ca s-a adeverit zvonul. Acum doar sa gasesc sa-mi iau Gold, ca-mi expira pe 14 si nu gasesc la pret bun

    LE: Ronan, le iei de pe site (PC xbox.com) dupa care le vezi in lista de jocuri, pe Xbox One. Sau daca ai si X360, le iei direct de pe el si apar tot acolo in lista si pe One

  3. #523 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Deci se pot lua/activa de pe site? Excelent pe X360 mai am doar cativa MB liberi de aia am intrebat...haha.

    Merci de info.

  4. #524 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Noile promotii de saptamana aceasta la Deals with Gold:

    http://www.xbox.com/en-US/live/deals-with-gold
    imageuploadedbytapatalk1456265510.910348.jpgimageuploadedbytapatalk1456265519.274262.jpgimageuploadedbytapatalk1456265526.806809.jpg


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #525 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Superb

    Ma bucur ca s-a adeverit zvonul. Acum doar sa gasesc sa-mi iau Gold, ca-mi expira pe 14 si nu gasesc la pret bun

    LE: Ronan, le iei de pe site (PC xbox.com) dupa care le vezi in lista de jocuri, pe Xbox One. Sau daca ai si X360, le iei direct de pe el si apar tot acolo in lista si pe One

    recomand:
    Titanfall Xbox Live 24 Month Gold Membership CD Key, Xbox Live Key - cdkeys.com

    64$ / 24 luni


    *cu 32$ am luat si eu in decembrie, pe un an, cand a fost la promotie.
    mai bine de atat cam greu sa gasesti.
    un mic efort, dar ai doi ani fara griji
    si cand te gandesti ca e cam jumatate din pretul jocurilor de luna viitoare...

  6. #526 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, nu e rau pretul. Momentan astept de la cineva la 120 ron pe 12 luni. Daca pica, cred ca merg pe asta

    Btw, mi se pare foarte dubios ca fiind in ultimile zile de Gold, eu de app 2 saptamani nu mai pot accesa pagina de Gold din consola (sa vad jocurile free si reducerile) ci ma baga direct sa cumpar Gold. Iar ca iconita la pagina de Gold, e ceva gen "Your Gold is about to expire".

  7. #527 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Out of stock

  8. #528 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    poti ajunge si pe pagina de jocuri free, ai acolo o optiune...

  9. #529 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Unde-i asta mai exact? Lasa un link te rog daca poti.

  10. #530 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Hai noroc sa traiti domnu Larry, asa mai veniti de acasa

  11. #531 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar

  12. #532 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    @razvanrazy
    Sa-mi zici și mie dacă găsești la 120, al.meu expira pe 26 , chiar dacă nu am consola (momentan) nu trebuie ratate.

    Btw: Bănuiesc ca trebuie activat pana în ultima zi din februarie ca sa prind ambele jocuri

  13. #533 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Btw: Bănuiesc ca trebuie activat pana în ultima zi din februarie ca sa prind ambele jocuri
    Trebuie sa ai gold activat in momentul in care apesi pe buy game, deci in ultima zi maxim.
    Preturile la gold am vazut ca au sarit in ultima perioada. Daca in decembrie i-am cumparat unui prieten cu 26 de euro, in ianuarie era deja 35, nu cred sa mai scada in viitorul apropiat

  14. #534 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Deci se pot lua/activa de pe site? Excelent pe X360 mai am doar cativa MB liberi de aia am intrebat...haha.

    Merci de info.
    Dacă ai și 360 și one poți descărca jocul în ambele consolele. Ba mai mult, dacă jocul permite "system link" poți juca în rețea (am testat eu cu GOW2 acum câteva zile).

  15. #535 SP
    Member eangel's Avatar
    Help. Am xbox one și xbox 360. În general am reușit download la jocurile de la games with gold atât pe xbox 360 cât și pe one, cu 2 excepții: deus ex-human revolution si supreme commander 2, pe care am reusit sa le download DOAR pe one, pe 360 nicicum. Dupa download, la 80 % se opreste si le regasesc pe ambele pe hddul de 360 ca si corrupted games. In cazul in care fix aceste 2 jocuri sunt region locked, pot rezolva problema fara VPN? Atat one cat si 360 sunt setate pe UK, cu cont tot pe UK. Mi se pare ciudat ca pe one merg, si pe 360 nu, cu acelasi user, acelasi setari, acelasi retea.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  16. #536 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by eangel View Post
    pot rezolva problema fara VPN?
    Din pacate doar cu VPN merge pe 360, zi mersi ca patesti la jocuri gratis, eu am patit-o la jocuri CUMPARATE.
    Dar de ce vrei sa mai le iei pe 360? de cateva luni toate jocurile Games with Gold merg jucate pe ONE.

  17. #537 SP
    Member eangel's Avatar
    Mulțumesc pentru răspuns. Prefer să le joc pe 360 pentru ca unele dintre ele (de ex witcher 2 ) rulează mult mai Ok pe 360 decât pe one pe parte audio cel puțin (nu am artefacte sonore sau lipsă temporară de sunet cum am pe one). Dacă ar fi fost ceva îmbunătățiri la texturi/rezoluție bineînțeles ca le-as fi jucat direct pe one. Din fericire ce am cumpărat pe 360 (Alan Wake de ex) au mers download-ate fără nicio problemă.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  18. #538 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #539 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca e pe bine, sper sa fie tot si nu doar primul episod.

  20. #540 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lol, normal ca e sezonul complet, primul episod cred ca e deja gratis. 100% e vorba despre întregul sezon. Așa a fost și cu TWD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 51 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts