Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 51 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #541 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Pfff, sa fie primit zic )

  2. #542 SP
    Member solaru's Avatar
    Candva, lumea o sa povesteasca despre "Dant3 Gura de Aur"...

  3. #543 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încă o lună foarte bună, bravo!
    uploadfromtaptalk1458831989264.jpg

  4. #544 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Vai ce primesc oamenii ăștia pe Xbox 😮

  5. #545 SP
    Member zulander's Avatar
    Cred ca e de departe cea mai buna luna pentru XBOX Gold, bravo MS, se pare ca sunt nevoit sa fac upgrade la HDD

  6. #546 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Asta da lună, good job M$

  7. #547 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Mamă, chiar căutam pe olx Sunset ❤️❤️❤️❤️❤️ Good Job


    Sent from Xbox Dashboard

  8. #548 SP
    Junior Member Zarzarel's Avatar
    Tot incerc de ceva timp sa downloaded jocurile free xbox360 cu backward compatibility, dar nu pot ca nu am xbox 360.
    De exemplu Borderlands e free GWG si apare la Xbox one ca il pot downloada, si apoi apare eroare ma trimite pe internet explorer etc.
    A reusit cineva fara xbox 360 sa instaleze cu succes jocuril BC ?

  9. #549 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Zarzarel View Post
    Tot incerc de ceva timp sa downloaded jocurile free xbox360 cu backward compatibility, dar nu pot ca nu am xbox 360.
    De exemplu Borderlands e free GWG si apare la Xbox one ca il pot downloada, si apoi apare eroare ma trimite pe internet explorer etc.
    A reusit cineva fara xbox 360 sa instaleze cu succes jocuril BC ?
    Nu stiu ce eroare iti apare, daca dai pe Borderlands te duce in store, apesi show price...apoi dai purchase free...

    Daca ti-e mai usor intra pe PC pe xbox.com, apoi logheaza-te si cumpara jocul free. Eu de pe consola le iau pe toate....

  10. #550 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Vreo sursa ieftina pentru gold ?(cum era in vremurile bune 120-130/an) ,momentan nu am mai cumparat consola,live-ul a expirat dar e pacat de jocurile bune

  11. #551 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Vreo sursa ieftina pentru gold ?(cum era in vremurile bune 120-130/an) ,momentan nu am mai cumparat consola,live-ul a expirat dar e pacat de jocurile bune
    In ultimul timp pretul la live creste constant pe site-urile de specialitate. Acum mai iefitn de 35€ nu gasesti, 120 de ron deci e un pret bun. Vezi ca e oferta pe site-ul MS, prima luna la doar un euro

  12. #552 SP
    Junior Member RandomString314's Avatar
    Eu am luat in ianuarie de pe http://www.vidaplayer.com cu aproximativ 162 lei (nu mai stiu exact cat era in dolari). Acum vad ca au la 41,91 dolari.

  13. #553 SP
    Junior Member Zarzarel's Avatar
    am incercat si pe xbox.com si diret de pe consola, cand dau buy la borderlands (free GWG) ma redirecteaza la xbox360 care e pe alta regiune (sweden) si imi cere credit card etc... m-am chinuit 30 min si nu reusesc sa fac nimic

  14. #554 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Iti cere credit card,dar ai verificat totalul tranzactiei ? (probabil apare 0.0$ )

  15. #555 SP
    Member florindragos21's Avatar

    În sfârșit o lună cu jocuri decente (chiar bune).

  16. #556 SP
    Junior Member florin73's Avatar
    azi e ultima zi de spring sale. chiar am cedat psihic si mi-am luat cateva jocuri.
    insa, cei ce si-au luat consola mai tarziu, ca mine in decembrie, poate vor sa joace si halo 1,2,3,4. sunt toate Prinse in Halo Masterchief Colection. Nu se gaseste pe situl xbox. dar se poate lua promotie la $29.99 de la lincul Buy Halo: The Master Chief Collection for Xbox One - Microsoft Store - Microsoft Store
    alte jocuri xbox la reducere se gasesc si aici Xbox games – Microsoft Store

  17. #557 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Cum pot sa îmi fac cont Gold cu card de România? Cum se fac plățile pe Xbox?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  18. #558 SP
    Junior Member florin73's Avatar
    Quote Originally Posted by kpy_here View Post
    Cum pot sa îmi fac cont Gold cu card de România? Cum se fac plățile pe Xbox?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    1. setezi consola pe us. te loghezi pe consola cu contul tau de microsoft.
    2. intri pe net si cauti la americani statele fara taxe. alegi unul apoi cauti o universitate in statul ala.
    3. pe consola, sau pe pc, dai datele cardului, numele tau, si adresa aia de universitate. asta e. ai acces la marketul de us, plata in $. dar atentie! de pe consola nu vei putea accesa pagina de games with gold. ci doar pe calculator. cel putin asa e la mine. la unele jocuri de 360 free with gold poate iti va trebui vpn (sua) pt. download.
    4. romania n-are market, asa ca daca vei dori sa-ti cumperi jocuri online va trebui oricum sa bagi niste date false pt. marketu de uk sau altu.
    cel mai ieftin e us. xbox one nu e region lock si nici nu va fi.

  19. #559 SP
    Member Sir Dinu's Avatar

  20. #560 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Deci in luna care vine nu imi cumpar gold

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 51 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts