Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 51 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #121 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    ....nu cred ca își face cineva abonament live pentru jocurile gratuite

  2. #122 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu, dar ar fi fost un bonus bun, daca ar fi fost capabili sa ofere ceva bun.

  3. #123 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Asta pare "jucabil".. O sa-l încerc.

  4. #124 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    Am vazut ca au picat mult la pret SonOfRome si DeadRising3, cred ca trebuie mai intai sa termine stocurile sa primim asa ceva pe live.

  5. #125 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Se poate sa-mi explice cineva de ce trebuie incepand cu aceasta luna oferirea catre Microsoft a datelor unui card pentru a beneficia de jocurile gratuite, mentionez ca abonamentul "Gold" imi expira in luna august anul curent (2015).
    A mai observat cineva aceasta schimbare? In luna decembrie nu cred ca exista, pentru ca la descarcarea Worms Armageddon nu trebuia sa ofer datele de card.


    AlexB

  6. #126 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    unde ti-a aparut tie asa ceva?

    da mai multe detalii.
    eu am scos jocurile de luna asta... si pe one si pe 360 si nu mi-a zis nimic deosebit.

  7. #127 SP
    Member fpalexb's Avatar
    SirAndrew cand ajung acasa fac o poza si o pun aici .

    Ma gandesc ca poate au schimbat politica lor interna prin care trebuie sa ai legat obligatoriu un card la cont. Eu am achizitionat "Gold" sub forma de cod nu direct de la Microsoft.


    AlexB

  8. #128 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu am avut aceasta problema cand am incercat sa iau DLC-ul gratuit cu Bruce Lee pentru UFC, dar cand am dat ieri sa ia D4, l-a luat fara probleme, desi nu am card.

    Problema este ca nu am reusit sa leg cardul la cont, intrucat am totul pe adresa de UK. Dar daca incerc de pe consola, nu-mi ofera posibilitatea de a introduce un card, pot sa dau doar next pentru verificare, iar cand incerc de pe PC, desi contul este pe UK, cand introduc datele nu pot sa selectez decat state din US...

  9. #129 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Razvan asta pentru ca intrii pe Xbox.com la sectiunea xbox.com/en-US si nu pe xbox.com/en-UK daca verifici intregul link ai sa-mi dai dreptate.

  10. #130 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E posibil. Incerc acasa si dupa aia-ti dau dreptate. In niciun caz inainte

  11. #131 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    unde ti-a aparut tie asa ceva?

    da mai multe detalii.
    eu am scos jocurile de luna asta... si pe one si pe 360 si nu mi-a zis nimic deosebit.
    Aseara am verificat si mi-a mers fara probleme , dar am incercat pe 01.01, 03.01, 04.01.2015 si aceeasi problema am avut, daca stiam ca apare dor la mine as fi facut o poza la ecran, mentionez ca am incercat acest lucru doar pe consola pentru a nu exista discutii .

    Banuiesc ca a fost o problema Microsoft sau de la verificarea abonamentului meu.


    AlexB

  12. #132 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Razvan asta pentru ca intrii pe Xbox.com la sectiunea xbox.com/en-US si nu pe xbox.com/en-UK daca verifici intregul link ai sa-mi dai dreptate.
    Hai ca abia acum am apucat sa incerc si din pacate, nu merge. Chiar daca intru pe GB, cand dau pe my account, ma baga automat pe US.

  13. #133 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Yeah, you read that title correctly. A game called #IDARB (It Draws a Red Box) will be included with the free games on offer through Xbox's Games with Gold program in February.



  14. #134 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bah nene, dar jocuri adevarate nu baga si ei ? Sa fim seriosi, daca vreau jocuri de iPad, le joc pe iPad, nu pe un TV de 42"...

  15. #135 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    luati un creion si o hartie... bagati un x si 0... e mai amuzant!

  16. #136 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  17. #137 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    inainte sa postezi, citeste si tu titlul topicului...

    daca te prinzi, ai o prajiturica!

  18. #138 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ahahah, ba cum ii #IDARB ala asa ceva niciodata n-am jucat Ii geniala faza cu twitch integrat. Oricine poate sa intre sa-ti perturbe jocu daca scrie #comenzi )

    Am scris #achievement si s-a deblocat un achievement

  19. #139 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Numai tie putea sa-ti placa mizeria asta

    Eu am jucat 2 minute si l-am sters. Execrabil... Si cand vad ca cei cu PS4 au primit Tranzistor...

  20. #140 SP
    Member anes's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 51 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts