Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 171 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 ... LastLast
Results 1,681 to 1,700 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1681 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  2. #1682 SP
    Member szabi90's Avatar

  3. #1683 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Am vorbit cu un baiatu sa ii cumpar PS VITA,mi-a spus ca mi-l trimite,dupa 2 zile am sunat sa verific sigur daca mai mi-o trimite si a spus DA,ca dupa 4 zile sa ma trezesc ca vrea sa pastreze consola pentru prietena lui...si eu intre timp imi comandasem si un card de 32GB ....total NESERIOS!!!

    AJUTATI-MA SI PE MINE SA GASESC O CONSOLA IN STARE IMPECABILA CA NU MAI POT DE NERVI MAINE IMI AJUNGE CARDUL DE 32GB SI NU MAI AM IN CE BAGA poate sa imi dea si cont de PS+ sau daca stiti daca vinde cineva ieftin

  4. #1684 SP
    Member szabi90's Avatar

  5. #1685 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Haideti ca dejam am luat unul cu 3G ( pacat ca mi-a luat politia permisul pe 3 luni.. ) de unde pot sa iau si eu un PS+ pe 1 an ieftin?

  6. #1686 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cdkeys.com dar din pacate nu mai au decat pentru 90 de zile, imi pare rau de permis

    ---------- Post added 02-07-2013 at 00:43 ----------

    btw de vita PlayStation Vita LEGO Batman 2 Bundle (PlayStati... : Target la americani s-a ieftinit deja

  7. #1687 SP
    Member szabi90's Avatar
    Americanu , ce joc / jocuri cumperi ? Momentan ce ai ?

  8. #1688 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Nu am nici un joc,vreau neaparat sa imi cumpar PS+ pe 1 an de zile,si sa vad ce jocuri sa-mi iau pe PS VITA(dar sa nu sa se gaseasca pe PS+ la categoria FREE)
    Alt site apropiat de preturi lui cdkeys.com nu mai este?

    ---------- Post added 02-07-2013 at 19:04 ----------

    Spuneti-mi care din urmatoare sunt cele mai bune pe care sa le comanc de la amazon.uk :

    1.Grip-uri:

    a. http://www.amazon.co.uk/Big-Ben-Cont...pd_sim_vg_h__4

    b. http://www.amazon.co.uk/Assecure-Bla...ywords=ps+vita

    c. http://www.amazon.co.uk/Sony-License...ywords=ps+vita

    d. http://www.amazon.co.uk/Hori-Officia...pd_sim_vg_h__1
    2.Carcase :

    a. http://www.amazon.co.uk/Double-Compa...ywords=ps+vita

    b. http://www.amazon.co.uk/Thrustmaster...ywords=ps+vita

    3.Baterie (nu sunt sigur daca merge la PS VITA )

    Anker® Astro3E Mobile Battery Pack 10000mAh External Battery Pack High Capacity Power Bank Charger (Dual 5V 3A USB Output) for Smart Phones, Android Phones, PS Vita, GoPro; iPhone 5, iPhone mini (Lightning Cable not Provided), iPhone 4S, iPad 3; Sam

    Astept raspunsurile dvs,sau daca stiti pe cineva ca ar vinde ceva de sus si folie fata+spate m-ar mai interesa

  9. #1689 SP
    Member szabi90's Avatar
    Mai bine cumperi NYKO Grip , daca vrei si baterie

  10. #1690 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cum este Jak and Daxter trilogy pe Vita ? Are bug-uri sau frame rate issues ?

  11. #1691 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Fratilor ajutati-ma si pe mine va rog frumos !! Am luat un PSV si un card de 32GB de la atcineva,incerc sa ma conectez cu cuntul meu de PSN si imi spune : " You must sign in with the account that is linked with this PS Vita system. (NP-2100-3) "

    CE TREBUIE SA FAC CA VREAU SA IMI FAC PS+ ! SI INNEBUNESC CA NU MERGE SA MA CONECTEZ CU CONTUL MEU !

  12. #1692 SP
    Member cr0c0's Avatar
    formateaza cardul de memorie

  13. #1693 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Hai ca dupa cateva formaturi la tot sistemul a mers pana la urma,Multumesc !

    ---------- Post added 03-07-2013 at 16:06 ----------

    Hi Tepus,

    Unfortunately, your order/s were put on hold by our anti-fraud system.

    To verify your purchase we require a valid ID copy, such as a driving license, passport, national ID card etc. This can be sent via email in the form of a scan or high resolution picture to [email protected].

    Our emails are stored securely on our own server and as per our privacy policy your ID copy will only be used for verification purposes and will be permanently deleted once your account has been verified.

    Alternatively, we can cancel and refund your transaction.


    Kind regards,

    Scott M

    M-au bagat la frauda dar de ce ?Innebunesc ca am luat si de 35 lire,mi-am pus resedinta din UK o adreasa dintr-un generator de ID si nu inteleg de ce mi-au blocat si banii si nu imi dau si contul ca sa activez PS+ ,Numarul meu de telefon : 0720-531-935 sunati-ma sa ma ajutati va rog ca nu stiu cum sa fac sa recuperez banii sau sa-i confing...sa-mi dea redem code acela(ce naiba de site este asta ca este prima data cand mi se intampla asa ceva ....)
    Daca le dau copie dupa buletin vor vedea ca sunt din Romania....ce naiba sa fac ....am latit prin PayPal

  14. #1694 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by Americanu20 View Post
    Fratilor ajutati-ma si pe mine va rog frumos !! Am luat un PSV si un card de 32GB de la atcineva,incerc sa ma conectez cu cuntul meu de PSN si imi spune : " You must sign in with the account that is linked with this PS Vita system. (NP-2100-3) "

    CE TREBUIE SA FAC CA VREAU SA IMI FAC PS+ ! SI INNEBUNESC CA NU MERGE SA MA CONECTEZ CU CONTUL MEU !
    In romana te rog ? Nu zic sa vorbesti fara nicio greseala gramaticala dar cat sa intelegem si noi sa te putem ajuta.

  15. #1695 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by Americanu20 View Post
    Hai ca dupa cateva formaturi la tot sistemul a mers pana la urma,Multumesc !

    ---------- Post added 03-07-2013 at 16:06 ----------

    Hi Tepus,

    Unfortunately, your order/s were put on hold by our anti-fraud system.

    To verify your purchase we require a valid ID copy, such as a driving license, passport, national ID card etc. This can be sent via email in the form of a scan or high resolution picture to [email protected].

    Our emails are stored securely on our own server and as per our privacy policy your ID copy will only be used for verification purposes and will be permanently deleted once your account has been verified.

    Alternatively, we can cancel and refund your transaction.


    Kind regards,

    Scott M

    M-au bagat la frauda dar de ce ?Innebunesc ca am luat si de 35 lire,mi-am pus resedinta din UK o adreasa dintr-un generator de ID si nu inteleg de ce mi-au blocat si banii si nu imi dau si contul ca sa activez PS+ ,Numarul meu de telefon : 0720-531-935 sunati-ma sa ma ajutati va rog ca nu stiu cum sa fac sa recuperez banii sau sa-i confing...sa-mi dea redem code acela(ce naiba de site este asta ca este prima data cand mi se intampla asa ceva ....)
    Daca le dau copie dupa buletin vor vedea ca sunt din Romania....ce naiba sa fac ....am latit prin PayPal
    De ce te-ai inregistrat pe CDkeys cu adresa "voodoo" de UK? Normal ca primesc semnale de alarma cat timp tu ai IP si cont de Paypal inregistrat pe Romania. Gandeste-te ca ei vad date false X de UK care incearca sa cumepre cu un cont valid Paypal Romania Y...

    Inregistreaza-te "normal" cu date adevarata (de Romania) care sa corespunda si cu datele Paypal (daaahhhh) si nu vei avea probleme.

    Bafta.

  16. #1696 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Pai daca ai cont de paypal pe Romania nu te lasa sa platesti pe site la ei,voi cum ati facut?
    Acum sa le trimit copie dupa buletin sau ce sa fac?!scuze daca ma exprim prost si uneori mai mananc din litere dar sincer inebunesc cand vad ca tot feluri de probleme....

  17. #1697 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar


    Trimite-le.

  18. #1698 SP
    Member bartonn's Avatar
    PlayStation Store update: GT6 demo, new PS Plus games, more – PlayStation.Blog.Europe


    PS Vita:
    Ninja Gaiden S Plus – 100% off
    Unit 13 – 100% off

    intra cineva la un Unite 13 co-op? PM me

  19. #1699 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by Americanu20 View Post
    Pai daca ai cont de paypal pe Romania nu te lasa sa platesti pe site la ei,voi cum ati facut?
    Acum sa le trimit copie dupa buletin sau ce sa fac?!scuze daca ma exprim prost si uneori mai mananc din litere dar sincer inebunesc cand vad ca tot feluri de probleme....
    CDkeys nu e limitat la UK, te poti inregistra / cumpara cu account real, presupun ca asa fac si altii, cel putin eu asa fac. Incearca sa le explici ca a fost o neintelegere cu datele de inregistrare si ca sa iti actualizeze ei datele contului dupa buletinul tau.

  20. #1700 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Baieti haideti ca mi-au dat si banii inapoi am cumparat din nou cum trebuia,le-am trimis si copie dupa buletin,este absolut PERFECT.Iubesc PS+ deja am dat la download Uncherted,Ninja Gaiden Sigma Plus,Unit 13 si Gravity Rush,va multumesc din tot sufletul dragi camarazi ca m-ati sfatuit si ati fost foarte amabili cu mine.Mi-am facut deja o lista de jocuri care vreau sa le cumpar asa ca daca cineva are jocuri de vanzare la preturi reale astept PM. O seara minutata tuturor !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 171 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts