Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1152 of 1175 FirstFirst ... 152 652 1052 1102 1142 1150 1151 1152 1153 1154 1162 ... LastLast
Results 23,021 to 23,040 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #23021 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Zyx1141, ma gandeam sa imi iau sh, dar m-a sfatuit cineva sa nu o fac, deoarece consolele sunt destul de forjate, ca na...te joci pe ele.In plus, mi-e sa nu iau vreo teapa si sa o iau modata.Intentionez sa ma joc si online, in multiplayer.

  2. #23022 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca jocul e z3, pot cumpara dlc-urile de pe z2?

  3. #23023 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Poti sa cumperi, dar nu poti sa folosesti DLC. Trebuie sa fie aceeasi zona cu jocul.

  4. #23024 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar
    Salutare, baieti, am si eu o problema cu Controller-ul meu Dualshock 3, la un moment dat butonul X a incetat sa functioneze, de asemenea, maneta nu se aprinde decat daca o tin conectata prin cablul USB, in momentul in care deconectez cablul, cele 4 lumini se aprind odata si dupaia se stinge maneta. Am incercat sa o resetez de la gaura aceea, vazand ca nu functioneaza am deschis maneta sa vad daca este ceva problema cu bateria sau cu butonul, dar totul parea sa fie in regula. As aprecia orice ajutor din partea voastra sa rezolv problema Mersi!

  5. #23025 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca ai vriun prieten cu ps3 incearca sa imprumuti un controller sa vezi daca se sincronizeaza cu ps3-ul tau si sa testezi controller-ul tau pe consola lui, astfel poti afla daca este de vina controller-ul sau consola.


    Quote Originally Posted by AzFaust View Post
    Poti sa cumperi, dar nu poti sa folosesti DLC. Trebuie sa fie aceeasi zona cu jocul.
    ...banuiam eu ca asa stau lucrurile. Ms ca m-ai lamurit.

  6. #23026 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutari, am o pereche de casti Sony Gold si nu vor sa se incarce la windows 8. Merg pe XP, Windows 7 si pe PS3, aveti idee de ce?

    Cand le conectez se aude acel bip de USB dar becul rosu nu se aprinde, deci nu se incarca.

    Merci.

  7. #23027 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Din meniul de speakers ai trecut castile pe default?

  8. #23028 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    Daca ai vriun prieten cu ps3 incearca sa imprumuti un controller sa vezi daca se sincronizeaza cu ps3-ul tau si sa testezi controller-ul tau pe consola lui, astfel poti afla daca este de vina controller-ul sau consola.
    Am 2 manete la ps3-ul meu si cealalta merge foarte bine, doar asta imi face figuri.

  9. #23029 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    pe spatele cutiei scrie daca jocul este compatibil in retea. Dar atentie in retea inseamna sa doi utilizatori sa aiba cont in psn. De acolo il vei cauta adaugi la prienteni. si apoi joci in retea. cam asaceva.

  10. #23030 SP
    Junior Member maxmaxuel's Avatar
    Salut tuturor.
    Daca de ex: modez consola ps3, pierd din claritate la jocurii? sau ami pututeti spune ce se intampla pe langa faptu ca merg piratate pateste ceva nush la imagine nu mai reda HD ceva de gen?
    Va rog mult sami raspundeti doar cei ce cunosc cu adevarat sau detin o asemenea consola

  11. #23031 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da, exista riscul sa nu mai redea HD.
    ca sa scapi de asta, o data ce o modezi trebuie neaparat sa te joci cat mai mult online

  12. #23032 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Quote Originally Posted by maxmaxuel View Post
    Salut tuturor.
    Daca de ex: modez consola ps3, pierd din claritate la jocurii? sau ami pututeti spune ce se intampla pe langa faptu ca merg piratate pateste ceva nush la imagine nu mai reda HD ceva de gen?
    Va rog mult sami raspundeti doar cei ce cunosc cu adevarat sau detin o asemenea consola
    Din ce stiu eu nu are legatura cu calitatea jocurilor, nu mai poti juca online, nu mai poti face update ,
    Nu poti folosi psn sau ps store

  13. #23033 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    Quote Originally Posted by zyx1141 View Post
    Shiva, DoruC , consolele respective sunt de prin 2007/2008 cu probleme pe partea de incalzire (mai putin CECHL, dar nu exclus) , iar ca orice electronic au o durata de viata de ~5 ani. Lipsa imagine si leduri clipind sunt semen de YLOD[...]
    Sa zicem ca nu mi-ar fi fost ciuda daca o foloseam din greu. Dar mai mult a stat oprita. D-asta imi da cu virgula de unde YLOD, dupa minim 3 luni de scos din priza. In fine, am s-o dau la cineva care se pricepe la reflow si mai vedem apoi (desi am senzatia ca si slimurile ies de pe piata)

    Dezavantajul de a avea o consola e ca investesti bani multi in jocuri si te lasa cu ochii in soare mult mai repede decat evolutia sistemelor de operare de pe calculatoare. Pentru care exista si gog.com

  14. #23034 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca intri online cu o consola modata iti iei ban iar o consola bana=consola brick-uita.
    In plus te vei plictisi repede de consola daca nu te poti juca online.

  15. #23035 SP
    Junior Member cristi1910's Avatar
    Salut, imi puteti face o recomandare pentru un handsfree compatibil cu PS3 (poate un link)?
    Multumesc anticipat.

  16. #23036 SP
    Junior Member LgCox's Avatar
    Salut stie cineva un site care sa vanda o consola ps3 superslim 12 gb la un pret mai mic de 900 de lei cu cat o dau cei de la altex?
    E mai comvenabil sa iei un ps3 cu 12gb si sa ii pui tu hdd mai mare sau e mai bine sa o iei cu memorie mare ?

  17. #23037 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Quote Originally Posted by LgCox View Post
    Salut stie cineva un site care sa vanda o consola ps3 superslim 12 gb la un pret mai mic de 900 de lei cu cat o dau cei de la altex?
    E mai comvenabil sa iei un ps3 cu 12gb si sa ii pui tu hdd mai mare sau e mai bine sa o iei cu memorie mare ?
    okazii.ro
    cat despre hdd, daca ai jocuri pe"cd" si nu intentionezi sa cumperi jocuri din psn atunci este ok.Ulterior poti schimba hdd-ul, pentru schimbare incearca un ssd, este mult mai rapid( dar costa si mai mult) eu am ps3 fat 80gb( am cumparat doar 3 jocuri din psn) restul sunt pe "cd"

  18. #23038 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Gasesti si aici pe forum console in jurul sumei de 700lei cu hdd 160gb sau mai mare.
    Iti poti cumpara un ps3 de 12 gb doar daca il gasesti la un pret foarte avantajos, insa inevitabil vei fi nevoit sa-ti cumperi un hdd.

  19. #23039 SP
    Member paulone's Avatar
    care este diferenta la Batman Arkham Origins intre editia completa si cea normala? ca vad ca difera cu 10 lei pretul la Altex....

  20. #23040 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    completa are dlcuri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts