Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 635 of 1175 FirstFirst ... 135 535 585 625 633 634 635 636 637 645 685 735 1135 ... LastLast
Results 12,681 to 12,700 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12681 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Salut. Am vazut pe un forum ca uni oamenii se plangeau de controllerul ps3 . Cica dupa 3 ore de joaca pe ps3 ii dor mainile si contollerul de la xbox 360 este mai confortabil .. Asa este ??? In curand imi voi achizitiona un ps3 si vreau sa stiu .

  2. #12682 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da asa este. Vei avea vanatai dupa 3 ore. Daca joci cumva 4 ore, s-ar putea sa ai fracturi la degete. De unde va vin intrebarile astea?

  3. #12683 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Nu vad nimic in neregula cu intrebarea .
    Poate tu nu simti da' de ex eu am jucat gt5 cu taica-meo si dupa vreo 30 de minute el o zis ca ii inconfortabila maneta .
    Dupa cateva ore si eu mai patesc sa-mi amorteasca un dejt , mai ales daca folosesc mult triggerele...
    Oricum ai alternativa:
    Amazon.com: Pro Elite Wireless Controller for PS3: Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41SfYzN7pdL.@@AMEPARAM@@41SfYzN7pdL gen xbox da' nu stiu cat ii de buna

  4. #12684 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Si eu am patit-o, am jucat prea mult pe PS3 si mi-am dislocat oasele la mana dreapta, a trebuit sa stau 2 saptamani cu mana in ghips, nici acum nu s-a vindecat bine si inca mai am probleme. Doctorul mi-a spus ca daca nu o sa incetez si mana nu se vindeca o sa trebuiasca sa o amputeze. Nu e de gluma cu asa ceva.

    Tu ce vrei sa iti spunem noi acum? Cat de comod este controllerul pentru mainile noastre? Cu ce te ajuta asta? E ca si cum ai intreba daca daca adidasii din vitrina ti se potrivesc fara macar sa ii incerci. Depinde de fiecare in parte, cel mai simplu ar fii sa il incerci si singur, nu trebuie sa te joci 5 ore sa iti dai seama, poti pur si simplu sa il tii in mana 1 minut si sa vezi daca se simte confortabil sau nu. Mie de exemplu mi se pare ca thumbstick-urile de pe controllerul de Xbox sunt pentru handicapati datorita nivelului diferit la care sunt plasate. Incearca si vezi.

  5. #12685 SP
    Member BatsBike's Avatar
    CNET are astfel de statistici ... dar,probabil,nu'i singurul ...

  6. #12686 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si ign avea la o vreme

  7. #12687 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Tu ai glumit in prima parte a postului nu? Daca nu, da-o dracu de treaba da ce faci cu controleru te iei la tranta?


    Sent from Romania!

  8. #12688 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Tu ai glumit in prima parte a postului nu? Daca nu, da-o dracu de treaba da ce faci cu controleru te iei la tranta?


    Sent from Romania!
    Tu ce crezi?

  9. #12689 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Si eu am patit-o, am jucat prea mult pe PS3 si mi-am dislocat oasele la mana dreapta, a trebuit sa stau 2 saptamani cu mana in ghips, nici acum nu s-a vindecat bine si inca mai am probleme. Doctorul mi-a spus ca daca nu o sa incetez si mana nu se vindeca o sa trebuiasca sa o amputeze. Nu e de gluma cu asa ceva.

    Tu ce vrei sa iti spunem noi acum? Cat de comod este controllerul pentru mainile noastre? Cu ce te ajuta asta? E ca si cum ai intreba daca daca adidasii din vitrina ti se potrivesc fara macar sa ii incerci. Depinde de fiecare in parte, cel mai simplu ar fii sa il incerci si singur, nu trebuie sa te joci 5 ore sa iti dai seama, poti pur si simplu sa il tii in mana 1 minut si sa vezi daca se simte confortabil sau nu. Mie de exemplu mi se pare ca thumbstick-urile de pe controllerul de Xbox sunt pentru handicapati datorita nivelului diferit la care sunt plasate. Incearca si vezi.
    Ce post de prost gust ai facut...pot sa iti spun ca,chiar este inconfortabil controlerul de PS3 in comparatie cu cel de xbox,dar asta nu inseamna ca nu te poti juca...
    PS:Scuzati-mi offtopicul si nu,nu sunt XBOX fanboy.

  10. #12690 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Ce post de prost gust ai facut...pot sa iti spun ca,chiar este inconfortabil controlerul de PS3 in comparatie cu cel de xbox,dar asta nu inseamna ca nu te poti juca...
    PS:Scuzati-mi offtopicul si nu,nu sunt XBOX fanboy.
    Tu chiar nu ai inteles ca asta depinde de la persoana la persoana si nu este vorba de un lucru general? Controllerul de PS3 este mai mic decat cel de Xbox, deci daca ai palmele mari atunci da, se poate sa fie inconfortabil.

  11. #12691 SP
    Member s0whaT's Avatar

    Nu e adevarata faza cu controllerele . La unuii controller ul de xbox poate fi un chin , la unii nu si viceversa .
    Eu nu am probleme cu niciun controller fie el de xbox / ps3 .

  12. #12692 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Un link n ar strica .
    Ieri m am chinuit 2 ore sa gasesc asta ...

  13. #12693 SP
    Member emanuel's Avatar
    ba este adevarata, majoritatea fanilor si expertilor recunosc ca gamepad-ul de xbox este mai ergonomic.
    @ afganistanu: da, controller-ul de xbox este mai confortabil, dar faza ca dupa 3 ore te dor mainile la ps3 e o prostie. Daca ar fi sa aleg intre controllere il prefer pe cel de xbox, dar diferenta nu este asa de mare in cat sa incline balanta intr-o parte sau alta. Ia-ti ps3 linistit. In plus, la fighting games gamepad-ul de ps3 e mai bun decat cel de xbox, deci exista o compensatie.

  14. #12694 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Mie imi place controller-ul de la aspirator. Pe cand o consola cu asa ceva ? e ergonomic si e folosit pe scara larga de femei de cateva decenii.

    On-topic - Mie mi se pare cea mai ergonomica tastatura + mouse. Asta nu inseamna ca nu m-am obisnuit cu gamepad-ul. E exact ca si cu volanul la masini. La una e mai mare, la alta mai mic etc. Tine de obisnuinta, nu iti amputeaza nimeni mainile

  15. #12695 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Xbox controler e mai ergonomic ca cel de ps3, clar. Care e mai bun, asta e o chestiune subiectiva.


    Sent from Romania!

  16. #12696 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Lamuriti-ma va rog si pe mine...la MOH Limited Edition codul acela care il are este pentru continut exclusiv sau este pt a putea juca in multi? Mersi.

  17. #12697 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Lamuriti-ma va rog si pe mine...la MOH Limited Edition codul acela care il are este pentru continut exclusiv sau este pt a putea juca in multi? Mersi.
    Poti juca multiplayer si fara sa introduci acel cod. Online Pass-ul iti ofera acces gratuit la un DLC, mai precis Clean Sweep Mode:

    Clean Sweep is an Elimination/Last Man Standing type game mode played in teams. You do not respawn in Clean Sweep but if you're killed you can spectate the match until the round ends. There is also a time limit to each match and when it runs out the team with the most players alive wins. This free mode will also feature two all-new maps (Bagram Hangar and Khyber Caves) as well as redesigned versions of the popular Diwagal Camp and Kabul City Ruins maps.
    Si, fiind Limited Edition, codul iti va debloca si un skin exclusiv Special Ops si trei arme: MP7 (exclusiva), TOZ194 si 870MCS (pot fi deblocate si progresand normal in level).

  18. #12698 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Tot nu si-a revenit PSN?!

  19. #12699 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by Tom_Cat View Post
    Tot nu si-a revenit PSN?!
    Nu

  20. #12700 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by Tom_Cat View Post
    Tot nu si-a revenit PSN?!
    E acuza, informatie, sau constatare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: 14-05-2024, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts