Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 865 of 1175 FirstFirst ... 365 765 815 855 863 864 865 866 867 875 915 965 ... LastLast
Results 17,281 to 17,300 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17281 SP
    Member wampirash's Avatar
    Daca vreti smart cover-ul original de la Apple, full body, cred ca la cel mai bun pret il gasiti la orange, beneficiati si de reducerea care o au acum: "hot summer"( cu cate grade sunt mai multe peste 25 cu atata e mai mare reducerea. Plus ca daca sunteti client orange puteti utiliza si punctele.
    https://www.orange.ro/magazin-online...e-pc/noul-ipad

  2. #17282 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by wampirash View Post
    Daca vreti smart cover-ul original de la Apple, full body, cred ca la cel mai bun pret il gasiti la orange, beneficiati si de reducerea care o au acum: "hot summer"( cu cate grade sunt mai multe peste 25 cu atata e mai mare reducerea. Plus ca daca sunteti client orange puteti utiliza si punctele.
    https://www.orange.ro/magazin-online...e-pc/noul-ipad
    care e legătura cu acest thread?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  3. #17283 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    ok, dar la modul general vb.este doar o fitza sau este ceva chiar util?
    este mai ergonomic cu cele 2 gadgeturi vs.controller clasic?
    desi ti-am raspuns, probabil ai crezut ca glumesc...e muuult mai placut cu acel sharpshooter, cel putin pt mine.


    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  4. #17284 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu stiu ce naiba are ca nu pot sa editez posturile anterioare...in fine iti las un review mai jos sa iti faci singur o idee



    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  5. #17285 SP
    Member jon209's Avatar
    De ceva timp pe ps store am probleme si anume.Timpul de download e de 50min la orice demo inainte era cel mult 7min am o conexiune RDS fiberlink 2 pe pc functioneaza impecabil si pe torrent 10mb\s eu pun cablu direct in consola asa am facut mereu.Vro rezolvare?

  6. #17286 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    De ceva timp pe ps store am probleme si anume.Timpul de download e de 50min la orice demo inainte era cel mult 7min am o conexiune RDS fiberlink 2 pe pc functioneaza impecabil si pe torrent 10mb\s eu pun cablu direct in consola asa am facut mereu.Vro rezolvare?
    Stiu ca am citit pe undeva ca ar urma o revizie a serverelor Sony deci cred ca asta cauzeaza problema.

    Sent from my GT-I5500

  7. #17287 SP
    Junior Member andreigtc's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Este posibil(si foarte complicat),iar rezultatul este unul...asa ca mai bine strange bani si cumpara un monitor mai bun
    Ok multumesc pentru raspuns. Monitor cu HDMI sau doar DVI ?

  8. #17288 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by andreigtc View Post
    Ok multumesc pentru raspuns. Monitor cu HDMI sau doar DVI ?
    HDMI

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  9. #17289 SP
    Member awaytokill's Avatar
    pot conecta un gamepad de ps3(am si sixasix si dualshock 3) la pc?(daca nu merge wireless e bn si prin usb)
    daca da trebuie sa instalez ceva inainte?
    si se poate sa fie conectate 2 gamepaduri in acelasi timp sau o tastatura si gamepad in acelas timp?(imi trebuie pentru fifa 12)
    Multumesc anticipat!

  10. #17290 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    se pot conecta dar e mult de munca..nu exista drivere oficiale..exista doar unele facute de niste oameni binevoitori..dai un search pe Google dualshock 3 on PC

  11. #17291 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    pot conecta un gamepad de ps3(am si sixasix si dualshock 3) la pc?(daca nu merge wireless e bn si prin usb)
    daca da trebuie sa instalez ceva inainte?
    si se poate sa fie conectate 2 gamepaduri in acelasi timp sau o tastatura si gamepad in acelas timp?(imi trebuie pentru fifa 12)
    Multumesc anticipat!
    te complici aiurea cu controllerul de PS3...exista controler wireless de la Logitech special pt.PC si arata aproape la fel cu cel de PS3, am eu si merge perfect, si exista si prin cablu USB daca nu vrei wireless...
    Wireless Gamepad F710 - Logitech Rest of EU

  12. #17292 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    te complici aiurea cu controllerul de PS3...exista controler wireless de la Logitech special pt.PC si arata aproape la fel cu cel de PS3, am eu si merge perfect, si exista si prin cablu USB daca nu vrei wireless...
    Wireless Gamepad F710 - Logitech Rest of EU
    ok dar dece sa mai cheltuiesc bani daca deja am 2 controllere de ps3 si m-am si obisnuit cu ele?ms oricum

    ---------- Post added 28-07-2012 at 06:12 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    se pot conecta dar e mult de munca..nu exista drivere oficiale..exista doar unele facute de niste oameni binevoitori..dai un search pe Google dualshock 3 on PC
    am gasit ceva cu motionjoy ms

  13. #17293 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salutare , vreau sa imi fac 2 conturi noi de PS3 ,unu de UK si USA .
    1. Fac cont nou in PS3 (nu online), nu conteaza numele
    2. Fac cont nou la PS3Store si alegi SUA-UK, (online), introduci absolut toate datele corecte mai putin adresa.
    3. La adresa caut pe google un cod postal de SUA, sa includa si regiunea (Ex: Postal Code: 00641, New York) si il bag, in rest pun totul cum trebuie, strada, etc. (cum e pe card). La oras pui cam ce vrei, pune un oras din America sau pune de unde esti, Bucuresti etc.
    Acuma intrebarea mea e , mai trebuie sa trec toata adresa mea cum e pe card? . Mai nou folosesc Cardu de PSN sa cumpar .

  14. #17294 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Acuma intrebarea mea e , mai trebuie sa trec toata adresa mea cum e pe card? . Mai nou folosesc Cardu de PSN sa cumpar .
    Din cate stiam eu nu prea mai poti cumpara cu cardul (VISA/Mastercard) de pe PSN US. Pe PSN UK nu a mers nicioadata. Au dat drumul intre timp si la carduri? Doar cu PSN Card mai poti lua acum de pe store...

  15. #17295 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Eu am zis ca mai nou folosesc Card PSN nu carduri visa , electron ..... etc.

    ---------- Post added 29-07-2012 at 02:43 PM ----------

    Dar vreau sa imi schimb vechiu cont .Si nu mai stiu exact cum trebuie facut , pentru ca mie mi la facut altcineva.

    ---------- Post added 29-07-2012 at 02:46 PM ----------

    Imi trebuie un oras , din SUA , un cd postal tot SUA -UK, si adresa mea exacta!daca gresesc astept corectari.Pentru cumparaturi folosesc card psn.

  16. #17296 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    poti folosi o adresa fictiva total (oras, cod postal si adresa din US). Eventual ia si tu adresa unui hotel si aia e. Nu are nici o treaba adresa care e legata de cardul tau VISA/ Mastercard cu adresa din contul PSN.

    Ce ar mai fi de spus este ca iti poti face un singur cont pentru o singura adresa de mail. Deci daca ai unul deja pe vechea adresa de mail poti sa ii editezi datele.

  17. #17297 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ok , mersi de raspuns .

  18. #17298 SP
    Member wampirash's Avatar
    Quote Originally Posted by wampirash View Post
    Daca vreti smart cover-ul original de la Apple, full body, cred ca la cel mai bun pret il gasiti la orange, beneficiati si de reducerea care o au acum: "hot summer"( cu cate grade sunt mai multe peste 25 cu atata e mai mare reducerea. Plus ca daca sunteti client orange puteti utiliza si punctele.
    https://www.orange.ro/magazin-online...e-pc/noul-ipad
    Mdah...deja tot mai multe bug-uri si erori am cu Tapatalk.
    Eu am postat pe un alt thread acest lucru, sincer nu stiu cum a reusit aplicatia asta minunata sa mi-l plaseze aici.
    Scuzati...dar tehnologia asta..

  19. #17299 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am si eu o mica pb, si anume nu pot sterge instalul de la Resistance 3.Am dat delete si tot scria please wait dar nimic...la un moment dat am stins consola iar acum imi apare Corupted Data la acel instal si tot nu-l pot sterge...am lasat si mai mult de 5 min si degeaba, tot nu face nimic.Vreo solutie ceva?

  20. #17300 SP
    Junior Member xNutzu's Avatar
    Buna , am vazut ca sunteti o comunitate de gaming si m-am gandit sa va adresez niste intrebari foarte simple, la care nu gasesc raspuns pe google. Intrebarile sunt urmatoarele :

    1) PS3ul functioneaza pe orice TV ? Sau sunt necesare anumite LCD-uri sau LED-uri HD , crystalclear , etc.
    2) Daca functioneaza pe orice TV , ce cabluri imi trebuie ?
    3) Unde pot gasi un PS3 mai ieftin ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: 14-05-2024, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts