Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 765 of 1175 FirstFirst ... 265 665 715 755 763 764 765 766 767 775 815 865 ... LastLast
Results 15,281 to 15,300 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15281 SP
    Member Mythul's Avatar
    As dori sa va intreb daca are rost sa mai achizitionez un PS3 avand in vedere ca am cam ratat aceasta generatie?

    Am un Wii de cateva luni de care sunt chiar multumit, avand in vedere ca in cateva luni nu poti termina cele 20 de jocuri bune pentru wii + virtual console games.
    Plus ca nu am un TV hd, doar un monitor samsung de 24 hdtv 1080p dar ma gandesc ca e prea mic pentru un PS3 (desi wii-ul l-am legat fara probleme).

  2. #15282 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite un raspuns din partea celor de la IGN -> Is It Too Late to Buy a PlayStation 3? Video - IGN

  3. #15283 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu zic ca merita. Vine acum Uncharted 3, MGS Collection ( ca sa joci apoi MGS4), The Last Guardian, FF Versus XIII, Starhawk si multe altele. Dintre jocurile mai vechi poti sa le joci pe cele mai bune ca nu sunt foarte multe ( Uncharted 1&2, KZ 2&3, GoW3, MGS4, GT5, RDR etc..).
    Niciodata nu e prea tarziu sa iti iei o consola.

  4. #15284 SP
    Member cisse's Avatar

    Problema fifa 12 cod online

    I s-a intamplat cuiva la fifa 12 sa aiba probleme cu inregistrarea pe online? Eu am introdus prima data codul de online, pe contul de uk (jocul fiind zona 2), l-a acceptat si apoi mi-a cerut sa bag din nou codul. Acum daca incerc sa-l reintroduc imi zice ca ori nu e valid ori a fost folosit. Vre-o idee? E posibil sa dureze mai mult pana se �nregistrează şi �n serverele celor de la EA?
    Mersi!

    ---------- Post added 02-10-2011 at 12:49 PM ----------

    Mi-am dat seama unde greseam.....introduceam codul pentru 18 gold pack pentru UT. azi s-a dus euforia şi am observat şi cel de-al doilea cartonaş care conţinea codul pentru online pass....deci dacă mai sunt alţii ca mine..mai exiata si al doilea cod .

  5. #15285 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Daca ai rabdare pana de sarbatori cu siguranta o sa apara ceva

  6. #15286 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Daca ai rabdare pana de sarbatori cu siguranta o sa apara ceva
    Hm, dar ce zici de o scumpire tocmai ca e de sarbatori (hallooo, romanica!!!).
    Si sa mai vezi matale euroiu la un 5lei ca am pus-o de tot cu preturile de sarbatori.

  7. #15287 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Daca ai rabdare pana de sarbatori cu siguranta o sa apara ceva
    stiu ca de sarbatori sunt promotii avantajoase, dar nu pot astepta pana atunci

  8. #15288 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Mi se par decente preturile acum. Slim-ul cu HDD de 160 Gb costa 1099 de lei, iar un Bundle HDD 320 + Resistance 3 costa 1299 de lei.
    Sa nu uitam ca la un moment dat un Bundle cu Move era 1599 de lei, cam mult.
    Probabil in noiembrie va aparea si un bundle cu Uncharted 3.
    Cat despre ofertele de sarbatori, cel m probabil Slim-ul cu HDD de 160 va ajunge 999 de lei.

  9. #15289 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    PS3-ul se poate conecta la un monitor cu DVI cu un adaptor de la HDMI->DVI ?

  10. #15290 SP
    Member MSlv's Avatar
    daca monitorul stie HDCP se poate

  11. #15291 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  12. #15292 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Salut din nou baieti, inca cateva zile si intru din nou in clubul PS3 .
    Pana atunci revin cu o intrebare. Pot afla ce jocuri am jucat pe contul de ps3 de pe calculator? Poate prin gasirea trofeelor castigate in trecut?!

    Fratemiu se juca, cand avea vreo 6 ani, Rachet and Clank dar nu imi mai amintesc ce versiune. Acum vreau sa il iau din nou si nu vreau sa iau aceeasi versiune.

  13. #15293 SP
    Member miami's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai1 View Post
    Salut din nou baieti, inca cateva zile si intru din nou in clubul PS3 .
    Pana atunci revin cu o intrebare. Pot afla ce jocuri am jucat pe contul de ps3 de pe calculator? Poate prin gasirea trofeelor castigate in trecut?!

    Fratemiu se juca, cand avea vreo 6 ani, Rachet and Clank dar nu imi mai amintesc ce versiune. Acum vreau sa il iau din nou si nu vreau sa iau aceeasi versiune.
    Te poti loga pe PSN folosind userul si parola contului.Ai in cont optiunea My Trophies.

  14. #15294 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut baieti, am si eu o intrebare: va aparea Gears of War 3 pe PS3? pentru ca am auzit de pe internet ca asa va fi :-s

  15. #15295 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salut baieti, am si eu o intrebare: va aparea Gears of War 3 pe PS3? pentru ca am auzit de pe internet ca asa va fi :-s
    gears of war are aceeaşi soarta ca primul mass effect...deci nu cred ca ai sa l vezi vreodată pe ps3 pt ca publisher e microsoft daca nu ma insel. Ia-ţi g�ndul sau mai bine ia-ţi si un xbox, merita doar pt seria gears si pt primul mass effect

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  16. #15296 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    gears of war are aceeaşi soarta ca primul mass effect...deci nu cred ca ai sa l vezi vreodată pe ps3 pt ca publisher e microsoft daca nu ma insel. Ia-ţi g�ndul sau mai bine ia-ţi si un xbox, merita doar pt seria gears si pt primul mass effect

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    Am jucat gears of war 1 si 2 la o sala de xbox 360 din oras, ma gandesc sa imi iau xbox daca mai castig la pariuri . Multumesc pentru raspuns.

  17. #15297 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Quote Originally Posted by miami View Post
    Te poti loga pe PSN folosind userul si parola contului.Ai in cont optiunea My Trophies.
    .

    Nu mai retin parola iar daca dau "forgot password" apare :" The server is currently down for maintenance". Imi apare de 2 zile, mai aveti vreunul probleme de genul asta?

  18. #15298 SP
    Member paulone's Avatar
    Fratilor, VA ROG MULT UN AJUTOR
    Joc MAFIA 2(original) si la capitolul "stairway to heaven" spre final mi s-a intamplat o chestie naucitoare, un bug ciudat, imaginea arata invers, cerul dedesubt si personajul efectiv "cade" daca il misc...am incercat sa reiau si tot asa face, acum am reinceput capitolul de la inceput, stau cu o frica de moarte cand voi ajunge iar acolo...voi ce spuneti are sanse sa faca la fel sau a salvat el aiurea? Este posibil as aceva la un joc original? Mentionez ca l-am luat la mana a doua insa jocul arata impecabil.

  19. #15299 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Fratilor, VA ROG MULT UN AJUTOR
    Joc MAFIA 2(original) si la capitolul "stairway to heaven" spre final mi s-a intamplat o chestie naucitoare, un bug ciudat, imaginea arata invers, cerul dedesubt si personajul efectiv "cade" daca il misc...am incercat sa reiau si tot asa face, acum am reinceput capitolul de la inceput, stau cu o frica de moarte cand voi ajunge iar acolo...voi ce spuneti are sanse sa faca la fel sau a salvat el aiurea? Este posibil as aceva la un joc original? Mentionez ca l-am luat la mana a doua insa jocul arata impecabil.
    eu am avut varianta director's cut şi a mers perfect. Sterge game data,nu salvarile si instalează-l din nou

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  20. #15300 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    eu am avut varianta director's cut şi a mers perfect. Sterge game data,nu salvarile si instalează-l din nou

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    tot director,s cut am si eu, dar nu pricep de ce face acel bug? cum este posibil la un joc de ps3 original asa ceva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts