Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1070 of 1175 FirstFirst ... 70 570 970 1020 1060 1068 1069 1070 1071 1072 1080 1120 1170 ... LastLast
Results 21,381 to 21,400 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21381 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu prea, trebuie sa te joci din nou pentru a capata trofeele
    (pe de alta parte, merita sa te chinui iar +40h pentru trofeele dintr-un singur joc? )

  2. #21382 SP
    Junior Member catalyn2014's Avatar
    am si eu o problema cand vreu sa intru in PSN sa intru pe un cont existent imi da o eroare de genu 80710D36

  3. #21383 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    am inteles ca e in mentenanta pana pe la 00:00

  4. #21384 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Si mie imi da eroare 80710D36, ciudat e ca pe site-ul lor zice ca PSN e online

  5. #21385 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ce zice h0stile
    "sunt probleme cu PSN-ul. maintenance-ul oficial nici nu a inceput. teoretic trebuia sa inceapa la 17:00 GMT si sa dureze pana la 00:00, adica intre 19:00 si 02:00 ora noastra. sunt insa probleme si cred ca au inceput mai devreme. au postat asta acum cateva minute pe contul de Europa. "Some users are experiencing some PSN connectivity issues, our engineers are looking into this at the moment. Thanks for your patience.""

  6. #21386 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Da. Probleme erau inca de dimineata, am incercat sa intru pe store sa imi iau un joc si dupa ce a dat eroare de cateva ori a zis ca store-ul e in maintainance.

  7. #21387 SP
    Junior Member blackbone's Avatar
    Salutare tuturor...in sfarsit sunt si eu posesor al unui ps3 (un vis din copilarie). Dar ma bantuie o intrebare la care sper sa-mi dati un raspuns...oare in urmatorii doi ani sa zicem, jocurile noi, vor fi scoase si pentru Ps3 sau doar pentru noul ps4?

  8. #21388 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Vor fi pe ambele platforme. Si chiar daca nu ar fi, la ce librarie de jocuri are PS3-ul, poti spune ca inca e la prima tinerete

  9. #21389 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Multumesc pentru raspuns gvingi76 , lamurita perfect, foarte clar raspunsul dumitale. Revin cu noi intrebari.

    1. Cum e cu zonele? Am cumparat de pe okazii un joc (little big planet) pe care-mi scrie Zona 1, mi-a spus ca-l pot jucat. Pot pune si updateurile? imi trebuie un alt cont cu care sa ma conectez pentru acele updateuri ? (contul meu fiind facut pe UK)

    2. Camera video de la PS3 poate fi folosita la PSP ?

  10. #21390 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    La mine PSN-ul a cazut fix la ora 15:00.

  11. #21391 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    Si la mine a cazut. Eroare la Sign In.

  12. #21392 SP
    Member rockybt18's Avatar
    PSN e picat si la mine. Nu merge de pe nici o consola.

  13. #21393 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    https://support.us.playstation.com/a...tail/a_id/2185
    This maintenance will occur during the following timeframe*:
    • Maintenance Start: Monday, December 9th, 2013 11:00 AM PT
    • Maintenance End: Monday, December 9th, 2013 4:00 PM PT *all times are approximate and subject to change
    Ora 4:00 PM PT este echivalentul orei 02:00 a doua zi la noi.

    ---------- Post added 09-12-2013 at 23:39 ----------

    Quote Originally Posted by liliana29 View Post
    Multumesc pentru raspuns gvingi76 , lamurita perfect, foarte clar raspunsul dumitale. Revin cu noi intrebari.

    1. Cum e cu zonele? Am cumparat de pe okazii un joc (little big planet) pe care-mi scrie Zona 1, mi-a spus ca-l pot jucat. Pot pune si updateurile? imi trebuie un alt cont cu care sa ma conectez pentru acele updateuri ? (contul meu fiind facut pe UK)

    2. Camera video de la PS3 poate fi folosita la PSP ?
    1. Jocul poate fi jucat pe orice user de pe consola, dar va fi nevoie de un cont de US pentru a lua DLC-uri. Updateurile jocului le face indiferent de ce zona este contul. Le poti face si de pe cont de Romania.
    2. Nu stiu de asa ceva. Cred ca sub forma din video este singura posibilitate. Nu am un PSp, dar poate ne spune cineva care are PSP daca a avut curiozitatea sa foloseasca Eye Camera...

  14. #21394 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    Si-a revenit PSN, merge.

  15. #21395 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Isi revine si iarasi cade , nu recomand sa cumparati ceva de pe PSN sa nu pierdeti ceva.

  16. #21396 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Multumesc gvingi76 , dar...ce-s alea DLC-uri?

    edit : Gata, mi-a explicat google ce-s dlc-urile. Nu am inteles diferenta intre update si dlc dar macar stiu ca dlc-urile sunt un fel de update.

  17. #21397 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Downloadable content - Wikipedia, the free encyclopedia
    Sunt fisiere suplimentare pentru jocuri care aduc ceva in plus si se gasesc in PS Store.(harti, nivele noi, atribute noi...)
    Downloadable content (DLC) is additional content for a video game distributed through the Internet by the game's official publisher or other third party content producers. Downloadable content can be of several types, ranging from aesthetic outfit changes to a new, extensive storyline, similar to an expansion pack. As such, DLC may add new game modes, objects, levels, challenges or other features to a complete an already released game.
    Updateurile nu se gasesc in PS Store.

  18. #21398 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Spontan esti domnule . Multumesc.

  19. #21399 SP
    Junior Member catalyn2014's Avatar
    cum fak sa aflu si eu parola la un cont de fifa facut prin 2011 ca dp ce ia dat drumu astia la psn te pune sa bagi astea din nou si faza e ca dau la forghet pasword da nu mai stiu cum am pus acolo la ziua si data nasteri alea ca nu cred ca leam facut pe bune

  20. #21400 SP
    Junior Member deco112's Avatar

    salut prob sursa

    am si eu o problema mica in ceace priveste sursele de alimentare ideea este ca am o sursa de la un ps3 de 40 g si vreau sa o pun la un ps3 de 60 g , ideea este ca cea de la cel de 60 g are mai multe fire de alimentare adagug cateva poze . Multumesc pt ajutor !!!cam00013.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts