Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 234 of 1175 FirstFirst ... 134 184 224 232 233 234 235 236 244 284 334 734 ... LastLast
Results 4,661 to 4,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4661 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    toate jocurile care vor aparea vor avea noul design la cutie ca la uncharted 2?

  2. #4662 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Am mai postat odata aceeasi problema dar nu mai suport vreau sa cumpar de pe store si nu pot.
    Am cautat pe google si la multi le spune "Credit card not valid" sau "Invalid credit card file information" si am incercat sa schimb toate datele si multi am inteles ca au problema era datorata adresei deeacea va rog daca puteti sa-mi dati si mie o adresa de psn us valida.
    in loc sa te complici cu carduri de credit,cumperi un PSN card de 20 sau 50 de lire de pe shopto.net si nu mai ai nici-o problema

  3. #4663 SP
    Junior Member Jun1or's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    toate jocurile care vor aparea vor avea noul design la cutie ca la uncharted 2?
    da da ... material mai putin

  4. #4664 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    in loc sa te complici cu carduri de credit,cumperi un PSN card de 20 sau 50 de lire de pe shopto.net si nu mai ai nici-o problema
    Cele de pe shopto.net sunt UK only -- omul vrea să cumpere de pe US Store.
    @apbaciu: aminteşte-ţi titlul unui cunoscut serial pentru tineret (hint: conţine 5 cifre).

  5. #4665 SP
    Junior Member emi24k2000's Avatar
    Salut! Mi-am cmparat un slim acu 2 zile si as dori sa ma conectez la net.Imi poate explica si mie cineva ce trebuie sa fac sau sa urmez instructiuni ceva!
    Multumesc anticipat!

  6. #4666 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca vrei net si la pc si la ps3 ...cumperi un router,daca vrei doar la ps3 ...bagi firu si dai easy connection si face singur conexiunea.

  7. #4667 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Exista vreun mod de a pune parola ps3ului?

  8. #4668 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Doar Parental Control din cate stiu.

  9. #4669 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Pe la inceputul lui noiembrie intru si eu in club.

  10. #4670 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Incredibil ce bine arata (un video cu GOW I si GOW II pe ps3:X)

    This is what the God of War Collection will look like on your PS3
    OMG arata super :X :X . blood , violence and gore now in Blu Ray quality

  11. #4671 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mai stie careva in ce thread era explicat cum sa-ti folosesti cardul ca sa cumperi de pe PSN ? ( era ceva legat de un site parca, sau nu mai stiu )

  12. #4672 SP
    Member unlike's Avatar
    Salut, am si eu o problema .. Am un dvdplayer, cu boxe 5.1 , si as vrea sa scot sunet 5.1 de pe consola ps3. Cum as putea sa fac ?
    Singura modalitate de a le conecta a fost sa pun cablul audio al consolei ( rosu + alb ) in unul din inputurile dvdplayerului, si astfel iese suntel in boxele dvd-ului , iar prin HDMI am conectat consola la TV . Problema cea mare este ca este decalat sunetul, are o anumita intarziere foarte enervanta ...
    Astfel ca va intreb, are cineva vreo idee cum sa scot si 5.1 si cum as putea eventual sa scap si de acea intarziere ( delayul stiu sigur ca se datoreaza dvdplayerului , sau mai bine zis cablurilor (rosu+alb) pentru ca daca scot sunetul din TV in boxele playerului conectand rosu+alb la unul din inputuri, tot apare acea intarziere.
    Mersi muult de tot !

  13. #4673 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am deschis PS3-ul acum 5 minute si mi-a dat un fel de eroare(cred) spunandu-mi "rebuilding hard disk database / do not turn off the system". Stie cineva ce inseamna asta?

  14. #4674 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Unlike-daca ai intrare pentru cablu optic in sistemul 5.1 poti scoate sunetul din ps3 printr-un cablu optic si calitatea e super..

    Rasko.- ai inchis ps3-ul in timp ce isi facea update sau cand instalai un joc?

  15. #4675 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Am deschis PS3-ul acum 5 minute si mi-a dat un fel de eroare(cred) spunandu-mi "rebuilding hard disk database / do not turn off the system". Stie cineva ce inseamna asta?
    Mi s-a intamplat si mie acum ceva vreme . Nu s-a intamplat nimic apoi, deci nu cred ca ai de ce sa iti faci griji
    Am impresia ca doar ti se reseteaza setarile la consola !

  16. #4676 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Unlike-daca ai intrare pentru cablu optic in sistemul 5.1 poti scoate sunetul din ps3 printr-un cablu optic si calitatea e super..

    Rasko.- ai inchis ps3-ul in timp ce isi facea update sau cand instalai un joc?
    Nu.
    A terminat de instalat si am intrat in meniu acum........Foarte ciudat.

    @Mister Juice: ai mai avut vreun simptom dupa acest episod? Erori? Freeze? Sa nu citeasca discuri?

  17. #4677 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    @Mister Juice: ai mai avut vreun simptom dupa acest episod? Erori? Freeze? Sa nu citeasca discuri?
    Nu, din cate imi amintesc !
    Poate niste freeze-uri, dar mi se intampla foarte rar si nu cred ca acea eroare a fost cauza lor .

  18. #4678 SP
    Member unlike's Avatar
    Din pacate nu am ...
    Boxele se conecteaza la dvdplayer direct cu cablu in "orificiu" . Nu au mufe sau ceva .. deci mi-ar trebui o "cutie" multimedia care sa aiba si acele orificii si input pt cablu optic sa inteleg ? Are cineva idee de asa ceva, unde as gasi sau un link eventual ? multumesc .

  19. #4679 SP
    Member Snoopz's Avatar
    ai o poza cu acele "orificii"

  20. #4680 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    Nu, din cate imi amintesc !
    Poate niste freeze-uri, dar mi se intampla foarte rar si nu cred ca acea eroare a fost cauza lor .
    Mi-au disparut folderele din directorul de Photo....Sa fi fost vreo problema cu vreuna din pozele salvate acolo?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts