Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 734 of 1175 FirstFirst ... 234 634 684 724 732 733 734 735 736 744 784 834 ... LastLast
Results 14,661 to 14,680 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14661 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Le ai copiate pe stick sau hdd extern?Asigura-te ca unul dintre ele este fat 32 pt ca ps3-ul nu vede ntfs si cand vezi acolo in partitii ca iti apare de exemplu stick-ul, da-i ->Display All, si le ai pe toate iar cand vrei sa multumesti foloseste butonul thanks

    nu le am copiate nici pe stick si nu am nici un hard extern. folosesc un server FTP(cu programul filezilla) pt transferul de date de pe pc pe ps3.
    inca o data multumesc de ajutor dar am renuntat la idee deoarece am la pc o placa video buna si calitatea e aceeasi ca pe ps3.

    (as folosii butonul Thanks da nu il gasesc)
    pana il gasesc Multam!

  2. #14662 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by sir_sanjei View Post
    (as folosii butonul Thanks da nu il gasesc)
    pana il gasesc Multam!
    Vezi ca e in stanga sub utilizator.
    Ca in imaginea atasata...
    Attached Images Attached Images buton-thanks.jpg

  3. #14663 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ai nevoie de cel putin 10 posturi ca sa dai thanks...

  4. #14664 SP
    Junior Member darkmanx's Avatar
    va multumesc foarte frumos am rezolvat problema cumparand un tv lcd , de abia astept sa iau din nou salariu

  5. #14665 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    pt ca sunt nou utilizator de consola am jucat si eu god of war III si as vrea sa stiu cam ce alte jocuri sunt de genul lui?
    acum ma joc Castlevania dar am sa il termin si pe asta si vreau sa stiu ce altceva mai este in genul lor(mai vechi, mai noi).

  6. #14666 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    sunt multeee
    ce mai merita...god of war 1 si 2 hd, daca ai jucat III e un must sa joci si primele doua [era bine de le jucai inainte]
    dantes inferno
    darksiders
    bayonetta [desi e alt stil de story mai mult spre devils may cry IV]

  7. #14667 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    sunt multeee
    ce mai merita...god of war 1 si 2 hd, daca ai jucat III e un must sa joci si primele doua [era bine de le jucai inainte]
    dantes inferno
    darksiders
    bayonetta [desi e alt stil de story mai mult spre devils may cry IV]
    Mersi. m-am gandit eu ca nu am procedat bine cu god of war ca am trecut direct la 3 dar am sa le joc si pe primele 2.

    am vazut acum cateva ore un joc Heavenly Sword. ai idee cat de bun este?

  8. #14668 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Heavenly Sword e misto desi mie mi s-a parut cam scurt! Mai poti sa incerci Prototype, Vanquish, seria Infamous, Rise of the Argonauts (desi merge inspre RPG), Devil May Cry 4, Enslaved, Batman Arkham Asylum, Afro Samurai, Metal Gear Solid 4 (dc iti plac stealth-urile), Prince of Persia la fel, o serie misto, dar cel mai mult ar trebui sa nu ratezi seria Assassin's Creed ! Cel mai bine uita-te la niste reviewuri si alege ceva!
    Cu timpul sa nu treci peste seria Uncharted!

  9. #14669 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    un mare multam. cred ca cel mai bine e sa imi fac o listuta cu jocurile astea si cand am bani si timp am sa le joc pe toate.

  10. #14670 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    inca o intrebare.

    ce sa fac ca sa reduc temperatura consolei?
    ma gandeam la un cooler de laptop (cooling pad) dupa care m-am gandit ca nu e eficient(nu raceste inauntrul consolei) m-am gandit sa montez un cooler pe spatele consolei dar e cam greu cu prinderea(nu vreau sa il prind cu suruburi/holzsuruburi si nici cu banda dublu adeziva ca din experienta stiu ca nu va tine prea mult.
    alte idei care nu inplica gaurirea/lipirea pe consola sunt bine venite.
    Nu vreau sa credeti ca sunt nebun si vreau eu neaparat o consola rece(desi e ideal sa stea undeva pana in 40-50 de grade) dar stau la etajul 6 si uneori in apartament sunt 40 de grade sau mai mult.

  11. #14671 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca o tii intr-un spatiu deschis nu se intampla nimic,totusi daca chiar atat de mult vrei sa o racesti exita astaAmazon.com: PS3 Slim - Intercooler Slim: Video Games

  12. #14672 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Intrebare de n00b: Cum ma pot loga pe PSN daca nu mai am PS3? Nu m-am mai logat de vreun an si vreau sa vad daca mai am contul activ.
    pe playstation.com pe us si pe uk cand incerc sa ma logez imi zice: "PlayStation�Store is not available in the selected country or region. "
    Am contul de Romania.

  13. #14673 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Au probleme cu site-ul. Mie nu mai imi merge sa intru de pe PC nici de pe conturile de US si UK. Imi apare ca e under service, sau ceva de genul.

  14. #14674 SP
    Pirate PlayforFun's Avatar

  15. #14675 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Intrebare de n00b: Cum ma pot loga pe PSN daca nu mai am PS3? Nu m-am mai logat de vreun an si vreau sa vad daca mai am contul activ.
    pe playstation.com pe us si pe uk cand incerc sa ma logez imi zice: "PlayStation�Store is not available in the selected country or region. "
    Am contul de Romania.

    In primul rand trebuie sa-ti resetezi parolele pentru conturile existente, cerinta obligatorie dupa caderea PSN-ului din aprilie/mai. La prima logare, in mod normal ar trebui sa te anunte ca parola nu mai este valabila. In rest nu vad de ce un cont nefolosit mai mult timp nu ar fi activ.

  16. #14676 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    In primul rand trebuie sa-ti resetezi parolele pentru conturile existente, cerinta obligatorie dupa caderea PSN-ului din aprilie/mai. La prima logare, in mod normal ar trebui sa te anunte ca parola nu mai este valabila. In rest nu vad de ce un cont nefolosit mai mult timp nu ar fi activ.
    Problema este ca multe conturi trebuie activate intai de pe consola incat sa mearga si pe site-ul oficial.

  17. #14677 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    La mine nu merge nicicum online de pe pc sa ma logez. Nu am mai intrat pe psn de vreun an, deci niciodata dupa celebra "lipsa" a lui.
    Sa inteleg ca neaparat trebuie sa ma logez intai pe o consola ps3 ca sa pot reseta parola?

  18. #14678 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Da si din cate stiu nu pe orice consola ci pe una pe care iti era activat contul inainte ... s-ar putea sa ma insel da' 90% asa-i.
    Daca-i pe Romania contul si il are cineva activat pe consola lui nu trebuie numai sa incerce sa intre pe el si sa dea reset si dupa aia o sa primesti un mail pt. scimbarea parolei. La restu' se schimba direct pe consola.

  19. #14679 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    E haios faptul ca singura consola ps3 pe care a fost activat contul e cu curu' in sus, isi face somnu' de veci

  20. #14680 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Eu in sfarsit am adunat cateva titluri frumoase in colectia mea de PS3 . Sper sa reusesc sa fac rost si de Red Dead Redemption cat de curand.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts