Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 733 of 1175 FirstFirst ... 233 633 683 723 731 732 733 734 735 743 783 833 ... LastLast
Results 14,641 to 14,660 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14641 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    Am si eu o intrebare. unde copiez un film blu-ray pe hdd-ul ps3-ului? in ce folder? Folosesc filezilla pt transfer.

  2. #14642 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    CAnd vrei sa copiezi muzica,filme,poze pe ps3, ele se copiaza automat pe hdd ps3-ului ,creeandu-si singure un folder pe care apoi il vei denumi tu.De exemplu daca copiezi muzica in ps3 se creeaza un folder la muzica etc...

  3. #14643 SP
    Junior Member Derek's Avatar
    Proaspat posesor de PS3. Dropped by to say hi

  4. #14644 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Bine ai venit in randurile noastre!

  5. #14645 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by Derek View Post
    Proaspat posesor de PS3. Dropped by to say hi
    Welcome to the club, cum zic oltenii

    ---------- Post added 15-07-2011 at 01:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by Derek View Post
    Proaspat posesor de PS3. Dropped by to say hi
    Sa ne zici cam ce jocuri ai si ce ID, sa stim cum stam

  6. #14646 SP
    Junior Member Derek's Avatar
    ID - DerekRO - UK
    Jocuri: Momentan destul de putine...de cateva zile bag Killzone 3 (care e imprumutat) si beta-ul de la Uncharted 3. Mai am si Resistance Fall of Man, dar nu prea am apucat sa il incerc. More to come soon, i hope. Tin neaparat sa joc Heavenly Sword, Uncharted 1 si 2, MTGS4 si Heavy Rain. Pana acum am avut doar x360, so i've been missing out on quite a lot of good games

  7. #14647 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by Derek View Post
    ID - DerekRO - UK
    Jocuri: Momentan destul de putine...de cateva zile bag Killzone 3 (care e imprumutat) si beta-ul de la Uncharted 3. Mai am si Resistance Fall of Man, dar nu prea am apucat sa il incerc. More to come soon, i hope. Tin neaparat sa joc Heavenly Sword, Uncharted 1 si 2, MTGS4 si Heavy Rain. Pana acum am avut doar x360, so i've been missing out on quite a lot of good games
    buna asa, ai dreptate, Uncharted 1 si 2 neaparat, eu am cont US . Bafta si te adaug acum

  8. #14648 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    CAnd vrei sa copiezi muzica,filme,poze pe ps3, ele se copiaza automat pe hdd ps3-ului ,creeandu-si singure un folder pe care apoi il vei denumi tu.De exemplu daca copiezi muzica in ps3 se creeaza un folder la muzica etc...

    mesri de raspuns.
    eu nu copiez filmul de pe un disc blu-ray ci de pe calculator. de aceea intrebam unde pt ca am 4 partiti si am incercat pe fiecare dintre ele dar tot nu merge.
    oricum am renunat la idee pt ca imi pot conecta si pc-ul la tv cu un cablu hdmi si se va vedea la fel de bine(cred)

  9. #14649 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Le ai copiate pe stick sau hdd extern?Asigura-te ca unul dintre ele este fat 32 pt ca ps3-ul nu vede ntfs si cand vezi acolo in partitii ca iti apare de exemplu stick-ul, da-i ->Display All, si le ai pe toate iar cand vrei sa multumesti foloseste butonul thanks

  10. #14650 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Le ai copiate pe stick sau hdd extern?Asigura-te ca unul dintre ele este fat 32 pt ca ps3-ul nu vede ntfs si cand vezi acolo in partitii ca iti apare de exemplu stick-ul, da-i ->Display All, si le ai pe toate iar cand vrei sa multumesti foloseste butonul thanks
    Vrei thanks-uri la greu

  11. #14651 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ii eram de ajutor baiatului

  12. #14652 SP
    Junior Member darkmanx's Avatar
    salut , in primul rand imi cer scuze daca am postat aiurea . Am si eu o mare problema am cumparat un ps3 si cand am ajuns cu el acasa supriza nu am imagine , din cate am citit de la voi merge si pe un televizor crt , ma poate ajuta cineva am incercat tot ce am auzit de la voi si nimic maine dimineata o sa il incerc pe un lcd , a mea sotie care se pricepe de minune sa ma linisteasca imi tot spune ca tocmai mi-am luat o teapa de 800 roni , sa fie adevarat ? . Daca imi merge pe pe lcd o sa cumpar unul , as dori de asemenea sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu modatul . Dar nu imi mai fac planuri pana nu il vad ca merge


    PS sper ca nu fi cauzat un deranj prea mare postand aici

  13. #14653 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    PS3 merge si pe televizoarele cu tub. Daca il conectezi prin cablu component la televizor, treci pe AV/SCART la TV si iti apare imaginea. Daca nu merge, are PS3-ul ceva.

  14. #14654 SP
    Member thomas's Avatar
    Sal , daca a fost folosit pe un LCD inainte prin HDMI trebuie resetat video sa iti mearga prin cablu component ,
    , urmeaza acest tutorial si cred ca vei rezolva problema.

  15. #14655 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Verifica si daca ai bagat toate cablurile component la locul lor.Poate nu apare imaginea ca e setat pe HDMI si nu poti sa-l resetezi direct pe composite decat pe un televizor hdl;sau incerci smecheria asta :

    incepe de la 1:26


    EDIT : Mi-a luato inainte celalalt user

  16. #14656 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Am nevoie de ajutorul vostru: Caut sa cumpar 2-3 jocuri care se pot juca co-op pe acelasi tv ptr PS3, vreau vara asta sa am ce juca cu un prieten pe ps3, caut sa fie jocuri aparaute in ultimele 12 luni si sa nu fie jocuri sport.

  17. #14657 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Dirt 3 e un joc foarte reusit si are slipt-screen co-op-daca vrei un racer

    Mortal Kombat e destul de reusit ca un 2d fighter deci clar il poti incerca cu un prieten-tag team sau versus sau daca nu esti genu dute pe SSF Arcade edtion

    Litlle big planet 2 are un co-op foarte reusit

    Nba Jam e foarte fun cu un prieten-old school arcade basketball

    FEAR 3 are cred co-op campaign pe care il poti juca pe acelasi TV insa nu sunt sigur ( nu l-am incercat )

    Motorstorm Apocalypse e foarte foarte fun- arcade racer si suporta pana la 4 persoana pe acelasi televizor

    WWE All stars daca esti fan wrestling-puteti incerca versus

    Spor la joc

  18. #14658 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Bune sugestiile desi dirt, nba si wwe nu prea ma tenteaza ca sunt sport

    Asi vrea ceva care sa se apropie de co-op-ul din MW2 - specops, ala a mers superb in 2.

  19. #14659 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Cum consideri,insa chiar ai putea sa le incerci mai ales ca NBA e chiar foarte arcade style si nu realist.Dirt e pentru fanii de acest tip de jocuri.
    Oircum ai putea incerca Black Ops cu zombie mode sau chiar FEAR 3 cum ti-am zis.

  20. #14660 SP
    Junior Member vecinul's Avatar
    Vreau sa cumpar doua microfoane wireless. Asa am auzit, ca functioneaza numai cu SingStar disc.
    Oare, pot sa cant karaoke de pe Youtube?
    Separat, deci fara disc functioneaza?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts