Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 1175 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 529 1029 ... LastLast
Results 561 to 580 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #561 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    am observat ca daca schimb limba sistemului ps 3 jocul recunoaste limba respectiva mai exact am schimbat in italiana si acum jocul e in italiana,daca selectez engleza iarashi in franceza
    Schimba in franceza, vezi iti da engleza?

  2. #562 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    E unul din discurile cu probleme, e cunoscut acest lucru, o parte din discurile cu multi 5 nu au engleza. Nu mai tin minte daca trebuia sa te duci cu jocul inapoi la magazin sa ti-l schimbe sau sa il trimiti la EA.

  3. #563 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    E unul din discurile cu probleme, e cunoscut acest lucru, o parte din discurile cu multi 5 nu au engleza. Nu mai tin minte daca trebuia sa te duci cu jocul inapoi la magazin sa ti-l schimbe sau sa il trimiti la EA.
    l-am luat de la u user de aici, nu mai conteaza il joc in italiana, am dat in franceza si ...tot in franceza

  4. #564 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    foarte ciudat ca merge pentru ca str si sub au structura diferita, eu am incercat sa convertesc *.mkv in *.vob cu *.sub redenumit in *.str si nu a functionat, a trebuit sa folosesc RadLight Subtitle Studio 2.0 pentru a converti real *.sub in *.str. Daca o sa-l folosesti o sa vezi ca intradevar este o diferenta majora in structura celor doua.

  5. #565 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Q View Post
    foarte ciudat ca merge pentru ca str si sub au structura diferita
    da stiu dar a stat la conversie vreo 3 ore sau 4

  6. #566 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Mah ce sa zic, am jucat doar demo-ul, nu arata rau, dar parca nici nu m-a dat pe spate grafica fata de primul Motorstorm.
    Poate ca nu te-a surprins cursa din demo, dar are niste curse cu o grafica superba. Jocul e foarte misto dpdv. Il am si a meritat toti banii.

  7. #567 SP
    Junior Member teveu's Avatar
    In primul rand va salut, fiind primul meu post pe forum .
    Sunt proaspat posesor de PS3, as dori sa stiu daca pot conecta consola la internet printr-un cablu de retea si un swtich?

    P.S. Nu ma pricep absolut deloc la retelistica.

    Multumesc anticipat!

  8. #568 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    hola muchacios ! welcome !

    man, nici ca trebuie sa te pricepi prea mult la retelistica .... prin switch/hub o conectezi la internet doar daca unul din sistemele din retea are ICS (Internet Connetion Sharing) activ pe conexiunea de internet. Altfel ai nevoie de router care sa se conecteze direct la internet pe o parte iar pe cealalta sa distribuie in retea.

  9. #569 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  10. #570 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    buhahaha ... asta-i tare #3) Steadily Dropping Price ... no s*** ? pe bune, scade, o sa scada, va scadea ? se pare ca nu, ba din contra creste

  11. #571 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Nu e o problema strict legata de hardware. Eu am probleme cu PSN-ul. Am un cont pe USA pt. diverse jocuri si demo-uri. Problema e ca de azi, nu ma mai pot conecta pe acel user. Imi da o eroare in care ma anunta ca nu am voie sa folosesc acel user pt. a ma conecta la PSN. WTF? Nu am facut nimic aiurea. Am o gramada de jocuri cumparate cu acel user plus abonament la Qore, DLC cumparat si mi-e frica sa nu fi blocat accesul de pe ip-uri care nu sunt de US.

  12. #572 SP
    Junior Member teveu's Avatar
    Da, dar partea proasta este ca nu reusesc sa dau share la conexiune...

  13. #573 SP
    Junior Member sobila's Avatar
    salut!
    sunt nou in "clubul ps3"
    am si eu o intrebare: pot sa leg consola la un monitor lcd de PC

  14. #574 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by sobila View Post
    salut!
    sunt nou in "clubul ps3"
    am si eu o intrebare: pot sa leg consola la un monitor lcd de PC
    daca monitorul este DHCP compliant poti. cauta unul cu intrare hdmi.

  15. #575 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    Salut.
    Am si eu o intrebare legata de vizionarea unui film format dvd.
    Exista vreo limitare ?
    Am avut un film Black Balloon luat de pe un site de torrente l-am scris pe un dvd(am repetat aceasta operatie de 3 ori pentru a fi sigur ca nu a fost o problema de scriere).
    Acum pe ps3 nu vrea sa mearga nicicum pe cand pe laptop nu are nici o problema.
    The video cannot be played.
    (80029941)

    Mentionez ca multe altele imi merg foarte bine.

  16. #576 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    cat costa un abonament qore pe un an de pe psn us, ce avantaje am si bineinteles daca merita?

  17. #577 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by ady_ro View Post
    ...Mentionez ca multe altele imi merg foarte bine.
    Vrei sa zici ca filmele Video_TS si Audio_TS (DVD), de pe torrente merg pe PS3?.
    Eu nu cred. Am incercat si eu mai multe si nu a mers nici unul. Cele originale merg fara probleme.

  18. #578 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Vrei sa zici ca filmele Video_TS si Audio_TS (DVD), de pe torrente merg pe PS3?.
    Eu nu cred. Am incercat si eu mai multe si nu a mers nici unul. Cele originale merg fara probleme.
    mie imi merg toate am star wars seria alien in format dvd

  19. #579 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    DVD-urile scoase de pe torrente merg linistit ...poate sunt cateva exceptii ... la mine merg fara probleme ... la fel si avi-urile.

  20. #580 SP
    Member Imperatore's Avatar
    si la mine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 1175 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 529 1029 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts