Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 1175 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 571 1071 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1401 SP
    Member Snoopz's Avatar
    A incercat cineva sa emuleze jocuri de NES pe ps3
    e adevarat sau fake?

  2. #1402 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...sorry că mă bag pe aria PS3, dar �n legătură cu emularea jocurilor nes/snes...

    Pe 360 se poate - prin Windows Media Center

    NES Emulator on Xbox 360 Through Media Center! - Truveo Video Search

    ...și din c�te-am văzut, clipul pentru PS3 e autentic

  3. #1403 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Headset-ul de la sony pt ps3, se poate conecta si la telefoane?

  4. #1404 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrewqp View Post
    Headset-ul de la sony pt ps3, se poate conecta si la telefoane?
    sigur ca da, si merge foarte bine.
    se poate conecta la orice aparat cu bluetooth in principiu.

  5. #1405 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Am vazut un sound bar din ala de care zice focus la DOMO si se auzea foarte bine, chiar m`a surprins

  6. #1406 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    inca o intrebare. Voi ce jocuri jucati pe psn? ca sa stiu ce jocuri sa-mi iau.

  7. #1407 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrewqp View Post
    inca o intrebare. Voi ce jocuri jucati pe psn? ca sa stiu ce jocuri sa-mi iau.
    pe psn se pare ca se va juca killzone2 la greu, cred ca toata lumea il va lua. m-am uitat la poll-ul pt alegerea numelui clanului ce il vom face in Killzone2 si aprope 60 de oameni au votat! de unde deduc ca majoritatea care au votat isi vor lua jocul

    personal ma joc online street fighter 2, mk2, skate2, fifa09,resistance2,mortal kombat vs dc, urmeaza street fighter 4, killzone2, resident evil 5.

    iti recomand de asemenea threadul dedicat intalnirilor online "Intalnire pe PSN"

    ----------------------------------

    am si eu o intrebare. am un joc (skate2), iar in lateralul carcasei scrie BLAS 50093.ce regiune e jocul? pe spate scrie alternativ in engleza/ceva litere ce dau spre chineza sau japoneza. sunt interesat daca pot lua DLC pt joc , cu card romanesc.

    multumesc

  8. #1408 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrewqp View Post
    inca o intrebare. Voi ce jocuri jucati pe psn? ca sa stiu ce jocuri sa-mi iau.
    Call of Duty World at War,Resistance 2 si in curand Killzone 2

  9. #1409 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    am si eu o intrebare. am un joc (skate2), iar in lateralul carcasei scrie BLAS 50093.ce regiune e jocul? pe spate scrie alternativ in engleza/ceva litere ce dau spre chineza sau japoneza. sunt interesat daca pot lua DLC pt joc , cu card romanesc.

    multumesc
    Jocul tau este regiunea 3 (Asia). De obicei, DLC-urile sunt region-locked, insa, exista si cazuri in care merg, indiferent de zona. Acum, totul tine de noroc; cel mai probabil, DLC-ul Region 1 nu se potriveste cu jocul Region 3. Poti face o verificare cu un DLC gratis de pe Store, in cazul in care acesta exista.

  10. #1410 SP
    Member faby_67's Avatar
    salut prieteni as vrea sa va anteb daca stiti de unde sau din ce magazin as pute sa cumpar un Playstation 3 vertical glow stand. sunt din TM si daca ati sti pe undeva pe aici ar fi perfect

  11. #1411 SP
    Member sarpe's Avatar
    merge conectat un kit logitech wawe la ps3 ? sa pot juca dupa tastatura si mouse ?
    si o alta intrebare : toate jocurile de ps3 au suport de tastatura si mouse?
    thx

    Logitech Wave, noul val de confort

  12. #1412 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    La a 2a intrebare pot sa-ti raspund.Nu merge toate jocurile cu mouse si tastatura singurul joc care merge este unreal tournament 3.

  13. #1413 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Eu am gasit in altex si sunt din galati.

  14. #1414 SP
    Member sarpe's Avatar
    in cazut asta nici nu mai incerc sa conectez kit-ul.
    thx

  15. #1415 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    nu am inteles niciodata de ce la controlerul dualshock3 tastele/butoanele L2 si R2 sunt convexe (aluneca degetul) si nu sunt concave (ca sa agate degetul).

    tocmai am modificat am pilit tastele si acum sunt concave.

  16. #1416 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    eu pana anul trecut ma jucam doar pe PC (nu aveam ps3) si recunosc ca un timp luam jocuri crackuite. Asta pana intr-o zi cand am stat sa vad linia de credits la call of duty modern warfare. De atunci am zis stop am realizat cata munca si timp s-a investit in realizarea jocului si din respect fata de producator am fost la magazin si l-am cumparat. Nu toti sunt de acord cu mine dar mi se pare incorect sa furi pe fata munca altuia. Mi-am luat in vara ps3 si sincer ma simt mult mai bine stiind ca sunt o sursa infirma de investitie pentru viitoarele blockbustere in materie de video games si ca imi arat respectul fata de developeri prin faptul ca platesc pentru serviciile lor.

  17. #1417 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    este si in altex din cj dar nu e sony-made. Ceva de genu 54 de lei da mi se pare ca e speedlink. In TM, la altex cu siguranta vei gasi sau daca nu vezi la diverta (daca aveti nush exact ).

    stie careva daca se gaseste in Ro incarcator de controllere?

  18. #1418 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    PSN JP FTW!

    mi-a placut demoul ff mult, dar din pacate e full japanese la fel ca cel de dinainte (Ryu ga Gotoku Kenzan). cu toate astea, pe wikipedia am gasit mentionat faptul ca o versiune subtitled va fi lansata in Korea tot saptamana viitoare. stie cineva daca acea versiune este subtitled in engleza? daca da, atunci ar fi cazul sa-l pistonam pe web...poate aduce.
    Attached Images Attached Images img_9497.jpg img_9498.jpg img_9501.jpg img_9506.jpg img_9509.jpg img_9511.jpg img_9515.jpg img_9516.jpg

  19. #1419 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Si mie, l-am jucat joi fix cand sa updatat storu jap, jocu este magnific, caracter details mai bune ca uncharted(1) , combatu este mult prea funny am ramas uimit ca fix dupa ce l-am calcat pe cap pe un inamic(la propiu) am putut sa'mi aprind o tigara fara sa'mi intrerup batalia.Story wise nu pot sa'mi dai cu parerea dar din ce am vazut este tipic anime-gang wise...fara subtitles prea putin am inteles.A si inca ceva are un voice acting extrem de bun.
    Singuru lucru negativ ce am gasit este enviormentu in anumite parti (nu low textures... ci designu bani,mese,etc)


    P.S h0stile sa'mi trimiti te rog un pm daca una din versiunile din asia are eng subs sau voice nu conteaza care ca nu am gasit nici un raspuns clar(bine inteles asta cand afli)

  20. #1420 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da, dar ai vazut ca de voice acting ai parte numai in cut-scenes si in conversatiile pe mobil, restul conversatiilor care de fapt sunt cred ca 90% din joc, nu sunt voiced. incerc sa aflu detalii in legatura cu versiunea coreana mentionata pe wikipedia. poate, poate...dar imi vine greu sa cred ca baga english subs.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 1175 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 571 1071 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts