Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 777 of 1175 FirstFirst ... 277 677 727 767 775 776 777 778 779 787 827 877 ... LastLast
Results 15,521 to 15,540 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15521 SP
    Junior Member georgerdz's Avatar
    Ati auzit de E3 flahser pt downgrade , daca da imi poate spune si mie cnv din domeniu daca e bun ??

  2. #15522 SP
    Junior Member sony2567's Avatar
    salut!
    am achizitionat un ps3 cu hdd de 320 si fw 3.55....pana aici toate bune.
    am pes2012 pt ps2 original....nu merge pe ps3 ....nu fac eu ceva bine sau chiar nu merge pe ps3 joc de ps2???

  3. #15523 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nu merge.

  4. #15524 SP
    Junior Member sony2567's Avatar
    ce pot face cu jocul de ps2 ca e nou.......a fost cumparat in graba si cine la cumparat nu sa uitat ca e pt ps2...........la vanzare second???

    ---------- Post added 22-11-2011 at 08:35 PM ----------

    merita sa fac jailbreak la ps3 sau mai bine cumpar jocuri originale???
    de jucat doar pes2012 si fifa 12 ma joc?
    astea originale merg si online jucate?
    scuze de intrebari dar sunt nou in domeniu si mai bine intreb...

  5. #15525 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by sony2567 View Post
    ce pot face cu jocul de ps2 ca e nou.......a fost cumparat in graba si cine la cumparat nu sa uitat ca e pt ps2...........la vanzare second???

    ---------- Post added 22-11-2011 at 08:35 PM ----------

    merita sa fac jailbreak la ps3 sau mai bine cumpar jocuri originale???
    de jucat doar pes2012 si fifa 12 ma joc?
    astea originale merg si online jucate?
    scuze de intrebari dar sunt nou in domeniu si mai bine intreb...
    Cumpara jocuri originale, lasa pirateria. Normal ca jocurile originale merg jucate online, la ce joci tu FIFA, PES tot farmecul este online, plus ca ai sa gasesti jocuri sh la preturi bune. Bafta.

  6. #15526 SP
    Junior Member sony2567's Avatar
    si ce trebuie ca sa joci online dupa ce ai jocul original????

  7. #15527 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by sony2567 View Post
    si ce trebuie ca sa joci online dupa ce ai jocul original????
    Un cablu de internet... Sau wireless cu un semnal bun ca sa nu ai lag mare

    Restul depinde de tine

  8. #15528 SP
    Junior Member sony2567's Avatar
    internet este si maine cumpar pes 2012 ......trebuie facut vreun cont sau cum e cu jocul online????

  9. #15529 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    pai,presupun ca ai cont psn ,deci cum intri in joc ii dai multiplayer si gata.A...si de ex la jocuri gen fifa ai cod pt mp.

  10. #15530 SP
    Junior Member sony2567's Avatar
    nu am cont psn......cum se face ...............................

    ---------- Post added 22-11-2011 at 09:49 PM ----------

    adica cont la "playstation network" se poate face din romania? ca am citit pe forum si spuneau ceva de uk sau cum ca ps3 e cumparat din romania

  11. #15531 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Poti face mai multe conturi... ai nevoie de cate un mail pentru fiecare cont.
    Poti face si cont de Romania, iar cu el nu vei avea acces la Store. Iar pentru FIFA12 vei avea nevoie de un cont care sa fie din zona jocului(zona 1 USA; zona 2- UK; zona 3 - Hong Kong sau Japonia) pentru introducerea codului de online...

  12. #15532 SP
    Junior Member sony2567's Avatar
    deci pare simplu si nu te costa nimic....
    mersi
    cand vine jocul fac si cont

  13. #15533 SP
    Junior Member snex's Avatar
    salutare. sunt nou pe aici si as avea si eu cateva intrebari. vreau sa imi cumpar un ps3 dar nou e prea mult pt bugetul meu. am gasit pe un forum un ps3 de 40 gb cu 500 ron. cum vi se pare ? ce ar trebui sa il intreb si la ce ar trebui sa fiu atent. e diferit cel de 40 gb de cele mai mari ? in afara de hdd bineinteles. astept sfaturile voastre. multumesc anticipat. ps : consola e modata

  14. #15534 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Doamne ce oribil e PSN-ul. Nu-i de mirare ca-i gratis. Nota 2!

    ...incep sa regret ca mi-am luat PS3.

  15. #15535 SP
    Ω Pira's Avatar
    am si eu o mica problema, nu ca ar fi capat de lume dar patesc ceva foarte interesant: de fiecare data cand aprind consola, netul imi da eroare, un cod de cifre, intre timp sta in asteptare de sign in. scot cablul de net (cablu rds), il bag iar, astept si intr-un final se conecteaza, dupa cateva incercari manuale de sign in. sunt curios daca si la altii face asa pt ca mie unul nu mi se pare normal sa se conecteze asa de greu la net.

  16. #15536 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Da, asa face. Daca vii cu cablu de la calculator si il bagi in ps3 dupa ce opresti Pc-ul/laptop-ul asteapta cateva minute pana sa vii cu el la ps3

  17. #15537 SP
    Junior Member tmpaul95's Avatar
    am un ps3 si as vrea sa il leg la monitor acer p223w are doar vga si nu cred ca suporta hdcp solutii cum as putea sa il leg?

  18. #15538 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu te sfatuiesc sa mai cauti o alta consola , nemodata , ca sa poti avea experiente multiplayer/online de neuitat !

    Ce ar trebuii sa intrebi? : De cand o are , daca functioneaza ok , sa nu aibe probleme cu blocul optic sau/si sa aiba ylod (yellow light of death)
    Si cel mai important sa vezi daca tipul/a are calificative pozitive sau negative ...
    Te-as mai sfatuii sa strangi bani daca poti (899 lei , presupun ca mai e promotia , am vazut la mediagalaxy sau la altex cred) si sa iti iei un ps3 slim cu garantie , totul frumos...

    Acum depinde de tine ce alegere faci...

    Sper ca am ajutat

  19. #15539 SP
    Junior Member snex's Avatar
    Multumesc de sfat. Ce spui tu ar fi ideal. Doar ca eu pe net sub 1050 ron nu am gasit. La care se mai aduga modarea, jocurile etc. Deci mult peste bugetul meu . De aici si tentatia mare de a lua cea la 500 ron .
    Te-as mai ruga sa imi explici putin chestia cu blocul optic sau ylod daca nu sunt prea insistent . Am gasit ceva pe net dar nu prea am inteles mare lucru .
    Numai bina !

  20. #15540 SP
    Junior Member boghy1995's Avatar
    @PiraSword da asa se intampla daca il deconectezi de la notebook/PC sau stiu ce ce alte dispozitive. Pentru a rezolva problema inainte de a inchide notbook/PC dai deconect de la internet si ai sa vezi ca merge sau asteapta cum a zis si Imperatore.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts