Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 50 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 ... LastLast
Results 821 to 840 of 995

Thread: Clubul PlayStation 2 - PS2

  1. #821 SP
    Junior Member schiopu888's Avatar
    salut am si o intrebare am facut niste cd si cred k mio ars lentila nu imi mai citeste nimik e cipat modbonu mai misca nimik nici nu mai invirte cd
    .ce tre sa fac dati si mie un sfat.pls[email protected]

  2. #822 SP
    Junior Member basile27ro's Avatar
    salutare!!!
    o intrebare la dvs....nu mi se mai deschide in totalitate "usa" la unitatea optica(c-am jumatate)...asta asa dintr-o data...l-as duce intr-un service...daca stiti in Tg. Mures asa ceva rog postati. Multumesc. Respecte!!!

  3. #823 SP
    sly
    Junior Member sly's Avatar

    Intrebare ps2

    Salut vroiam sa va intreb am un dvd(cu joc mai exact wrestling 2008) original de ps2 si e foarte zgariat pe spate...,daca il bag in consola in timp o sa se strice laserul sau blocul optic al ps2-ului sau nu are nimic?

  4. #824 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    depinde cat de mult il joci.daca este zgariat consola o sa il citeasca greu , deci da...daca iti citeste dvd-ul o sa ai sanse mari sa strici blocul optic

  5. #825 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    PS2-ul inca se vinde! Long live the greatest console of all time!

    Gamasutra - News - PlayStation 2 is still selling, 10 years later

    Sony sold half a million PlayStation 2s this Christmas • News • Eurogamer.net

    pacat ca nu am un ps2 la indemana ca asa as da un Fatal Frame sau un Final Fantasy ... good times, good times

  6. #826 SP
    Member krOOm's Avatar
    Stie cineva de unde pot cumpara o carcasa pentru PS2 slim ?

  7. #827 SP
    Member haimi708's Avatar
    De care model de SLIM (sunt mai multe - ai scris pe spatele ei - SCPH ... ) . Am 2-3 carcase pe acasa.

  8. #828 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Am tot cautat cablu de ps2 cu VGA out si nu gasisem!!!!
    Vad ca e 110 Ron, nu e 59 Ron (e pt. Ps3 si Wii) dar cred ca merge si pe Ps2 (e aceeasi mufa de intrare).

  9. #829 SP
    Junior Member mitza1010's Avatar
    Unul din motivele pentru care mi-am luat consola e sa ma joc cu prieteni, jocuri la dublu, sa se inteleaga, 2 playeri pe acelasi ecran, Coop, in genul vechilor jocuri de pe nintendo si terminator, mario, contra, metal slug de pe neoragex, adica jocuri simple si fun, la o adica bune si pentru jucat cu prieteni.Daca imi puteti da idei de jocuri coop de ps2 sunt deschis la sugesti.

  10. #830 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by BloodSamurai View Post
    Am tot cautat cablu de ps2 cu VGA out si nu gasisem!!!!
    Vad ca e 110 Ron, nu e 59 Ron (e pt. Ps3 si Wii) dar cred ca merge si pe Ps2 (e aceeasi mufa de intrare).
    in caz ca mai ai dubii (desi a trecut ceva vreme de cand ai postat, asa ca poate ai cumparat deja), iti spun eu ca merge sigur . Eu mufa de la PS2 am folosito la Ps3-ul de la mine din camera (pt ca TV-ul meu nu avea HDMI...deci numa scart si restu).

    mitza1010.... eu cele mia bune jocuri sa iti zic drept erau cele single player . Foarte putine au avut split screen co-op...singurul care imi vine in minte pt ca l-am jucat ceva vreme a fost Medal of Honor: Rising Sun (ala are si coop si si deathmatch). Daca o sa imi vina in minte altele, o sa iti spun...

  11. #831 SP
    Junior Member mitza1010's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    in caz ca mai ai dubii (desi a trecut ceva vreme de cand ai postat, asa ca poate ai cumparat deja), iti spun eu ca merge sigur . Eu mufa de la PS2 am folosito la Ps3-ul de la mine din camera (pt ca TV-ul meu nu avea HDMI...deci numa scart si restu).

    mitza1010.... eu cele mia bune jocuri sa iti zic drept erau cele single player . Foarte putine au avut split screen co-op...singurul care imi vine in minte pt ca l-am jucat ceva vreme a fost Medal of Honor: Rising Sun (ala are si coop si si deathmatch). Daca o sa imi vina in minte altele, o sa iti spun...
    ms mult o sa mil iau

  12. #832 SP
    Junior Member mitza1010's Avatar
    Caut sugesti de jocuri Ps2 Co-op(Cooperative)Nu internet.
    Asadar precum spune si titlul caut jocuri de PS2 cooperative sa ma joc cu prieteni preferabin sa nu fie nevoie de internet inca nu am.
    Astept sugesti
    Multumesc Anticipat!

  13. #833 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by mitza1010 View Post
    Caut sugesti de jocuri Ps2 Co-op(Cooperative)Nu internet.
    Asadar precum spune si titlul caut jocuri de PS2 cooperative sa ma joc cu prieteni preferabin sa nu fie nevoie de internet inca nu am.
    Astept sugesti
    Multumesc Anticipat!

    Nu crezi ca ai poluat destul forumul cu "sugesti' tale?

  14. #834 SP
    Junior Member mitza1010's Avatar
    ba da dar de fiecare data cand postez undeva zicxe ca e la categoria gresita

  15. #835 SP
    Junior Member SqVlad's Avatar
    Salut,tocmai mi-am cumparat un ps2 SCPH-77004PAL modat cu chip(Modbo) si am dat la salvari si le-am sters... dar din greseala sau mai bine zis ne stiinta am sters si (ulaunchelf,sms) si nu stiu cum sa fac sa le instalez iar...daca merge... sau sa le pun inapoi cumva.Va rog dati-mi un pm cu solutii sau scrieti aici.

  16. #836 SP
    Member haimi708's Avatar
    Quote Originally Posted by SqVlad View Post
    Salut,tocmai mi-am cumparat un ps2 SCPH-77004PAL modat cu chip(Modbo) si am dat la salvari si le-am sters... dar din greseala sau mai bine zis ne stiinta am sters si (ulaunchelf,sms) si nu stiu cum sa fac sa le instalez iar...daca merge... sau sa le pun inapoi cumva.Va rog dati-mi un pm cu solutii sau scrieti aici.
    Aici ai descris ce si cum trebuie sa faci ca sa pui inapoi SMS-ul (programul de filme) - daca esti sigur ca ai consola modata cu modchip si nu cu MC:

    http://www.consolegames.ro/forum/f14...tml#post518967

  17. #837 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by SqVlad View Post
    Salut,tocmai mi-am cumparat un ps2 SCPH-77004PAL modat cu chip(Modbo) si am dat la salvari si le-am sters... dar din greseala sau mai bine zis ne stiinta am sters si (ulaunchelf,sms) si nu stiu cum sa fac sa le instalez iar...daca merge... sau sa le pun inapoi cumva.Va rog dati-mi un pm cu solutii sau scrieti aici.
    Joaca originale si nu vei avea probleme

  18. #838 SP
    Junior Member UnReaL's Avatar

    PlayStation2 Slim

    Salut.
    Luni o sa imi vina si mie consola . Problema este ca nu am mai utilizat o consola si nu prea stiu cu ce se mananca (doar mam jucat pe ps3 la cineva).
    Cand vine , la ce ar trebui sa ma uit ca sa imi dau seama daca este modata sau nu ?
    Alte informatii utile ?

    Modelul consolei : SPCH77004 , daca este PAL sau ce scrie in acel patratel in spate , nu am nici cea mai vaga idee (inca) .

    Mai jos aveti o poza cu consola . Mi se pare mie sau acel card arata mai ciudat ?
    http://images3.okr.ro/auctions.v3/70...70-700_700.jpg


    Daca nu este modata , eu ma gandeam sa o modez cu cip , cam cat mai costa asta ? O alternativa la modarea cu cip care este ? Avantaje si dezavantaje va rog .

    Multumesc pentru raspunsurile si rabdarea voastra .
    Sansele sa mai am nelamuriri sunt mari .

  19. #839 SP
    Member eastbason's Avatar
    cu o intrebare va deranjez si eu
    de curand m`am apucat de rearanjat camera...si m`am confruntat cu o problema. nu`mi mai ajung cabluri de la ps2 ( ma refer la cele avi multi ). exista vreo posibilitate sa le lungesc?

  20. #840 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    nu prea cred

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 50 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts