Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 50 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 995

Thread: Clubul PlayStation 2 - PS2

  1. #101 SP
    Junior Member Cristy28's Avatar
    nu,nu citeste,ps3 este consola care citeste Blu-ray

  2. #102 SP
    Junior Member tYg3r's Avatar
    mersi pt raspuns

  3. #103 SP
    Junior Member habana's Avatar
    Am si eu un ps2 sgph 90004 , lam modat la cineva in unirii si am o problema dar nush cu ce, nu pot sa joc jocuri pe ps facute de mine dar in rest pot sa vad filme muzica dar nu imi merg jocurile dvd-urile le-am facut q nero (iam dat q burn image to disk)(nush dak o fi bine) q alcohol 120 q dwd decripter si nu imi merg nush ce sa fac .ajutati-ma si pe mn va rog nush ce sa mai fac si cum sa mai fac. DAk vrea vineva sa ma ajute dati un add pe mess la Don_habana sa imi ziceti si mie ce sa fac . VA MULTUMESC

  4. #104 SP
    Admin MonkY's Avatar
    habana: aici nu discutam despre jocuri piratate. Sorry. Pune jocuri originale si o sa vezi ca merg perfect. Bafta !

  5. #105 SP
    Junior Member habana's Avatar
    pai si atunci la ce lam mai modat k sa bag tot cd-uri originale ?

  6. #106 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Ca sa iti mearga jocurile cumparate din US sau Asia.

  7. #107 SP
    Junior Member habana's Avatar
    pai care e diferenta dintre un dc de ps2 original si un dc din US sau Asia ? cam cat ar costa si de unde pot sa imi procur acele dc-uri?

  8. #108 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    In Europa si Austrailia jocurile sunt PAL
    Iar in USA sunt NTSC.
    Trage tu concluzia, mi se pare ca joacele NTSC sunt mai ieftine.

  9. #109 SP
    Junior Member vaisiamar's Avatar
    salut,sunt nou in comunitatea consolegames.ro dar inainte sa imi cumpar PS2ul slim modat pe care il am acum,am citit intens acest forum ca sa stiu ce sa imi iau si la ce sa fiu atent,deci va multumesc pentru sfaturi.acum vreau sa va pun o intrebare,am 2 televizoare,unul mai nou la care ma joc frecvent si unul mai vechi la care nu stiu daca pot atasa consola.o sa va fac aici o schema cat pot de precisa a mufelor din spatele televizorului vechi si sper sa va puteti da seama:
    ( () ) Audio | Video
    in (g()g) | in (g()g)
    out (r()r) | out(r()r)
    legenda : ( () ) -antena tv
    (g()g) -mufa de tip rca de culoare galbena
    (r()r) - mufa de tip rca de culoare rosie

  10. #110 SP
    Manager paul's Avatar
    Mufa alba nu este ?

  11. #111 SP
    Junior Member vaisiamar's Avatar
    ma tem ca nu ,doar ce vezi pe schita

  12. #112 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mufa alba e a doua mufa de sunet, daca nu ai conector alb inseamna ca ai televizor mono. Iti va merge fara nicio problema atat ca nu vei avea sunet stereo.

  13. #113 SP
    Junior Member vaisiamar's Avatar
    multumesc,deci cum conectez mai exact?

  14. #114 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Pai tu cum crezi ? iesirea galbena in intrarea galbena, iesirea rosie in intrarea rosie.

  15. #115 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    Iesirea alba in intrarea alba.
    Ma gandeam sa cumpar un cablu RGB de la Donely, AV-ul meu face figuri uneori.Ba nu are sunaet,ba se pierde imaginea si sa streseaza.


    Intrebare de nota 10: O sa se vada mult mai bine cu cablu RGB pe un Tv SOny Bravia?

  16. #116 SP
    Member cloud's Avatar
    da. dar in principiu sa nu te astepti la diferente miraculoase.

  17. #117 SP
    Junior Member andreiru's Avatar
    o sa fie diferente insa vorba lui cloud nu miraculoase... tot grafica de ps2 ramane..

  18. #118 SP
    Junior Member kaliculas's Avatar
    ps2 mai mult este orientat single player , cu asta este original ..si asa va ramane..lasam xbox si ps3 pentru online zic eu..
    cand mi-am luat ps2 am primit si network adapter la el.. am SCPH-70004, ..sunt mai nou cu ps2` dar dupa ce am incercat god of war nu am putut sa nu-mi iau o consola

  19. #119 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Va salut! Astazi mi-am luat un PS2 Slim vs 90004. As avea o intrebare pentru voi posesorii.Poate va suna cam aiurea, dar e prima mea consola. Cand rulati un joc,in timpul jocului, se aude acel carait enervant al dvd-rom-ului sau se intampla doar la mine ? In necunostiinta de cauza eu zic ca nu e normal. nici la pc nu se aude asa. Multumesc anticipat pentru raspuns.

  20. #120 SP
    Member cloud's Avatar
    caraie tot timpul sau doar cand schimba si acceseaza anumite sectiuni din disc? in mod normal, de ex la mine cand schimba melodiile la gran turismo, un fasait. mai ales, banuiesc eu, cand sare peste mai multe piste la citirea de pe dvd mai fasaie. am un disc zgariat cu care face urat, caraie pacane samd, dar este singurul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 50 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts