Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 50 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 995

Thread: Clubul PlayStation 2 - PS2

  1. #141 SP
    Member drati71's Avatar
    Si pe unde se gasesc in RO modelele originale?

  2. #142 SP
    Member cloud's Avatar

  3. #143 SP
    Member drati71's Avatar
    Mersi -- cloud -- eu ma gandeam la cele originale, oricum am gasit ceva bun pe ebay si le iau de acolo.

  4. #144 SP
    psx
    Junior Member psx's Avatar

    HELP ps2 va rog !

    Deci miam luat un ps2 modat slim si cand l-am bagat acasa in priza cu un DVD bagat imi apare " Unable to read disc " va rog spuneti-mi si mie ce sa fac va rogg !

  5. #145 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    Am si eu o intrebare! daca am PS2 NE'MODAT ma pot juca, jocuri DEMO trase de mine ???

  6. #146 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Trase de tine si scrise pe un dvd blank nu cred ca vor merge, deoarece PS2 daca nu este modat nu citeste discuri care nu sunt originale.

  7. #147 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    ...am inteles ca la Xbox 630 ar merge fara sa fie modat ! si cred ca si la PS2 merg
    Astept raspunsurile voastre!

  8. #148 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai la Xbox 360! merg pentru ca le iei de pe Xbox Live, direct pe hard-disk.

  9. #149 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    Ma primiti si pe mine in Clubul vostru???
    astazi mi-am luat PS2 Slim 79004 cu Buzz!... nu credeam ca voi gasi un model mai vechi!
    Sunt tare entuziazmat de achizitie si abia astept sa fac rost de bani sa il trimit la Donely la modare...

    Ce e mai ciudat ....e ca pe cutie scrie: 73003 iar pe spatele lui 79003 !!!???????????????????

    si ma costa modarea mai mult...acum m-am uitat la preturile lui Donely

  10. #150 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    aaaaaa scuze abia acum am vazut ce am putut sa zic ....!!!!xbox 630 .....deci. 360

  11. #151 SP
    Junior Member ygor's Avatar
    Si eu sunt incepator intr-ale consolelor nu ma pricep prea bine. Ce trebuie facut ca sa joace doi jucatori la ambele joysticuri,in special la simulatoarele auto, ceea ce ma intereseaza mai mult. Se pot juca toate "in doi" toate jocurile,sau numai unele.
    Alta problema.Consola este model 75004 si nu vrea sa citeasca Gran Turismo 4 original. Multumesc pentru ajutor.

    P.S. Stie cineva de unde pot cumpara un MaxShooter?

  12. #152 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    Pai nu toate jocurile auto sunt facute sa poti juca la jublu ,dar 90% merg! Ca sa poti juca in "doi" singurul lucru pe care trebuie sa il faci este sa alegi modul MultiPlayer !
    Cu GRAND TURISMO 4 ...vezi ce tip de consola ai( PAL/NTFS) si jocul sa fie la fel ca si consola!
    respectiv ...ai jocul PAL consola sa fie PAL ,altfel nu o sa-ti mearga!

  13. #153 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    Sa inteleg ca nuvreti sa ma primiti?Sau ...acest club nu mai are membrii?! chiar acum cand am s eu PS2

  14. #154 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Felicitari pentru achizitie
    Bine ai venit printre consolisti

  15. #155 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj. Andu View Post
    Sa inteleg ca nuvreti sa ma primiti?Sau ...acest club nu mai are membrii?! chiar acum cand am s eu PS2
    Cum sa nu...bine ai venit printre consolisti...sper sa nu regreti alegerea facuta (ps2)

  16. #156 SP
    Junior Member ygor's Avatar
    Multumesc pentru raspun. In legatura cu gran turismo 4 , e pal , luat de la Altex, iar consola e tot pal, iar de curand am modat-o, cu cip Messiah si tot nu merge.Spune ca discul nu oate fi citit. Am fost cu dvd-ul la altex si pe consola lor din magazin merge. Consola mea este adusa de cineva din Italia, eu am cumparat-o de la respectivul , e folosita.

  17. #157 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    Mc @Snoopz
    Mc @DeianD, de ce as regreta alegerea facuta??

  18. #158 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    sa nu fie cumva blocul opti decalibrat sau dus ...sau modarea nereusita oricum fiind jocul PAl iar consola tot PAL trebuia sa mearga! asa ca contacteaza-l pe Donely

    imi cer scuze de modul oribil in care am postat mai sus ,ma refer la cacofonie si greseli de litere!

  19. #159 SP
    Member cloud's Avatar
    bine ai venit printre noi.
    cat despre regrete, ce sa zic, ai ales consola ieftina cu numar enorm de jocuri si destul de diverse dpdv al categoriilor. preturi mai mult decat rezonabile pentru jocuri sunt. singurul dezavantaj raportat la ultima generatie de console este grafica.

  20. #160 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    Mc @cloud
    ....aaaa nu ma deranjeaza deloc grafica ...chiar e super ok pt mine!care nu am cerinte de grafica next-generation

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 50 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts