Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 42 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #361 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai dati si voi niste nume, ca altfel nu avem ce face...
    Stiu de campionatu trecut de FIFA 10 ca crisashh foloseste tactici luate de pe net. Si din cate mi'a spus danchucky, ionutxxl se mai foloseste de respectiva tactica. Sa nu se inteleaga gresit nu am nimic cu respectivii doi, dealtfel ionutxxl e chiar un baiat de treaba dar chiar nu mi se pare corect si fair'play. Pana la urma s'a organizat acest campionat ca sa aratam ce putem. Probabil ca nu o sa'mi fie chiar bine dupa acest post dar am facut asta pentru mai multe persoane. Fiecare sa inteleaga ce vrea, pentru restu exista Mastercard

  2. #362 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by Musste View Post
    eu nu stiu pe nimeni , doar mi-am spus parerea. sincer e prima data cand aud ca exista tatici gata pe net
    Exista salvari modate, de exemplu salvarile alea cu 100% accomplishments sunt modate de hackeri, salvarea vine cu tot cu personal settings, acolo sunt toate setarile si tacticile profilului respectiv.

    E foarte simplu, eu mi-am pus o astfel de salvare cu jucator de overall 88 pentru ca mi-am pierdut salvarea la precedentul, unde aveam 83, si n-am vrut sa incep iar.

    Cand jucam orice meci de head to head si intram la formatii, aveam toate formatiile create de domnul care ii apartinea profilul, avea tot felul de formatii ciudate dar niciodata nu le-am folosit.

    Cam astfel se fac treburile astea, dar daca tot unii folosesc, am spus aici la toata lumea, de ce unii sa fie inferiori?

  3. #363 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Cam astfel se fac treburile astea, dar daca tot unii folosesc, am spus aici la toata lumea, de ce unii sa fie inferiori?
    Gandeste'te ce s'ar intampla daca am folosii toti cate o tactica dinaia. Toti am fi cei mai tari si campionatul ar iesi o mare ''labareala''.
    Nici nu stiu de ca ma agit atat pentru ca oricum nu cred ca am antrenamentul necesar ca sa castig campionatul (din cauza scolii) dar ma repet din nou, nu mi se pare corect fata de ceilalti participanti.

  4. #364 SP
    Junior Member crisashh's Avatar
    Sincer sunteti prea speriati de bombe, tu daniel prima data joaca meciu cu mine si numai sta sa comentezi aici pe forum, ma rog de tine de ieri sa jucam si nu stiam de ce refuzi, acu am inteles cum vorbeste lumea speriata de bombe pe la spate de formatii facute si alte coduri care nu exista. Iar tu danycoman esti multttt prea disperat de jocuri care isi face puncte G false si alte nebunii de care nu am mai zis nimic! Deci copii disperati de fifa care vorbesc pe la spate de formati facute invatati ca astea nu iti dau "capace la jucatori, goluri cu mana" sau ce tot va ganditi voi, ele doar iti pune jucatoru unde vrei tu! dar este prea greu pentru voi sa intelegeti....

  5. #365 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by crisashh View Post
    Sincer sunteti prea speriati de bombe, tu daniel prima data joaca meciu cu mine si numai sta sa comentezi aici pe forum, ma rog de tine de ieri sa jucam si nu stiam de ce refuzi, acu am inteles cum vorbeste lumea speriata de bombe pe la spate de formatii facute si alte coduri care nu exista. Iar tu danycoman esti multttt prea disperat de jocuri care isi face puncte G false si alte nebunii de care nu am mai zis nimic! Deci copii disperati de fifa care vorbesc pe la spate de formati facute invatati ca astea nu iti dau "capace la jucatori, goluri cu mana" sau ce tot va ganditi voi, ele doar iti pune jucatoru unde vrei tu! dar este prea greu pentru voi sa intelegeti....
    Nu stiu care e problema ta, eu n-am zis nimic de tine, nu am dat nume desi Andrew m-a intrebat, doar invat pe toata lumea sa foloseasca custom tactics ca sa nu fie nimeni inferior tie si altor jucatori care folosesc.

    In legatura cu gs-ul meu, poti sa-mi dai file complaint, ce vrei tu, chiar vreau sa-mi dovedesti ca am G fals.

    Si daca eu sunt un cheater si am trisat , o sa imi reseteze GS-ul la 0, asa cum au patit toti ceilalti.Spui prea multe aberatii, te ataci singur, eu nu m-am luat de tine.

  6. #366 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Custom Formations sunt o TAMPENIE.Custom tactics pe de alta parte sunt total ok..eu unu nu joc cu nici-un custom formation nici macar nu am intrat sa vad ce optiuni sunt acolo dar banuiesc ca iti faci tu o formatie cum vrei gen 4-4-2 numai ca unii abuzeaza si fac 5-5-0 si alte prostii...cat despre custom tactics sunt perfect in regula avand impact asupra jocului dar nimic iesit din comun deci va rog daca se poate sa nu mai faceti confuzia intre custom tactics si custom formations, pentru ca cea din urma din cate stiu eu cauzeaza probleme!Si inca ceva daca totusi jucati cu ele macar AVETI INSPIRATIA sa vi lef aceti SINGURI nu sa le copiati dupa net ca vezi domne aia e cea mai buna etc.

    LE: Staff-ul nu cred ca are ce sa faca in privinta asta pentru ca nu are cum sa controleze acest ASPECT PROST al JOCULUI, deci aveti probleme, talk to EA si hai sa nu mai umplem thread-ul aiurea.

  7. #367 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    acum trebuie sa intelegeti si voi un lucru, FIFA 11= Fail (din pacate in acest an), asa ca nu prea avem ce face, decat sa apelam la bunul-simt al oamenilor si sa le zicem sa nu foloseasca Custom formation/tactics luate de pe net. nu avem cum sa-i verificam pe fiecare. imi pare rau ca nu pot sa fac mai multe... eu speram sa ne distram si sa ne facem noi prieteni, nu sa ne certam si sa ne acuzam unii pe alti. sper ca de acum incolo sa nu mai avem astfel de discuti, ca vor fi sterse instant. Bafta!

  8. #368 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by crisashh View Post
    Sincer sunteti prea speriati de bombe, tu daniel prima data joaca meciu cu mine si numai sta sa comentezi aici pe forum, ma rog de tine de ieri sa jucam si nu stiam de ce refuzi, acu am inteles cum vorbeste lumea speriata de bombe pe la spate de formatii facute si alte coduri care nu exista. Iar tu danycoman esti multttt prea disperat de jocuri care isi face puncte G false si alte nebunii de care nu am mai zis nimic! Deci copii disperati de fifa care vorbesc pe la spate de formati facute invatati ca astea nu iti dau "capace la jucatori, goluri cu mana" sau ce tot va ganditi voi, ele doar iti pune jucatoru unde vrei tu! dar este prea greu pentru voi sa intelegeti....
    Mai incet cu jignirile. Nu cred ca eu sunt copilul disperat de FIFA. Din cate poti vedea si tu nu ma joc decat atunci cand am meci sau rar de tot mai intru seara sa joc un meci de relaxare. Toata lumea stie ca folosesti tactici luate de pe net si cu asta punct. Daca ai de gand sa'mi dai un raspuns fa'o te rog frumos prin PM sau pe mess ca deja am facut prea mult OFF.
    Nu am jucat ieri meciul cu tine pentru ca ma simteam ca dracu si astazi sunt plecat si nu am xbox'ul cu mine. Maine jucam meciul.

  9. #369 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    acum trebuie sa intelegeti si voi un lucru, FIFA 11= Fail (din pacate in acest an), asa ca nu prea avem ce face, decat sa apelam la bunul-simt al oamenilor si sa le zicem sa nu foloseasca Custom formation/tactics luate de pe net. nu avem cum sa-i verificam pe fiecare. imi pare rau ca nu pot sa fac mai multe... eu speram sa ne distram si sa ne facem noi prieteni, nu sa ne certam si sa ne acuzam unii pe alti. sper ca de acum incolo sa nu mai avem astfel de discuti, ca vor fi sterse instant. Bafta!
    Foarte bine, campionatul trebuie sa continue oricum, odata ce a fost inceput, era si pacat.Oricum campionat de xbox nu va mai fi de acum incolo la fifa, doar cei de PS3 se vor bucura pentru ca, dupa ce ca eram putini, sunt cel putin 4 care nu vor mai juca de acum incolo din cauza asta.Bafta mai departe si sa castige cel care MERITA!!

  10. #370 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Foarte bine, campionatul trebuie sa continue oricum, odata ce a fost inceput, era si pacat.Oricum campionat de xbox nu va mai fi de acum incolo la fifa, doar cei de PS3 se vor bucura pentru ca, dupa ce ca eram putini, sunt cel putin 4 care nu vor mai juca de acum incolo din cauza asta.Bafta mai departe si sa castige cel care MERITA!!
    de ce spui ca cel putin 4 nu vor juca? te retragi?

  11. #371 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Nu ma retrag, spun ca nu mai particip in urmatoarele competitii.M-am exprimat gresit.

    EDIT:

    Si imi cer scuze fata de ceilalti jucatori, nu mai spun nimic legat de asta, nu vreau sa riscam o anulare a turneului, si sa fiu eu de vina.

  12. #372 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    O doamne ....

  13. #373 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Fratilor terminati cu comentariile.Organizatorii au spus ca fiecare joaca cum vrea.Daca pierdeti nu e de vina tactica adversarului..da...e vina voastra ca sunteti mai slabi ca el.Hai sa fim seriosi deja pe mine ma enerveaza cearta asta de pe Xbox.Dupa ce ca, cu chiu si cu vaiu v-ati adunat doar 13 si vi sa dat sansa de a participa la un campionat frumos dupa parerea mea,mai veniti aici sa stricati joaca si sa comentati asupra unui subiect care nu isi are rostu.
    Eu unu nu vin sa spun ca adversaru m-a batut ca avea custom tactics ,daca ma bate este mai bun (din pacate pentru ei nu multi reusesc)
    Sa va multumiti ca Andrew va lasat sa duceti discutia pana aici.Pana la final era normal sa postam numai rezultatele respectiv confirmarile,nu sa comentam aiurea despre console modate,tactici furate,si pasionati de fifa.Fiecare joaca cum vrea,cand vrea,ce vrea si cum poate.

  14. #374 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cred ca trebuia pusa o limita de varsta la inscrierea in concurs, ceva gen minim 18-20 de ani

  15. #375 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dorm si eu o noapte si uite ce se intampla... . pacat. oricum posturile au fost sterse si daca mai continua cineva pe acest thread discutia leagata de acest subiect, va fi eliminat din campionat! aveti PM si Ym! unde puteti sa discutati cat vreti. e prima oara cand mi se intampla asta si ultima data cand voi face ceva pentru X360. in loc sa va bucurati de joc si competitie, va certati ca la usa cortului. o zi buna si sincer sunt total dezamagit. Bafta!

  16. #376 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca se mai face campionat sa ma �nscrii si pe mine,toghy23

  17. #377 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Sunt de acord cu grey AndRewqp nu trebuie acum din cauza unor specimene sa sufere toata comunitatea (xbox) .. Doar ca regulile la inscriere sa fie ceva mai rigide.
    Bafta tuturor in campionat !

  18. #378 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    PSN:etapa a 2-a
    cosming86(roma)-Il_Duce_RO(juventus) 0-2

  19. #379 SP
    Junior Member uzuma91's Avatar
    Etapa 2, Grupa F , PSN uzuma92 (aston villa) psn k1du (as roma) 3-2

    super meci cu goluri caraghioase

  20. #380 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    acum trebuie sa intelegeti si voi un lucru, FIFA 11= Fail (din pacate in acest an), asa ca nu prea avem ce face, decat sa apelam la bunul-simt al oamenilor si sa le zicem sa nu foloseasca Custom formation/tactics luate de pe net. nu avem cum sa-i verificam pe fiecare. imi pare rau ca nu pot sa fac mai multe... eu speram sa ne distram si sa ne facem noi prieteni, nu sa ne certam si sa ne acuzam unii pe alti. sper ca de acum incolo sa nu mai avem astfel de discuti, ca vor fi sterse instant. Bafta!
    Bine, din pacate trebuie inteles ca FIFA va fi din punct de vedere al glitch-urilor si bug-urilor fail pentru totdeauna, atata timp cat je***** de la EA nu au reparat inca destule probleme din FIFA 08, ce sa mai zic din 10 si 09, si nici nu au de gand sa faca asta, atat timp cat vanzarile curg garla si ei isi umplu buzunarele.
    FIFA trebuie luat ca atare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 42 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts