Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 42 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #181 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Nu se mai poate amana un pic data inceperii campionatului astfel incat sa ne strangem mai multi oameni? Poate ne ajuta si Monky
    ce sa mai amanam? eu zic ca e mai bine asa, in felul acesta veti juca mai multe meciuri si asta conteaza pana la urma, imo. si cu ce sa ne ajute MonkY? el are alte prioritati in acest moment, ce vrei sa aduca el oameni? daca timp de 3 saptamani nu s-a reusit sa se stranga 16 oameni de pe cel mai popular site de console din romania, pentru un campionat de fifa, cel mai popular joc din romania, pe xbox 360... asta spune multe. in fine, campionatul de xbox 360 va incepe sambata aceasta. asa ca puteti incepe sa dati add celorlalti, aveti id lor de xbl pe prima pagina a threadului.

  2. #182 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Mai bine facem ceva bun si de calitate decat sa ne grabim....

    LE: Ma refeream ca poate vrea sa intre si Monky in campionat, nu sa aduca el oameni. Eu doar am propus ceva... In fine

  3. #183 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Mai bine facem ceva bun si de calitate decat sa ne grabim....
    chiar nu te inteleg sa fiu sincer... in primul rand ca sa organizam un campionat dupa modelul UCL, cel folosit pentru ps3, avem nevoie de 32 de oameni, oricum cu 16 era tras de par mult. daca voi vreti sa mai asteptai nu stiu cat timp, si asa e tarziu, imi ziceti si nu-i vom da drumul. vrei sa spui ca un campionat in stil clasic nu este ceva bun si de calitate? ti se pare ca ne grabim ? oricum daca tu esti singurul care nu-i convin modificarile poti oricand sa te retragi din campionat. bafta

  4. #184 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    teoretic sambata aceasta, dar nu e 100%. nu e atat de usor sa incepi un campionat, in plus ma bazam pe faptul ca azi, fiind 1 decembrie, o sa am timp destul sa alcatuiesc grupele, iar zilele care urmeaza subt ocupat, astfel ramane weekendul. cel mai tarziu si probabil va incepe saptamana viitoare.
    Ma refeream la postul acesta cand am zis ca mai bine facem ceva bun si de calitate... Nu iti vazusem postul in care mi'ai raspuns mie... Nu inteleg de ce esti asa de ''nervos''...

  5. #185 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Off , nu inteleg de ce trebuie date atatea explicatii ! Regulile sunt care sunt ! Oricum s-au modificat pentru xbox , ca sa existe un campionat . Acum alte modificari , alte reguli ? Bucurati-va ca aveti si pe xbox .

  6. #186 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Sunt de acord ca in campionatul pt XBOX sa jucam in sistem campionat, dar as prefera doua meciuri cu fiecare, tur-retur.

  7. #187 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Am dat pm astept confirmarea. Cand ajung acasa dau add si lui Ovidiu.

    PS: avand in vedere ca multi dintre noi avem munca de dimineata pana seara banuiesc ca se va gasi intelegere sa jucam la ore decente.

  8. #188 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cele trei locuri de la PS3 au fost ocuapte de
    • x2z
    • alex1986sho
    • cosming
    va rog frumos sa-i dati add lui ovidiu pe PSN, cel mai tarziu maine seara.

    X360: veti primi maine un e-mail fiecare cu datale de contact ale adversarilor, iar prima etapa va incepe sambata. tot maine voi modifica si regulamentul asa ca fiti pe faza.

    succes!

  9. #189 SP
    Junior Member Musste's Avatar
    concret cand incepe campionatul?

  10. #190 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    In cateva zile . A durat mai mult pentru ca nu s-au ocupat din prima toate locurile. In alta ordine de idei :
    Alex_sho
    Yanciu

    Nu mi-au dat add pe PSN . Precizez ca add-ul pe PSN are un rol foarte important , pe baza punctajelor pe care eu le pot observa doar daca sunteti in lista de prieteni , alcatuim urnele valorice , sa fie ca la carte treaba !

  11. #191 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    ok ovidiu ti-am dat add, alex_sho

  12. #192 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    duminica vor incepe ambele campionate/turnee. maine se vor afisa grupele, programul primei etape si veti primi si datale de contact ale adversarilor

  13. #193 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Drums please ...... dupa consultarea punctelor de rank ale fiecarui competitor din sectiunea PS3 , urnele valorice sunt :

    Urna valorica 1 :

    1. Tomcraft
    2. x2z
    3. mukiki
    4. alex1986sho
    5. Il Duce
    6. dariomario
    7. ramusg
    8. checy2001
    Urna valorica 2 :

    1. Musste
    2. thedeadman14
    3. maghear
    4. showman
    5. AngelOfPain
    6. Razvan
    7. Spike
    8. uzuma91
    Urna valorica 3 :

    1. Bandido
    2. 573ph4n
    3. dinamovistu2008
    4. Ovidiu
    5. ZeroSkillNoob
    6. k1du
    7. DrazziW
    8. weezyfbaby
    Urna valorica 4 :

    1. DUMYMIX
    2. cosming
    3. neapuiu
    4. DRAGOS10
    5. Nightcrawl3r
    6. Seb
    7. Slater
    8. Yanciu

  14. #194 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ai uitat de ceva ovidiule @Yanciu nu i-a dat add lui Ovidiu nici pana acum, asa ca lui i s-au pus 0 rank points. acum are loc extragerea

  15. #195 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Si sa-ncepem cu componenta grupelor :

    GRUPA A :

    1. checy2001
    2. Musste
    3. 573ph4n
    4. Yanciu
    GRUPA B :

    1. ramusg
    2. Razvan
    3. dinamovistu2008
    4. Slater
    GRUPA C :

    1. alex1986sho
    2. maghear
    3. ZeroSkillNoob
    4. neapuiu
    GRUPA D :

    1. Tomcraft
    2. Spike
    3. DrazziW
    4. DRAGOS10
    GRUPA E :

    1. mukiki
    2. showman
    3. Ovidiu
    4. DUMYMIX
    GRUPA F :

    1. x2z
    2. uzuma91
    3. k1du
    4. Nightcrawl3r
    GRUPA G :

    1. dariomario
    2. thedeadman14
    3. weezyfbaby
    4. Seb
    GRUPA H :

    1. Il Duce
    2. AngelOfPain
    3. Bandido
    4. cosming
    Enjoy it . Extragerile au avut loc cu ajutorul a 4 boluri multicolore de la IKEA , daca va indoiti vreun pic de corectitudinea acestora . Andrewqp va reveni cu Matchdays !

  16. #196 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Frumos ! Bafta tuturor!

  17. #197 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    • Rezultatele vor fi postate pe forum dupa modelul: Etapa X, Grupa Y:, PSN/XBL id 1 (echipa) � PSN/XBL id 2 (echipa) scor � scor, exemplu: Etapa II, Grupa C: AndRewqp (Steaua) 0 � 0 Ovidiu (Dinamo). Daca rezultatul unui meci nu este postat pe threadul oficial in acest format jucatorii vor pierde fiecare cu 0-3. Asa ca va rog atentie mare pe viitor, sa postati si etapa si grupa.
    Last update: 2/12/2010 20:40

    Deci la rezultate trecem PSN ID, corect ? Vad ca tu ai dat exemplu CG.RO username, intreb ca sa nu cumva sa fie probleme sa pierdem la masa verde aiurea. Mersi

  18. #198 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    PERFECT! Can't wait. Good job guys.
    Mi-am umplut playlist-ul cu muzica clasica sa fiu calm la meciuri. ))

  19. #199 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    o sa fie circ total... inca ceva vreau sa intreb in cazul in care joc cu un adversar si eu am lag f mare, cum facem...? adik mai incercaqm odata sa ne conectam sau amanam sau stabilim o alta ora de joc ?

  20. #200 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    geniala ideea cu muzica clasica..eu chiar ma enervez crunt la fifa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 42 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts