Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 155 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 ... LastLast
Results 2,661 to 2,680 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2661 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sper sa nu adauge. Mie asta mi-a placut. Ca odata ajuns intr-o zona noua, sunt inamici mult mai mari si daca nu le faci fata, te intorci, cresti in nivel si reusesti sa-i omori p-astia. Totodata, daca mergi intr-o zona mai "veche", sunt inamicii mai mici si-i omori imediat.
    Daca face ca-n Oblivion, o sa devina o mizerie.

  2. #2662 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Subscriu, Skyrim are cel mai cretin sistem de progres, sper sa nu faca si Witcher la fel. Ce rost mai are sa faci level daca inamicii au acelasi nivel ca tine?

  3. #2663 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nu stiu exact cum o sa functioneze enemy scalling, dar nu cred ca toti inamicii o sa fie la acelasi nivel cu tine tot timpul. Poate doar cei sub nivelul tau o sa creasca o data cu tine. Asa nu o sa mai ajung pe la lvl 30 sa te lupti cu banditi de nivelul 10. Oricum daca nu iti place poate fi dezactivat din cate am citit.

  4. #2664 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    It's gonna be epic again, eu am jucat primul add-on pe New Game + Death March si e un pic de dificultate in el, sper sa ma surprinda placut si sa umble un pic la capitolul combat, unde dupa parerea mea are nevoie de un pic de regandire la timing si la modul cum ataca Gervald sau cum il cheama (Kidding stiu ca e Gerald, ups Geralt ). De-abia astept sa vad toate noutatile la character development si sa-mi vopsesc armura in culori de clovn sa fac numai clovnerii in joc, I will be Bobo the Clown of Rivia, Toussaint's greatest entertainer and lover of witches incep sa o iau razna.

  5. #2665 SP
    Member Mishy's Avatar
    Un review daca sunteti interesati Eurogamer Review

  6. #2666 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar


    ---------- Post added 27-05-2016 at 09:39 ----------

    Avem si un prim review:


  7. #2667 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

  8. #2668 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Primul lucru pe care-l fac, dupa ce instalez expansionul si etc., ii sa rejoc misiunea aia (optionala) cu lupu' daca mai are viata infinita si atunci...N-O REPARAT NIMIC!

  9. #2669 SP
    Member adin33's Avatar
    Au reparat misiunea, am terminat-o eu

  10. #2670 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Dintre cei care ati primit jocul (Blood & Wine) de la altex , ati incercat sa bagati codul?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2671 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu n-am timp momentan de el, dar parca n-am vazut sa ia nici ultimul patch 1.20. Daca a aparut asta, cred ca merge si DLC-ul ma gandesc.
    Exista si posibilitatea sa se activeze codul marti.

  12. #2672 SP
    Junior Member Assassin314's Avatar
    Eu am încercat (am primit ediția Blood and Wine de la Altex) dar primesc eroarea de "incorrect or no longer valid". Anyone else?

  13. #2673 SP
    Member pufy's Avatar
    Nici mie nu imi merge, este mentionat pe pliant ca noul patch sa fie instalat inainte de a instala acest addon, probabil de aceea nu merge .

  14. #2674 SP
    Member Mousey's Avatar
    Quote Originally Posted by Assassin314 View Post
    Eu am încercat (am primit ediția Blood and Wine de la Altex) dar primesc eroarea de "incorrect or no longer valid". Anyone else?
    Înseamnă că n-au activat încă conținutul. Așa am primit și eu când am încercat să activez MGS V Bonus Online Content înainte să fie lansat Metal Gear Online.

    Patience .

  15. #2675 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Au dat drumul la DLC acum si are 14 Gb.

  16. #2676 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Voua va merge codul din versiunea retail? Au trecut 7 ore de la lansare, si mie inca nu-mi merge.

  17. #2677 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by Vader View Post
    Voua va merge codul din versiunea retail? Au trecut 7 ore de la lansare, si mie inca nu-mi merge.
    Mie mi-a mers, astazi de dimineata la ora 7. Am cumparat expansionul de la Media Galaxy. Nu uita sa downloadezi si patchul 1.20.

  18. #2678 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Se pare ca incercasem codul prea mult, si Sony mi-a blocat contul 24 ore. Mda...

  19. #2679 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Cate ori puteai sa-l incerci? Eu am insistat alaltaieri de 3-4 ori, ieri de 4-5 ori si azi mi-a mers fara probleme...

  20. #2680 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Aveti idee daca patch-ul a reparat si textul mic? M-am jurat ca nu-l termin pana nu imi iau un TV mai mare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 155 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts