Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 185 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 ... LastLast
Results 2,621 to 2,640 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2621 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai in momentul in care vezi cu cine joci, poti astepta 10-15 secunde sa vezi daca scad liniile verzi de la conexiune, si daca o sa scada, clar o sa ai probleme de conectivitate

  2. #2622 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cand vezi ca adversarul are link galben nu incepi jocul.

    LE: na ca a fost reddyBo mai rapid.

  3. #2623 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    , am viteza mai mare la net

    ---------- Post added 17-04-2014 at 14:21 ----------

    apropo... ma gandesc sa il inlocuiesc pe Sakho IF cu Koscielny IF... in afara de strength este peste Sakho...stiu ca asta conteaza la un DEF, insa este mai rapid...iar celalalt fundas al meu, Kompany..este cam lent

  4. #2624 SP
    Member gl79lui's Avatar
    I-am avut pe amandoi, Koscielny IF mult mai bun.

  5. #2625 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Mi-am facut o echipa pana de market crash cu Demba Ba MOTM... O sa pun o poza cand pot

  6. #2626 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    , am viteza mai mare la net
    Mai degraba esti mai activ pe topic

    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    apropo... ma gandesc sa il inlocuiesc pe Sakho IF cu Koscielny IF... in afara de strength este peste Sakho...stiu ca asta conteaza la un DEF, insa este mai rapid...iar celalalt fundas al meu, Kompany..este cam lent
    Ia-l pe Tamas WBA (sorry, era prea buna )

  7. #2627 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    apropo... ma gandesc sa il inlocuiesc pe Sakho IF cu Koscielny IF... in afara de strength este peste Sakho...stiu ca asta conteaza la un DEF, insa este mai rapid...iar celalalt fundas al meu, Kompany..este cam lent
    Ia-l pe Chiriches ca e cel mai vitezist din PL.

  8. #2628 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pe Tamas il iau din bar..acolo il gasesc mai in forma..sigur e TOTY

    cand a fost iar market crash?

  9. #2629 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cred ca vrea sa spuna ca mai urmeaza unul.

    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    pe Tamas il iau din bar..acolo il gasesc mai in forma..
    Ia uita-te cat se vinde acum Tamas WBA, o sa ai o supriza. Mare.

    L.E. Nm, vad ca pretul a revenit la normal, eu l-am dat cu 9900 si l-am luat inapoi pe asta de liga a doua cu 800

  10. #2630 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    pe Tamas il iau din bar..acolo il gasesc mai in forma..sigur e TOTY

    cand a fost iar market crash?
    O sa fie in 2-3 saptamani market crash, apare TOTS. Daca te uiti o sa observi ca toti jucatorii au scazut la pret.

  11. #2631 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Nu in 2-3 saptamani ci miercurea viitoare.

  12. #2632 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Ca idee, ieri erau 2,1 mil de item-uri pe market, acum sunt 2,7 mil. Asta inseamna preturi mici

  13. #2633 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    asa arata echipa de BPL acum, l-am dat pe Sakho si am trecut la 4-3-3(2), poate reusesc sa inscriu mai mult, pt ca goluri o sa iau tinand cont de problemele pe care le am..bug-uri sau ce or fi ele, legat de fundasi...:

    http://www.easports.com/fifa/footbal...zqb2KBbwAS:360

  14. #2634 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am si eu nevoie de Coin Reward Boost, cel de la nivel 45, eu sunt nivel prea mic si nu pot sa il deblochez, ma ajută cineva? Trimit si eu ce am pana la nivel 33

    PS PS3

  15. #2635 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    asa arata echipa de BPL acum, l-am dat pe Sakho si am trecut la 4-3-3(2), poate reusesc sa inscriu mai mult, pt ca goluri o sa iau tinand cont de problemele pe care le am..bug-uri sau ce or fi ele, legat de fundasi...:

    http://www.easports.com/fifa/footbal...zqb2KBbwAS:360

    Apropo de primit goluri, eu l-as trece pe Toure CDM , are si viteza si defense mai mare decat Fellaini. Care Fellaini oricum e sub nivelul echipei tale, deci ar fi Toure CDM si de cautat un alt CM pe dreapta.

  16. #2636 SP
    Member freezy's Avatar
    Salut baieti, am o problema legat de ultimate team la care nu am gasit rezolvare nici cu google...si sta in felul urmator: acum 2 zile am castigat un bronze packs si am pus tot ce continea in my club iar cand am intrat mai tarziu nu era nimic acolo din ce continea acel pack, nu am dat mare importanta pe moment pana aseara cand am castigat un silver packs si la fel l-am pus in my club.
    In acel pack aveam si niste contracte de care aveam nevoie si am zis sa le folosesc dar surpriza, nici din acest ultim pack nu am nimic in my club...
    Aveti idee ce s-a intamplat sau unde as putea sa gasesc cardurile?

    Mentionez ca tot ce am cumparat se afla in my club mai putin pack-urile primite cadou.

  17. #2637 SP
    Member dragosbc's Avatar
    ce se justifica sa cumpar yaya toure cdm sau if Gerrard cdm ?

    merci

  18. #2638 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Gerrard IF? E un picut mai slab ca CDM, dar e perfect pt iesit din apărare, assist-uri si ocazionalul gol de la distanta. Si e mai ieftin cu 10-15k. Eu sunt f multumit de el, practic am construit squad-ul de BPL in jurul lui.

    Bănuiesc că de el vorbesti, si nu de Gerrard normal care e cam 4,5k coins, fata de cele 80k ale lui Toure....

  19. #2639 SP
    Member gl79lui's Avatar
    mult mai bun Yaya cel putin ptr 4-2-1-2

    ---------- Post added 18-04-2014 at 15:54 ----------

    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    asa arata echipa de BPL acum, l-am dat pe Sakho si am trecut la 4-3-3(2), poate reusesc sa inscriu mai mult, pt ca goluri o sa iau tinand cont de problemele pe care le am..bug-uri sau ce or fi ele, legat de fundasi...:

    http://www.easports.com/fifa/footbal...zqb2KBbwAS:360
    Pe Benteke IF l-am avut si eu, dar nu m.a dat deloc pe spate. 3-4 goluri in vreo 15 meciuri parca, inscriam mai mult cu Suarez CAM decat cu el. La tine se misca?
    Zabaleta RB n-ar fi rau sa.l incerci in caz ca stai nasol pe flancul ala.

    ---------- Post added 18-04-2014 at 16:05 ----------

    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Salut baieti, am o problema legat de ultimate team la care nu am gasit rezolvare nici cu google...si sta in felul urmator: acum 2 zile am castigat un bronze packs si am pus tot ce continea in my club iar cand am intrat mai tarziu nu era nimic acolo din ce continea acel pack, nu am dat mare importanta pe moment pana aseara cand am castigat un silver packs si la fel l-am pus in my club.
    In acel pack aveam si niste contracte de care aveam nevoie si am zis sa le folosesc dar surpriza, nici din acest ultim pack nu am nimic in my club...
    Aveti idee ce s-a intamplat sau unde as putea sa gasesc cardurile?

    Mentionez ca tot ce am cumparat se afla in my club mai putin pack-urile primite cadou.
    Le-ai cautat si in UT de pe consola si in aplicatia WEB si nu tot nu sunt? Stiu ca am avut si eu o problema de genul mai demult, nu imi gaseam item-urile logat pe consola dar cand am intrat pe aplicatia web le-am gasit.

  20. #2640 SP
    Member freezy's Avatar
    Am cautat si pe web si pe aplicatia de mobil si pe aplicatia de tableta dar nimic, foarte ciudat...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 185 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts