Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 185 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1921 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Tevez ST in locul lui Balotelli si Hernanes CAM ( sau CF, ce-o fi acolo) si e super buna echipa. Incearca-l pe Marchetti inainte sa-l iei pe Buffon, e 1.5k coins cu Glove. Pe flancurile de aparare, poti sa-l iei pe Maicon inform.Daca vrei si rezerve, Ibarbo ar trebui sa fie primul cumparat. Sper ca ti-am fost de ajutor !

    LE: Tevez cu hunter.

  2. #1922 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    oricum iau mai multi jucatori ca am nevoie de rezerve si sunt ieftini am vazut hernanes era pe lists si vad ce si cum se misca in niste turnee offline si dupa o sa mai fac shimbari

  3. #1923 SP
    Member gl79lui's Avatar
    http://www.easports.com/fifa/footbal...brSkanKRzO:ps3 , cam ce e mai bun din Serie A gasesti aici . Ti.l recomand pe Balotelli in locul lui Di Natale.

  4. #1924 SP
    Member colossus's Avatar
    Schimbari radicale la fifa 14 ps4 ,ce le-am gasit azi la altex (de data asta m-au dat afara pe motiv ca le consum curentul, asta-i Romania.)De exemplu,cand se face intro-ul in joc cu prezentarea stadionului (din ext-interior) tribunele si oamenii se obseva clar ,fiecare in parte fara sa se vada blurat,sau amestecat ca la PS3 (unde se creeaza efectul de ''incrucatura de culori si umbre ce-ti sfideaza privirea)-> none of that!. ,Si nu numai in prezentare se intampla asta ,ba chiar si in gameplay.

    Totul e detaliat ,de la firul ierbii pana la scrisul de pe ''web cam-urile ce filmeaza meciul'', ca sa nu mai zic de ghetele si mingiile.
    Ati vazut ca de obicei la fifa 14 (ps3) gazonul e ok,jucatorii detaliati ok,peisajul ,cerul (environment-ul)ok ,dara daca analizati tribunele si spectatorii si apoi le comparati cu versiunea de PS4 ,se vede clar diferenta .

    Si mai sunt multe chestii pe care le voi pune sub lupa in viitor,insa un lucru e cert ,Fifa a avansat...

  5. #1925 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    gata am facut si echipa: http://www.easports.com/uk/fifa/foot...DUfHznKRFd:ps3

    ce e super interesant ca am mai ramas cu 50.000 si inca mai am jucatori in valoare de 40.000-50.000 pe care sa-i vand. am vandut o echipe buna de BPL, am cumaprat cea mai tare echipa posibila de Seria A, in opinia mea, fara if si am ramas si cu 100.000 din care o sa fac trading. good deal

  6. #1926 SP
    Member Nestea's Avatar
    Ogbonna si benatia sunt cei mai buni fundasi din serie a,eu am avut SIF Benatia si domina,marchetti e poate cel mai bun din serie a dar are probleme la longshots,Vucinic in locul lui di natale


  7. #1927 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Salut..merge sa folosesc codul de la ultimate team pe contul de romania?? Sau trebuie sa il activez oe contul de uk si dupa aceea sa intru pe contul de ro?

  8. #1928 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Acel cod merge doar pe contul tarii jocului(UK banieac). Nu vei beneficia de acele packuri decat pe contul pe care dai redeem codului.

  9. #1929 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    e normal ca in webapp sa imi vad propriile item-uri in transfer market? culmea chiar pot bida la mine...?

  10. #1930 SP
    Member Sopi's Avatar
    Se poate sa fi dat adversul 2 suturi pe poarta si sa fie 3 goluri?
    Nu mi-am dat autogol.Revin cu dovada

  11. #1931 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Golurile se pun diferit de suturile pe poarta. Adica poti sa ai 1 sut pe poarta si 5 goluri.Daca dai bara sau bara-gol iarasi nu se pune ca sut pe poarta.

  12. #1932 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    ...si se mai poate da gol si cu pasa( ) sau centrare( ), iar alea nu se contabilizeaza ca suturi.

  13. #1933 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    e normal ca in webapp sa imi vad propriile item-uri in transfer market? culmea chiar pot bida la mine...?
    veunul, aveti idee?

  14. #1934 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nu mi s-a întâmplat , n-am auzit (esti primul) , n-am vazut
    Dai un search pe google .

  15. #1935 SP
    Member colossus's Avatar
    Motorul Ignite pe ps4 tine doar de reactia fanilor ,sau sunt incluse si cutscene-urile din timpul jocului?

  16. #1936 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Sunt incluse si cutscene-urile

  17. #1937 SP
    Member miami's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    e normal ca in webapp sa imi vad propriile item-uri in transfer market? culmea chiar pot bida la mine...?
    am facut si eu trading mai intens asa acum cateva saptamani si am patit acelasi lucru, dar nu am incercat sa bidez sau sa dau buy it now. dispareau dupa inca un search.

  18. #1938 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    n-am incercat sa bidez, insa nu mi s-a intamplat cu un singur item...
    ca idee, webapp-ul la mine merge ingrozitor, din 10 click-uri pe Next Page doar 1 imi da rezultat, pt restul primesc mesaj precum nu exista item-uri conform cerintelor...desi exista poate mii .....

  19. #1939 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ca idee, webapp-ul la mine merge ingrozitor, din 10 click-uri pe Next Page doar 1 imi da rezultat, pt restul primesc mesaj precum nu exista item-uri conform cerintelor...desi exista poate mii .....
    La fel patesc si eu!

  20. #1940 SP
    Member M4nU370's Avatar
    La fel si eu ! In afara de asta , de 2 zile nu am mai castigat nici macar un meci, am ocazii de gol (10 per meci + bari) dar nu reusesc sa castig. M.am uitat aproape la sfarsitul fiecarui meci, portarul lui (nu conteaza cine e) e omul meciului, iar al meu cel mai slab de pe teren .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 185 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts