Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 173 of 283 FirstFirst ... 73 123 163 171 172 173 174 175 183 223 273 ... LastLast
Results 3,441 to 3,460 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3441 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Sekiro Shadows Die Twice Collectors Ed. îl aduceți?

  2. #3442 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Sekiro Shadows Die Twice Collectors Ed. îl aduceți?
    Salut! Da, il vom aduce. Momentan asteptam alocarea de stoc de la furnizor. Cel mai probabil primim vesti in ianuarie.

  3. #3443 SP
    Junior Member b0n3s's Avatar
    Draga Media Galaxy/Altex, de ce mai lucrati cu Urgent Cargus daca sunt atat de multe plangeri si nemultumiri legate de serviciile lor?

  4. #3444 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post

    Salut. Astazi trebuie sa primim stoc.
    Văd că doar variantale de PC și XBOX1. Varianta Apocalypse pt PS4 mai aduceți?
    Merci

  5. #3445 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Văd că doar variantale de PC și XBOX1. Varianta Apocalypse pt PS4 mai aduceți?
    Merci

    Editia Apocalypse de PS4 a fost dezactivata acum ceva timp de pe site deoarece s-a epuizat alocarea de stoc prin precomenzi. Totusi, sunt sanse ca unii clienti sa renunte la comanda lor. Iti dau de veste daca e sa reapara pe site.

  6. #3446 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Editia Apocalypse de PS4 a fost dezactivata acum ceva timp de pe site deoarece s-a epuizat alocarea de stoc prin precomenzi. Totusi, sunt sanse ca unii clienti sa renunte la comanda lor. Iti dau de veste daca e sa reapara pe site.
    Merci! Prin renunțarea la comenzi, înțeleg refuzul lor să ridice comanda (jocul fiind lansat și bănuiesc că și livrat).

    Însă am o neînțelegere: stocurile variantelor de PC și XBOX au fost suplimentate și actualizate azi. De ce nu și pentru PS4? Nu a existat cerere?
    Chiar sunt interesat de varianta PS4...

  7. #3447 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Merci! Prin renunțarea la comenzi, înțeleg refuzul lor să ridice comanda (jocul fiind lansat și bănuiesc că și livrat).

    Însă am o neînțelegere: stocurile variantelor de PC și XBOX au fost suplimentate și actualizate azi. De ce nu și pentru PS4? Nu a existat cerere?
    Chiar sunt interesat de varianta PS4...
    Refuzul sa ridice comanda sau cerere sa o anuleze. Nu este vorba de o suplimentare. Editiile Apocalypse si Collector's au sosit astazi, dar a fost "cerere" mai mare pe varianta de PS4. Te tin la curent.

  8. #3448 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut. Daca imi spui in ce magazin te-ar interesa pot verifica disponibilitatea stocului.
    Multumesc frumos de informatiile in legatura cu stocurile date prin PM. Pentru cine mai doreste, in Altex Colosseum mai este o bucata de CUH-7200.

    Este de apreciat ceea ce faci, nu imi vine sa cred ca se mai trezesc unii care incearca sa te traga la raspundere sau sa iti reproseze lucruri pentru chestiuni care nu tin de tine.
    Attached Images Attached Images 23.jpg 1.jpg

  9. #3449 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Multumesc frumos de informatiile in legatura cu stocurile date prin PM. Pentru cine mai doreste, in Altex Colosseum mai este o bucata de CUH-7200.

    Este de apreciat ceea ce faci, nu imi vine sa cred ca se mai trezesc unii care incearca sa te traga la raspundere sau sa iti reproseze lucruri pentru chestiuni care nu tin de tine.

    Sa o stapanesti sanatos. Stai linistit, ca nu incearca sa ma traga la raspundere sau sa imi reproseze ca si cum ar fi vina mea. Ii inteleg foarte bine. Isi spun oful, ofera un feedback, iar eu incerc sa ii ajut daca pot.

  10. #3450 SP
    Member sahara's Avatar
    Este nier automata in timisoara pe stoc? Ps4. Mersi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #3451 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Este nier automata in timisoara pe stoc? Ps4. Mersi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Salut! In Media Galaxy Iulius mai sunt 19 unitati, in Media Galaxy Shopping City mai sunt 15, iar in Altex Greenfield mai sunt 10.

  12. #3452 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bătaie de joc, comanda data imediat cum au pus consolele pe site(aproximativ ora 8). Am vrut un PS4 Pro dar cică nu mai au și îmi dau un Slim... Ce dracu, tot una e in mintea ăstuia de a dat acest email imbecil.

    Salut Daniel...,

    Comanda ta #ATX000000324700-1 are acum statusul In asteptare.

    Va multumim pentru interesul manifestat fata de produsele comercializate de catre compania noastra. In ceea ce priveste comanda plasata pe site-ul nostru va informam ca, din pacate, nu o vom putea onora din lipsa stocului pentru produsul CNSPS4PRO1TBG. Ca alternativa putem sa va oferim produsul CNSPS4SLIM1TB3G la pretul de 1.199,90LEI, disponibil in stoc limitat. Va rugam sa ne transmiteti, prin intermediul formularului de contact, disponibil accesand link-ul http://www.altex.ro/contacts/, daca sunteti de acord cu alternativa propusa intr-un interval de 5 zile, urmand ca dupa acest interval comanda sa fie anulata automat. Ne cerem scuze pentru inconvenient si va stam la dispozitie pentru eventuale intrebari. Multumim pentru intelegere!

    Poti vedea statusul comenzii in Contul tau.

  13. #3453 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Iar le-au luat in "ordinea" efectuarii comenzilor... ce oameni...

  14. #3454 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am trimis doua solicitări pt rezolvarea pe cale amiabila, asta in condițiile in care aveam status de comanda confirmata integral. Daca nu se rezolvă, nu-i problema, fac plângere către ANPC, dar de data asta nu o mai retrag nici daca vin cu soborul de preoți.

  15. #3455 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Nici eu nu inteleg de ce au dezactivat produsele de pe site. Observ ca le tinuse cateva ore active.
    Eu am putut sa iau ultima bucata din Mega Mall, iar 4 mai erau in Baneasa...

  16. #3456 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Tocmai m-a oprit coloratul ce pazeste iesirea sa ma intrebe de bon. Pentru niste stergatoare.
    1) De ce mai au senzori antifurt daca oricum sta un sclav sa verifice fiecare om?
    2) Ei nu vand produse auto.

    Stie cineva daca am obligatia legala sa le arat bonul sau pot sa ii ignor complet data viitoare?

  17. #3457 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fiecare magazin are regulament propriu si cu siguranta scrie undeva acolo, ca au autoritatea necesara pentru astfel de lucruri.

    Nu inteleg ce te-a deranjat. Ti-a rapit mai mult de 2 minute din ziua ta aglomerata? A fost nesimtit/galagios si te-a facut de rusine?

  18. #3458 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ma grabeam si a trebuit sa stau sa ii explic omului ca ei nu vand stergatoare. Ma rog, nu asta e problema cu adevarat, ci faptul ca ma simt cumva cu 10 ani in urma cand dupa senzorii de securitate de la iesire mi se cere bonul si e frustrant sa vad ca magazinele noastre nu progreseaza putin.

  19. #3459 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca nu ai idee cat de mult se fura si cat de usor se face asta in magazinele de la noi. Si din pacate, cand se fura ceva, compania de paza plateste acel ceva, iar prin compania de paza nu ma refer la firma la care sunt angajati oamenii aia pe salarii mizere, ci CHIAR oamenii aia care au salarii mizere.

    Asa ca daca nu ai nimic de ascuns, e ok sa pierzi 2 minute din viata, ca sa stea el linistit.

    Desigur, daca-ti vorbeste urat sau te bruscheaza, e alta poveste.

  20. #3460 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Se fura din toate magazinele, fie ele de haine sau electronice, cu telecomanda care bruiaza senzorii. Poate ai dat tu de vreunul mai zelos, dar isi facea treaba, pana la urma. Nu e nimic de condamnat aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts