Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 31 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #181 SP
    Junior Member Ktunyss's Avatar
    mdaa deci am ratat tot hard extern/ ps4/ps vita/ tv la 500 ron etc etc...

  2. #182 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    La 5S si PS4 am vazut si eu ca au inceput cu stoc epuizat DAR am reusit sa iau iPad mini la 700 de ron.

  3. #183 SP
    Member lucicleric's Avatar
    anyway...tragem tare si ne luam la un pret real..pt ca observ ca tot ce e ieftin e o mare minciuna...sunt curios la americani sapt viitoare cam la ce pret va fi ps4-ul..si daca va disparea de pe site intro milisecunda in care se presupune ca sau vandut nush cate zeci de console...pt ca asta vom auzi de la mizeria de massmedia

  4. #184 SP
    Junior Member japc's Avatar
    Guys,astia de la mediagames sunt de incredere ?
    PS:scuze daca e considerat off-topic.

  5. #185 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    astia de la emag s-au facut piata si daca vrei 2ua produse diferite la reducere tre sa dai 30 de lei pe 2 curieri diferiti
    ce cacao
    am vrut sa-mi mai iau un joc de ps3 si un cutit victor inox si reducerea o dadeam pe curierX2

  6. #186 SP
    Junior Member Ktunyss's Avatar
    am ratat pana si oferta la detergent lichid Perwoll 4l (

    ---------- Post added 21-11-2014 at 07:52 ----------

    pai nu se lauda ei ca la comenzi peste 90 lei transportul este gratuit ???

  7. #187 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Va rog sa va amintiti ca magazinul FIZIC emag s-a deschis de la 6. Daca doreati sa prindeti o consola, sansele cele mai mari le aveati stand acolo la coada...

    Eu am fost cu un amic la Media Galaxy Vitan sa isi cumpere un laptop, de teama sa nu dispara din oferta. Am fost cam 20 oameni, in total, asteptand sa ni se permita accesul, de la 6.00. Haos, panica.. alergau oamenii pe scarile rulante sa ajunga primii.. Tineri, batrani. Nu am inteles nimic.

  8. #188 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca vreti un router super bun si la super discount, go for this one: Asus RT-AC68U Dual-band Wireless-AC1900 Gigabit Router, USB 3.0, IEEE 802.11a/b/g/n - eMAG.ro - 499 RON (discount 35%).

  9. #189 SP
    Member bdevil's Avatar
    Imi pare rau eMag, dar n-am putut mai mult. Nu aveam ce sa cumpar plus c-ai facut vrajeli cu PS4-ul si iPhone-ul 5s, ai avut 2 pe stoc. Anul trecut am cumparat de 62 milioane, anul asta doar de 7 milioane. Asta e eMag, data viitoare ... la Sfantul Asteapta.
    Attached Images Attached Images 000913.jpg 000915.jpg 000914.jpg

  10. #190 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    da asa a fost si la 5s dar sunt persoane care au cumparat

  11. #191 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    mi-a zis un prieten ca era super coada la emag in crangasi acolo.
    nu inteleg cum functioneaza coada aia, ca ei nu au produse ca altex. e doar show room pentri 10% cred

  12. #192 SP
    Member felixanu's Avatar
    Tocmai am venit din Altex. Numai ciurucuri! Aceleasi preturi numai ca acum au eticheta galbena si sunt de BF. Jocurile au aceleasi preturi de o saptamana, nu prea cumpara nimeni. RUSINE!!!

  13. #193 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Deci frectie la picior de lemn anul asta merg si site-urile... tot ce a fost la promotie nu mai e au ramas decat reducerile fictive.

  14. #194 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by TheArsonist View Post
    La 5S si PS4 am vazut si eu ca au inceput cu stoc epuizat DAR am reusit sa iau iPad mini la 700 de ron.
    Same here

    Am prins primele secunde si desi nu credeam initial a fost PS4-ul , ce-i drept doar pentru cateva secunde dar a fost . Pe mine nu m-a interesat, am preferat ipad-ul mini

  15. #195 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nu cred ca contesta nimeni ca a fost ps4... problema e ca au fost probabil cat sa le numeri pe degete.

  16. #196 SP
    Member AccenT's Avatar
    Un cablu HDMI de 5m gasesc pe undeva?

  17. #197 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Altex/eMAG .

  18. #198 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Inainte eu eram cam sceptic , sincer sa fiu , cu privire la PS4 sau ma gandeam ca o sa fie unul singur . In schimb 100% a plecat de pe stoc epuizat laptop-ul ala de 499 lei ca il urmaream si eu

  19. #199 SP
    Member vallio's Avatar
    Ah ce rau imi pare de PSVITA ala, am dormit ca porcu

  20. #200 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    imi place ca multi injurati de mama focului dar la anul tot pe un thread dedicat de genul veti fii. eu am dormit foarte linistit...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 31 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts