Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #41 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    damn.. si chiar eram happy ca dorm fara griji...
    acum m-am excitat de tot cu ps4 la 999...

  2. #42 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar

  3. #43 SP
    Member theusher's Avatar
    Domo:
    Attached Images Attached Images black-friday-2014-domo-1.jpg black-friday-2014-domo-2.jpg black-friday-2014-domo-3.jpg black-friday-2014-domo-4.jpg black-friday-2014-domo-5.jpg black-friday-2014-domo-6.jpg black-friday-2014-domo-7.jpg black-friday-2014-domo-8.jpg

  4. #44 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Catalog Altex:

    Catalog Online | ALTEX

  5. #45 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Daghiu98 View Post
    Mie mi se pare imposibil pentru ca suntem prea "fomisti" dupa bani si de asta nu cred ca vom avea preturile acelea,ramane de vazut
    Exact pe asta mizeaza ei. Pe foamea de bani. Si sa vanda mult, ca sa-si acopere din pierderi si s-ajunga pe zero cu un plus de imagine pe piata de marketing. Acum sa speram ca si preturile zvon vor fi adevarate.

  6. #46 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Exact pe asta mizeaza ei. Pe foamea de bani. Si sa vanda mult, ca sa-si acopere din pierderi si s-ajunga pe zero cu un plus de imagine pe piata de marketing. Acum sa speram ca si preturile zvon vor fi adevarate.
    nu pe asta isi fac banii - au cinci tv uri ca lumea la pret, zece console si inca zece telefoane. ei mizeaza pe faptul ca lumea intra pe site in cautare de ceva anume si cand vad ca nu mai e pe stoc belesc ochii pana dau peste ceva interesant si cumpara - n am gasit ps4 la 1000 de lei dar hai sa mi iau o tableta ca i numai 5 in loc de 800. asa scot afara stocul vechi pe care n ar apuca sa l vanda altfel si l inlocuiesc cu unul "proaspat". true story.

  7. #47 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mersi ca m-ai "luminat". Nu stiam care e smecheria. Ce orbit de reduceri am fost

  8. #48 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Minciuni peste minciuni. Chiar acum m-am uitat in catalogul de la Altex. Este un TV monitor de la Samsung pe care il urmaresc de vreo luna jumate. Pretul normal este de 650-700. Ei scriu ca pretul redus de BF e 578 RON (reducere de 220 RON). Nu sunt singurii, desigur.

    Din pacate, romanul e tot roman. Au vrut si ei sa preia o idee buna de afara si si-au batut joc de ea. Cand auzi ca ei au "black friday" pentru 7 zile iti vine sa-ti dai pumni in cap. Fa dom'le o zi de reduceri serioase si atat. Prefer sa ma dau cu capul de masa ca nu am reusit sa cumpar un TV pe care mi l-am dorit, pentru ca mi-a luat-o cineva inainte, decat sa ma prosteasca ei cu "reducerile" lor de 7 zile.

    Dupa parerea mea, BF la site-urile mari din Ro (Altex, Domo, eMAG, Cel, ...) nu inseamna altceva decat o reducere a preturilor care echivaleaza de fapt cu pretul normal al produselor pe alte site-uri mai mici (ceea ce vedem la rezultatele produse de compari.ro de exemplu). Si eu personal ma multumesc in cele din urma si cu asta. Normal ca-mi convine sa cumpar un TV cu 1500 RON "redus cu 30%" de la eMAG decat sa cumpar acelasi TV de la "www.avemproduseieftine.ro".

    Cam asta-i parerea mea despre "Black Friday" in Romania

  9. #49 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  10. #50 SP
    Member vallio's Avatar
    Mie imi zice ca nu e available.

  11. #51 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    acum si mie imi face la fel. mai devreme mergea.poate fac update

  12. #52 SP
    Member colossus's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    damn.. si chiar eram happy ca dorm fara griji...
    acum m-am excitat de tot cu ps4 la 999...
    Eu cred ca n-are de unde sa fie atata pomana ,ps4 la pretul ala (prea frumos sa fie adevarat) ....eu unul m-am invatat minte cu BF-ul asta si stiu ca si anul asta o sa puna reduceri doar la ce n-au avut ei vanzare de-a lungul lui 2014 (si asta am auzit-o culmea, tot din gura unui om de la Altex).
    Sa zicem saru' mana daca vom gasi ps4 (basic edition) la 1400...si la ala stoc sa fie destul de mic.

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Btw guys, am si eu rugamintea ca daca gasiti oferte bune la anumite produse, sa dati un share si sa puneti si voi link-urile in thredurile dedicate. O sa le listez mai jos, ca sa nu iasa haos pe-aici. Oricum, eu voi incerca sa fiu si pe ChatBox, discutam in timp real de ce se intampla pe la Altex, eMag & Co.

    http://www.consolegames.ro/forum/f60...-preturi-bune/
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...-preturi-bune/
    http://www.consolegames.ro/forum/f29...-preturi-bune/
    http://www.consolegames.ro/forum/f33...-preturi-bune/

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Btw guys, am si eu rugamintea ca daca gasiti oferte bune la anumite produse, sa dati un share si sa puneti si voi link-urile in thredurile dedicate. O sa le listez mai jos, ca sa nu iasa haos pe-aici. Oricum, eu voi incerca sa fiu si pe ChatBox, discutam in timp real de ce se intampla pe la Altex, eMag & Co.Ah, si nu uitati de http://www.consolegames.ro/forum/f51...-consolegames/ Thanks!

  15. #55 SP
    Junior Member beasst's Avatar

  16. #56 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Pe clickshop.ro s-a dat drumul la "black friday", pe mine nu m-a impresionat nimic, dar aruncati si voi un ochi poate-poate

    Benq W1070 face tot banii

  17. #57 SP
    Member legokid220's Avatar
    http://i.gyazo.com/fd106938271fdb49df922c07fd7c0e6b.png
    Asa se fac afacerile de Black Friday.

  18. #58 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    I-ai facut de ras...

  19. #59 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dupa ce mi-am luat de la Altex saptamana asta asa ceva redus la 2600 RON:
    Laptop LENOVO Z50-70, Intel Core i7-4510U pana la 3.1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 1TB + 8GB cache, nVIDIA GeForce GT 840M 2GB, Free Dos, alb | ALTEX

    Vad atat la flanco, cat si la clickshop asta:
    Lenovo IdeaPad Z5070 15.6"&#32 ;FHD i7-4510U 8GB RAM, 1TB  HDD, 4GB-GT840M | ClickShop.ro

    Acum, ei se lauda cu cel mai mic pret sau diferenta de 2 ori. Uite ca nu e cel mai mic pret, am cum sa ma scot din asta?

  20. #60 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts