Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 681 of 788 FirstFirst ... 181 581 631 671 679 680 681 682 683 691 731 781 ... LastLast
Results 13,601 to 13,620 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13601 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    No offense man, dar ar fi trebuit sa citesti regulamentul, care spune fara warez pe aria forum !!!

  2. #13602 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Nu e o intrebare dar: au dat drumul la account migration tool. spor la mutat xbox-ul in tari straine

  3. #13603 SP
    Junior Member TwiXXXie's Avatar
    Salut, sunt nou in domeniul xboxului si as avea o intrebare: Un xbox360 slim poate rula jocuri originale PAL? poate e o intrebare stupida dar chiar nu am idee... Multumesc !


    EDIT: si inca o intrebare, daca cumpar o consola xbox din UK o pot folosi normal din romania? stiu ca o sa vina cu stecher cu 3 picioruse da ril pot schimba

  4. #13604 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by klimesha9199 View Post
    stie cineva cum se pune Max payne 3 pe X360 cu RGH??
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...odezi-consola/

  5. #13605 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Va functiona la fel ca si cele din Romania doar ca trebuie sa ii cumperi un adaptor de priza cu 3 picioruse

  6. #13606 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Daca consola e luata din europa merg numai jocuri pal, daca o iei din state merg doar Ntsc

    Sent from my Galaxy Tab 2 P5100 using Taptalk 2

  7. #13607 SP
    Junior Member TwiXXXie's Avatar
    Quote Originally Posted by PayneKiller View Post
    Va functiona la fel ca si cele din Romania doar ca trebuie sa ii cumperi un adaptor de priza cu 3 picioruse
    Parca erau direct cabluri nu? De alea cu 2 picioruse ca la noi si il bagai direct, stiu ca am avut un ps2 din UK si a venit cu 3 picioruse si am folosit un cablu de la un casetofon care arata identic numai ca era cu 2 picioruse

  8. #13608 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Pai...poti sa economisesti bani si sa iei un cablu de alimentare de la un PC si sa il bagi in sursa

  9. #13609 SP
    Junior Member nastybeat's Avatar
    Am si eu o intrebare mi-am cumparat un xbox 360 slim nu are nici o luna e luata din magazin si in timp ce ma jucam pe el pe niste jocuri luate odata cu el odata mi-sa blocat jocul total si de cateva ori imi mergea in reluare in diferite jocuri, este oare ceva grav? sa o duc la servici inainte sa o modez cat timp mai este in garantie?

  10. #13610 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    De ce sa o modezi?

  11. #13611 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    daca vrei tu s-o duci la servici...si noi avem una pt recreere la servici.

    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post915386

  12. #13612 SP
    Member angloma's Avatar
    vreau sa formatez hdd'u , cu salvarile am priceput ,le pun pe stick , dar ce fac cu jocurile downloadate de pe live si haine , props si ce mai am la cont , cand downloadez contul se pun automat si ele? mai trebuie sa fac backup la ceva?

  13. #13613 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Le iei din nou de pe marketplace.

  14. #13614 SP
    Member angloma's Avatar
    hm , vad ca-mi da o eroare cand downloadez profilul de pe live, cannot download profile now error 807003 sau ceva de genul

  15. #13615 SP
    Junior Member Florinakke's Avatar
    e contul pe Romania?
    primeam tot timpul o eroare de genul asta, pe un cont de romania. Am schimbat mailul si contul, facandu-le de UK si totul merge bine acum.

  16. #13616 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai inca nu poti schimba locatia contului, cica s-ar introduce in curand. Iar el ar pierde tot (games, ms points, gamerpoints, etc) si nu cred ca ii convine.

    @angloma: Mai incearca si mai tarziu, daca tot ai probleme, dai mail la Microsoft si in maxim doua zile iti raspund. Am patit si eu o chestie de genul dar a fost mai complicat ca nici parola nu mi-o mai stiam.

  17. #13617 SP
    Member angloma's Avatar
    am reusit pana la urma, era de la ei

  18. #13618 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Salut am si eu o intrebare...Halo 4 cere cod pt online? sa stiu daca il iau sigilat sau merge si SH.La fel si Black Ops 2....la ps3 nu cere cod online....la xbox? Multumesc.

  19. #13619 SP
    Member angloma's Avatar
    eu stiam ca doar cei de la EA cer cod online

  20. #13620 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    vreau sa formatez hdd'u , cu salvarile am priceput ,le pun pe stick , dar ce fac cu jocurile downloadate de pe live si haine , props si ce mai am la cont , cand downloadez contul se pun automat si ele? mai trebuie sa fac backup la ceva?
    vezi ca la settings ai acolo optiunea ''transfer content licence to another console'' : Xbox Live's Major Nelson � Content License Transfer Tool (aka the DRM Tool) now available :
    Probabil asa iti poti transfera tot de pe un hdd pe altul (sau pe alta consola). hainele ca si salvarile, DLC ... totul este transferabil de pe un hdd pe altul. Iar jocurile odata cumparate pe un profil se pot downloada de cate ori vrei.

    BTW : pe langa EA games cu On-line pass-ul lor, mai este si Ubisoft care are on-line pass. Probabil vor urma si alti publisheri, este un stil de a incasa bani de pe urma jocurilor sh care au codul folosit.

    Sau Angloma, frate, parca erai din Valcea, da-mi un tel. pe nr. 0747.555.344 si poate te pot ajuta personal.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts