Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 437 of 788 FirstFirst ... 337 387 427 435 436 437 438 439 447 487 537 ... LastLast
Results 8,721 to 8,740 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8721 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Salut. Stiti daca pot juca pe un xbox 360 elite seriile GTA ( III , vice city , san andreas ) si daca mai gasesc pe piata aceste jocuri ( am vazut in Altex gta collection pt. ps2 , exista asa ceva si pt. xbox?) sau macar separat...
    Multumesc anticipat!

  2. #8722 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Cele 3 jocuri pot fi jucate pe X360. Din ce stiu nu a fost lansat un asemenea pack, dar ai putea cumpara cele 3 jocuri de pe eBay.

  3. #8723 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    neh i'll stick with onza

  4. #8724 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Junnkie, ai rezolvat? Dacă nu ia de aici:
    Momentan coduri 4200 nu mai sunt �n stoc dar se face restock rapid.

    Eu tocmai i-am cumpărat unui prieten 2100 și mi-a venit codul prin SMS �n mai puțin de 3 secunde. Cum am dat buy a și venit, pac-pac.

    După părerea mea asta e cea mai bună alternativă.

    *p.s.

    Sau mai poți �ncerca pe play-asia.com dacă ai nevoie de japanese

    *p.s. 2

    Acuma văd că punctele se salevază și pe/�n contul tău shopto. �n caz că nu vrei SMS poți șă vezi codul de aici: My Account - My Orders - Codes.

  5. #8725 SP
    Junior Member dackxy's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Cele 3 jocuri pot fi jucate pe X360. Din ce stiu nu a fost lansat un asemenea pack, dar ai putea cumpara cele 3 jocuri de pe eBay.
    va rog mult sa-mi spuneti care este diferenta dintre medal oh honor si medal of honor limited edition.....ms mult..

    ---------- Post added 09-11-2010 at 03:30 PM ----------

    ce ati alege dintre black ops sau medal of honor pt a juca online?ce va place mai mult?ms si scz..

  6. #8726 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by dackxy View Post
    va rog mult sa-mi spuneti care este diferenta dintre medal oh honor si medal of honor limited edition.....ms mult..

    In varianta "Limited Edition" primesti un cod pentru participare la beta-ul "Battlefield 3" cand va fii disponibil, acces la anumite arme mai devreme (arme care pot fii deblocate normal in joc) plus armele "Heckler & Koch MP7" si "M60".


    Quote Originally Posted by dackxy View Post
    ce ati alege dintre black ops sau medal of honor pt a juca online?ce va place mai mult?ms si scz..
    Au... aici ai sa dai peste multe subiectivisme. Personal as alege "Black Ops", dar ca sa iti faci o parere mai buna despre ce ar fii pe gustul tau, poti sa rasfoiesti thread-urile de pe forum, sa vezi cam ce plusuri si minusuri are fiecare joc.
    Thread-ul pentru Black Ops:
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...y-7-black-ops/

    , si pentru Medal of Honor:
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...9-medal-honor/

    Cu placere,
    Radu Valentin

  7. #8727 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Dar tu te uiti la controller cand te joci? E un controller normal cu alt D-Pad, nu vad ce'i asa "spalacit" la el sincer.
    Sincer, nu are nici o culoare.Este gri-argintiu si gata.Macar butoanele A,B,X,Y sa fie colorate.In unele jocuri este mai usor daca ai butoanele colorate.

  8. #8728 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    My HDD is dead. Tre sa stau cu stick-ul in consola, ca in memoria Xbox-ului nu este ultimul update, ca n-are loc. Fara stick nu merge sa fiu logat pe Live, ca sa nu mai zic ca ma enerveaza sa rulez jocurile direct de pe DVD.. grr.. gotta get me a new HDD

  9. #8729 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Daca imi modez consola,o sa mai suporte si jocurile originale sau doar pe cele piratate?

    Nu gasesc Left 4 Dead 1 pe niciun Torrent si pe PS3 nu a aparut.
    Ma gandesc sa il iau de pe Amazon.

  10. #8730 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Daca imi modez consola,o sa mai suporte si jocurile originale sau doar pe cele piratate?

    Nu gasesc Left 4 Dead 1 pe niciun Torrent si pe PS3 nu a aparut.
    Ma gandesc sa il iau de pe Amazon.
    pai si pana acum de unde ti-ai luat jocurile? de pe thehut, zavvi, ebay, gameshop, alex, robert dinu, bazar etc?

    "Daca imi modez consola,o sa mai suporte si jocurile originale sau doar pe cele piratate?"

    da, merg si cele originale...

  11. #8731 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Daca imi modez consola,o sa mai suporte si jocurile originale sau doar pe cele piratate?

    Nu gasesc Left 4 Dead 1 pe niciun Torrent si pe PS3 nu a aparut.
    Ma gandesc sa il iau de pe Amazon.
    E 50 lei cu tot cu transport cred.. Pagina Produsului

  12. #8732 SP
    Banned matei's Avatar
    vreau sa joc monopoly cu mama,dar sunt in italia si un dvd+r dl sunt scumpe aici
    1 buc de verbatim 5 euro,5 buc 20 de euro,10 buc 32 euro
    si nu am gasit la magazinele specializate,decat pe net si n-am cont pay pal
    intreb si eu,exista vreun monopoly pt xbox 360 cam pana in 4,5 gb?
    sau exista o modalitate de a baga jocul pe un stick de 8 gb?ca are italianul un stick usb de 8 gb

  13. #8733 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Intrebarea zilei...de departe.

  14. #8734 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @matei de unde apareti, asa cu totii dintr-o data? penibil... si DVD DL sunt scumpe acum.

  15. #8735 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by matei View Post
    vreau sa joc monopoly cu mama,dar sunt in italia si un dvd+r dl sunt scumpe aici
    1 buc de verbatim 5 euro,5 buc 20 de euro,10 buc 32 euro
    si nu am gasit la magazinele specializate,decat pe net si n-am cont pay pal
    intreb si eu,exista vreun monopoly pt xbox 360 cam pana in 4,5 gb?
    sau exista o modalitate de a baga jocul pe un stick de 8 gb?ca are italianul un stick usb de 8 gb
    Nu se poate asa ceva, �sta face misto de noi. lol

    Draga matei si mama e tot in Italia, jucam Monopoly cand ne gasim de Paste sau de Craciun.

    DiVuDiuri-le sunt ieftine la Italia si nu iti trebuie cont de peipel ca sa le achizitionezi. Iti recomand totusi varianta de carton,la cutie, il gasesti in orice magazin gen Auchan, Penny Market, Bennet, etc. Si da,e mai mic de 4,5 gigi, incape intr-o punga de 0.5 euro.

  16. #8736 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    matei didn't make it.

  17. #8737 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  18. #8738 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Pot sa imi mut profilul si salvarile si sa le tin pe un stick, ca sa nu dau recover cand joc pe a 2-a consola de fiecare data ?

  19. #8739 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Da

  20. #8740 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai si pana acum de unde ti-ai luat jocurile? de pe thehut, zavvi, ebay, gameshop, alex, robert dinu, bazar etc?

    "Daca imi modez consola,o sa mai suporte si jocurile originale sau doar pe cele piratate?"

    da, merg si cele originale...

    Problema nu era de unde il iau,ci daca va merge.

    XBOX-ul e modat,iar PS3-ul il folosesc doar pentru exclusivitati.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts