Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 494 of 788 FirstFirst ... 394 444 484 492 493 494 495 496 504 544 594 ... LastLast
Results 9,861 to 9,880 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #9861 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Daca tii la consola ta, nu te prosti cu toate "jucariile" miraculoase de pe net. Ai grija de consola, tine-o intr-un spatiu relativ deschis astfel incat sa fie aerisita cum trebuie si nu o sa ai probleme.

  2. #9862 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by alexutzu View Post
    chiar crezi ca nu are niciun efect pozitiv??
    E cu doua taisuri, s-ar putea sa ajute daca ai consola mai "inghesuita" undeva, dar s-ar putea sa si faca mai mult rau pentru ca trage curent din consola si strica fluxul normal de aer. Consola e gandita sa evacueze aerul fara chestia aia, nu e chiar asa bine sa fortezi tu fluxul de aer cu alte ventilatoare, au fost destul cazuri cand o consola mergea bine si la scurt timp dupa ce s-a instalat un cooler separat consola a murit.

    In plus nu e bine sa se raceasca PREA repede consola, daca se incinge bine intr-un joc si apoi iesi din joc si se raceste prea rapid procesorul grafic (datorita coolerului extern) ai sanse mult mai mari se se fisureze lipiturile dintre procesorul grafic si placa de baza.

  3. #9863 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Pot sa aflu de ce am 100% la avoid this user?
    Primesc asa reputatie fara sa fac nimic rau?

  4. #9864 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Pot sa aflu de ce am 100% la avoid this user?
    Primesc asa reputatie fara sa fac nimic rau?
    Probabil ai jucat cu cineva in multiplayer, si l-ai deranjat cu ceva.. eventual l-ai invins la vreun joc, si tipu` era nervos. Cand intru eu pe Live iti dau Prefer this Player. Si eu am patit aceeasi chestie cu jucatori de Fifa. Fie le dadeam prea multe goluri, fie dadeam golul victoriei in ultimul minut. - si sunt destui care obisnuiesc sa iasa in ultimele minute din meci - le dau avoid this player - si unii dintre ei dau inapoi. (dupa care am primit de la prieteni Prefer this Player si acum am numai 12% la avoid this player)

  5. #9865 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Hai ca iti dau si eu prefer this player, DJDanny.

  6. #9866 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Asta e o porcarie, acuma daca unu are ghinion imediat primesc avoid this player, reputatia e gandita cu piciorul.

  7. #9867 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Asta e o porcarie, acuma daca unu are ghinion imediat primesc avoid this player, reputatia e gandita cu piciorul.
    In ce sens ghinion?
    Tu nu generaliza ce am scris eu mai sus. Dar sunt foarte multi care se oftica la Fifa, si ies. (si pe langa asta, chiar daca ei sunt cei cu mata pe caciula, unii dintre ei mai dau si avoid)
    E adevarat ca e o mare poracarie. Oricine iti poate da avoid, chiar si fara motiv.

  8. #9868 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am jucat Hot Pursuit online, acolo stiu ca l-am depasit pe unu exact langa finish, si tot asa mai depart.

  9. #9869 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Salut.Va merge xbox live-ul?De o ora nu ma mai pot conecta.

  10. #9870 SP
    Member Cata96's Avatar
    @AlexXxNik DA merge foarte bine

  11. #9871 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Confirm si eu, probabil ai tu o problema cu netul.

  12. #9872 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    La ora la care ai postat tu (18:32), chiar eram pe Live.

  13. #9873 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Da si-a revenit cred ca a fost ceva promblema de la mine.Multumesc

  14. #9874 SP
    Junior Member sk8dude's Avatar
    Recent am primit faimosul rrod la vechea consola si ma gandesc sa imi iau alta. Sunt destul de tentat de noul 360 slim insa nu sunt sigur cu modarea(alocatia nu acopera nevoia de jocuri ) .Imi puteti spune niste site-uri cu preturi cat d cat bune? daca raman la phat nu am nevoie decat de un arcade , avand hhd vechi si tot ce imi trebuie. multumesc

  15. #9875 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Avand in vedere ca "phat-ul" nu se mai fabrica si o sa fie foarte greu sa mai gasesti unul prin magazine, te sfatuiesc sa alegi slim-ul si renunti incet incet la ideea de modare, pune bani deoparte si o sa se stranga si pentru jocuri.
    Xbox 360 Console 250GB (250GB Hard Drive) (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/31V-DIo4VcL.@@AMEPARAM@@31V-DIo4VcL
    sau varianta de 4GB pe care o gasesti putin mai jos (de pe amazon este mult mai ieftin decat daca l-ai achizitiona din Romania - poti vorbi cu RobertDinu in caz ca nu o poti comanda direct de acolo).

  16. #9876 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Se poate comanda direct pentru ca si eu am comandat o bucata de 250GB pe care o si vand

  17. #9877 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  18. #9878 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    WANT!!!!!!!! WANT NOW!!!!!!!!

    Arata genial.

  19. #9879 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Looks cool dar genial? Niciodată - nu e nimic genial acolo. O simplă carcasă (model copiat după o altă carcasă pentru PC) cu suport pentru un controller.

  20. #9880 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Xbox Live's Major Nelson � Xbox 360 System Update Preview
    I am happy to announce that we’re doing an Xbox 360 System Update Preview program for our next release, and the opportunity to sign up is now available. We are conducting an open call for US based participants* for a public preview to help us prepare for an updated Xbox 360 disc format. This is an important update as we continually strive to improve our products and we could not do so without the help of our great Xbox community. As part of the preview program, you will receive a copy of Halo: Reach along with other possible rewards.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts