Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 540 of 788 FirstFirst ... 40 440 490 530 538 539 540 541 542 550 590 640 ... LastLast
Results 10,781 to 10,800 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10781 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    De ce nu pot face recover la gamertag?

    De ieri tot incerc.
    In ultimul post, un tip ar fi rezolvat problema. Sper sa te ajute.Salve.

    Xbox Live signup is currently unavailable. Please try again later. | AVForums.com - UK Online

  2. #10782 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Daca cumpar sa zicem 800 MS puncte si le activez pe un cont si cumpar un joc cu acele puncte pot apoi sa joc offline acel joc conectandu-ma la un cont offline?

  3. #10783 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Polski View Post
    Daca cumpar sa zicem 800 MS puncte si le activez pe un cont si cumpar un joc cu acele puncte pot apoi sa joc offline acel joc conectandu-ma la un cont offline?
    Dap.

  4. #10784 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  5. #10785 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    E cineva care joaca Quake III Arena Arcade? Am incercat cam 10 min sa gasesc un meci si nici o sansa. Se pare ca nu il mai joaca nimeni pe Live.

  6. #10786 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post


    Toata stima pt Stallion83. E cel mai tare, asta-i adevarul.

  7. #10787 SP
    Junior Member Fallen's Avatar
    Am si eu o intrebare oarecum urgenta.
    Mi-am luat de curand un LG W2453TQ care are intrare VGA + DVI-D (din specificatii).
    Am un xbox360 + un cablu VGA (am aflat de curand ca e fake si se vede shadowed/blurry).
    Acum sunt pe cale sa plec sa imi cumpar un cablu HDMI-DVI (am audio separat, deci nu e problema), insa tocmai acum citeam si am vazut ca sunt vreo 3 tipuri de cablu DVI. (DVI-I, DVI-D, DVI-A).
    Trebuie neaparat sa-mi cumpar cablu HDMI -> DVI-D? sau n-are importanta?

  8. #10788 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    De ce nu pot face recover la gamertag?

    De ieri tot incerc.
    Daca nu ma insel, cand faci recover gamertag trebuie sa platesti o suma de cativa dolari. Probabil asta e motivul pentru care nu merge sa faci recover.

  9. #10789 SP
    Junior Member Fallen's Avatar
    Nu trebuie sa platesti nimic pt recover

  10. #10790 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca ai avut Gold platit cu cardul si ai oprit auto-renewal trebuie sa platesti. Eu la asta m-am referit.

  11. #10791 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Hai ma baieti,alaturativa si comuniatii de pe Trueachievements,ma simt cam singurel pe acolo.Doar 9 romani figureaza ca si inscrisi.vreau si eu sa vad mai multi conationali cu care sa compar achievementuri si alte nebunii.

    Atentie ,site-ul nu e nici un fel de forum,e mai mult in genul Mygamercard.Se pot crea sessiuni de boosting ,co-op,just for fun.
    Nu vreau sa sune ca nici o reclama ,nu am nimic de castigat decat o comunitatea mai mare de romani cu care probabil pot face mai usor sesisiuni de jucat la multe jocuri.

  12. #10792 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Da man, dar sunt foarte putini romani interesati de achievements... Si nu-i vad eu respectand sesiunile de boosting. Ei nici asa nu intra. Stabilesti o ora, si apoi te lasa cu ochii in soare. Asa sunt majoritatea romanilor. Ce sa caute acolo ?

  13. #10793 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    stai linistic ca si ceilalti fac lucruri de genu asta.Eu m-am bucura mai mult sa mai avem romani acolo,sa vad si eu leaderbords-ul ala pe Romania mai plin.Asa suntem doar 9 persoane,e cam aiurea.

    LE : Welcome to the club Mika and Vali75.Acum sunt 22 de romani in leaderboard.

  14. #10794 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Thank you for registering the GamerTag







    Eu aveam acolo cont dar a fost dezactivat pentru inactivity (cred).

    Io-s trecut la Japan (așa-s peste tot) și ca mine mai am c�țiva prieteni din Cluj. Deci rom�ni sunt destui, lol.

    *p.s.

    După părerea mea, xbox360achievements.org e cel mai profi (mai ales c�nd se construiește un gameguide/video guide)

  15. #10795 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    E vreo diferenta sesizabila de viteza intre un cont de US si UK? Ma refer la internet... UK sucks, as vrea sa-mi mut contul pe US dar nu stiu, e posibil sa am lag in jocuri dupa ce il mut?

  16. #10796 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    E vreo diferenta sesizabila de viteza intre un cont de US si UK? Ma refer la internet... UK sucks, as vrea sa-mi mut contul pe US dar nu stiu, e posibil sa am lag in jocuri dupa ce il mut?
    Diferențe (cele pe care le știu eu):
    1. Marketplace-ul (pe US apar anumite chestii pe UK apar anumite chestii...etc.)
    2. Prețurile (la punctele MS și la cardurile GOLD)
    Cam astea le știu eu.

    e posibil sa am lag in jocuri dupa ce il mut?
    Nu. Dar vezi că dacă-l muți �ți pierzi toate jocurile și toate DLC-urile pe care le-ai cumpărat, deoarece moneda e diferită (o prostie dar no...).

  17. #10797 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    da man.X360achievements.org e cel mai bun la guide-uri.TA e foarte bun la a crea sesiuni de boost si a vedea ce mai joaca prietenii tai,cat de buni sunt etc.
    Pt mine e un fel de facebook TA-ul.

  18. #10798 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...hehe, fiecare cu pasiunea lui

  19. #10799 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ia sa vedem despre ce vb tu acolo...eu pana acum X360achievements.org il fol...

  20. #10800 SP
    Junior Member JONNY's Avatar
    Si eu aveam cont pe trueachievements.com, dar nu aveam setata tara . Acum am setato

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts