Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 590 of 788 FirstFirst ... 90 490 540 580 588 589 590 591 592 600 640 690 ... LastLast
Results 11,781 to 11,800 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11781 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu poti modifica asta
    se plangeau unii care realmente se mutau din US in UK sau alte tari...si isi luau consola cu ei, erau obligati sa ramana pe regiunea setata initial
    solutia este New Account.

  2. #11782 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stiu sigur ca se putea. Daca se mai poate, nu stiu. Am vrut eu in vara sa trec de pe US pe un cont de EU. Din pacate nu puteam selecta doar tari gen: Cehia, Polonia s.a.m.d. . Anglia, Franta sau Germania nu se putea si atunci am preferat sa raman pe US.

  3. #11783 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Ah,chiar nu pot sa fac cumva sa imi pastrez archivementurile si sa joc pe live in acelasi timp?

  4. #11784 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Azi cand am intrat in GTA 4 am observat ca sunt 2 save-uri la fel, ultima misiune pe care am facut-o a fost cand l-am salvat pe varul lui Niko si, azi cand am intrat in el ma dat exact in prima parte din oras cu multe misiuni in spate. De ce? Tot timpu dupa ce terminam o misiune salva automat.
    Attached Images Attached Images 02022012298.jpg

  5. #11785 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Stiu sigur ca se putea. Daca se mai poate, nu stiu. Am vrut eu in vara sa trec de pe US pe un cont de EU. Din pacate nu puteam selecta doar tari gen: Cehia, Polonia s.a.m.d. . Anglia, Franta sau Germania nu se putea si atunci am preferat sa raman pe US.
    Pentru ca s-a lansat oficial Xbox Live in acele tari si au avut timp 1 an (pana in octombrie 2011) ca sa isi schimbe tara.
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Azi cand am intrat in GTA 4 am observat ca sunt 2 save-uri la fel, ultima misiune pe care am facut-o a fost cand l-am salvat pe varul lui Niko si, azi cand am intrat in el ma dat exact in prima parte din oras cu multe misiuni in spate. De ce? Tot timpu dupa ce terminam o misiune salva automat...
    Unde te da la fiecare salvare ?

  6. #11786 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    In acelasi loc....

  7. #11787 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cine imi poate recomanda un joc cu SNOWBOARD sau ceva sport de iarna sau extrem, sa fie placut de jucat, relaxant daca se poate, nu ma intereseaza realismul.Rog sa-mi dati unul care se merita, doar unul singur imi voi lua!

  8. #11788 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    nu poti modifica asta
    se plangeau unii care realmente se mutau din US in UK sau alte tari...si isi luau consola cu ei, erau obligati sa ramana pe regiunea setata initial
    solutia este New Account.
    Am vazut la US la state Armed Forces - Europe...oare ar merge redeem code-ul daca mi-as seta contul pe asta?

  9. #11789 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Cine imi poate recomanda un joc cu SNOWBOARD sau ceva sport de iarna sau extrem, sa fie placut de jucat, relaxant daca se poate, nu ma intereseaza realismul.Rog sa-mi dati unul care se merita, doar unul singur imi voi lua!
    Shawn White Snowboarding e okish , si cred ca il gasesti la pret de nimic

  10. #11790 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Stickurile de 32Gb merg sa le pun la xbox?

  11. #11791 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    merg dar or sa ti le citeasca de 16GB daca nu ma insel

  12. #11792 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Stickurile de 32Gb merg sa le pun la xbox?
    Poti sa pui un stick de 32 GB sau orice hard extern vrei tu, dar Xbox-ul iti va citi doar 16 GB. (indiferent de marimea device-ului)

  13. #11793 SP
    Junior Member ParaZzitu's Avatar
    Salut ce parere aveti despre Nyko - Products - Intercooler Sts , ajuta cu ceva xbox-ul? am inteles ca previne overheatingul sau system failure daca mai exista la noul model

  14. #11794 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    1) nu stiu cat de mult ar ajuta un SLIM
    2) Probabil vei avea parte de zgomot suplimentar
    3) Mi se pare scumpa
    4) baga aer sau trage?

  15. #11795 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Buna ziua. Doresc sa cumpar o consola xbox 360 slim 250 gb si nu vreau sa o modez nu intelegeti gresit , doar vreau sa stiu daca jocurile originale au aceeasi grafica si calitate ca si jocurile piratate.

  16. #11796 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    rici, crezi ca "piratii" astia imbunatatesc copiile?

  17. #11797 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    rici, crezi ca "piratii" astia imbunatatesc copiile?

    Eu cred ca vrea sa se asigure ca nu pierde nimic daca merge pe blat.

  18. #11798 SP
    Junior Member luciansima80's Avatar
    se pot instala jocuri gratuite pe xbox? daca da, care-i sursa? mai sunt si alte jocuri gratuite in afara de harm's way, dorito crash course, aegis wing si game room? multumesc.

  19. #11799 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Nu

  20. #11800 SP
    Junior Member luciansima80's Avatar
    merci

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts