Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 39 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 777

Thread: Kinect (Project Natal)

  1. #261 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Sau mai bine implementeza un detector de metale, ne batem cuie in genunchi, calcaie, coate, umeri, maini, etc. Si gata, suntem detectati fara sa mai avem probleme cu mediul inconjurator.

    Nu stiu de ce, cu fiecare zi in care citesc cate ceva nou despre acest proiect, nu ma gandesc decat la o mare catastrofa din partea Micro$hit. Sa nu uitam ca au experienta in domeniul catastrofelor. Insusi consola Xbox 360 fiind o catastrofa pana la aparitia Jasper.

    ---------- Post added 10-04-2010 at 12:47 AM ----------

    Scuze daca s-a mai posta, urmariti pana la capat:




  2. #262 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Absolute madness... super funny.

  3. #263 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    e prea penal milo asta.sa nu fie o isterie ca la ipad sa stea oamenii la coada sa'l vada live pe milo cu berea in mana.totul tine de publicitate si pe plan mondial este modelul de turma(cumpara unu tre sa cumpar si eu sau si mai bine e sa cumpar inaintea lui).apare ceva nou"aparent revolutionar"sta lumea la coada sa cumpere primii si sa posteze pe youtube ce descurcareti sunt ei.cu cat ne apropiem de data de lansare o sa fim bombardati de natal si milo....

  4. #264 SP
    Member gabytzu16's Avatar

  5. #265 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...hahaha! Chiar și pe Naomi?
    Attached Images Attached Images 29003-0-naomi.jpg

  6. #266 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu, ca ala e un caz deosebit, un caz fara sanse sau sperante...

  7. #267 SP
    Member playgame's Avatar
    Daca nu merge, trebe' sa ti-o expui in fata camerei. lol

  8. #268 SP
    Junior Member paulred's Avatar
    Am niste intrebari:

    1.Cand va aparea natal?
    2.Cat va costa acesta?
    3.Care este lista de jocuri compatibile cu natal?
    4.Pentru ce tipuri de xbox va fi?

    Multumesc pt raspunsuri.

  9. #269 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    1) 2) 3) nu se stie nimic oficial, doar zvonuri. cauta pe thread si le vei gasi.

    4) pentru orice xbox 360.

  10. #270 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar

  11. #271 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Dammit, inca o cutie cu cateva cabluri agatata de televizor (ziceau si cei de pe ign)...

  12. #272 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...hhaaha, cum e adaptorul ăla 2 in 1.

  13. #273 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, inca o veste interesanta. Se pare ca noua camera are acum si un mic motoras.
    Rumor: Natal test kit photos reveal 'motorized tilt mechanism,' power cord -- Joystiq

  14. #274 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Alea sint dimensiunile reale si finale, sau e un beta? Mi se pare un monstru (prin comparatie cu ce are concurenta), cel putin asa pare fata de monitorul din dreapta.

  15. #275 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    "But Natal isn't just about gaming -- it's about all living-room experiences. Imagine a sporting event -- Natal could know which team you're for because it sees your jersey, or knows you thought a bad call was made when you yell 'boo.' It learns about you and gets smarter to create a more tailored entertainment experience."

    Oare ce face Microsoft cu aceste informatii? Ar fi interesant sa te trezesti cu un pistol, livrat la usa, deoarece Natal a observat ca nu mai ai bere. Skynet sh!t

  16. #276 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    "But Natal isn't just about gaming -- it's about all living-room experiences. Imagine a sporting event -- Natal could know which team you're for because it sees your jersey, or knows you thought a bad call was made when you yell 'boo.' It learns about you and gets smarter to create a more tailored entertainment experience."

    Oare ce face Microsoft cu aceste informatii? Ar fi interesant sa te trezesti cu un pistol, livrat la usa, deoarece Natal a observat ca nu mai ai bere. Skynet sh!t
    What? Astia de la Microsoft au inceput sa viseze cred. Mi se pare cel putin ciudat ce vor sa faca, tare ma gindesc ca dau cu bita si tare rau mi-ar pare rau sa o faca, pacat de ideea inovatoare.

  17. #277 SP
    Senior Member eXist's Avatar

  18. #278 SP
    Member raptorscream's Avatar
    nu stiu daca stiti: Exclusive: Eurogamer plays Natal - Eurogamer Videos | Eurogamer dar pare ceva mai "nearanajat"

  19. #279 SP
    Member verde's Avatar
    Exista si pret pentru romania : 1500 roni fara TVA (cu xbox inclus cica)

  20. #280 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post
    Exista si pret pentru romania : 1500 roni fara TVA (cu xbox inclus cica)
    unde ai vazut? e bine oricum. daca e xbox elite, ar insemna ca va costa undeva la 3-400 ron

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 39 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 03-06-2010, 16:08
  2. Natal se lanseaza in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-05-2010, 21:49
  3. Replies: 25 Last Post: 27-03-2010, 18:37
  4. Cercetari pentru Natal 2 By zNowkid in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 22-03-2010, 21:27
  5. Zvon: detalii despre lansarea Project Natal By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 17-11-2009, 10:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts