Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 290 of 903 FirstFirst ... 190 240 280 288 289 290 291 292 300 340 390 790 ... LastLast
Results 5,781 to 5,800 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #5781 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

  2. #5782 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    a jucat cineva injustice, e bun de ceva?

  3. #5783 SP
    Junior Member Randalff's Avatar
    Am jucat eu. E un fel de Mortal Kombat, numai ca e cu Marvel Heroes + Villains ( l-am jucat pe PC ). Nu e cine stie ce...

  4. #5784 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Daca ti-a placut Mortal Kombat 9, probabil iti va plăcea si asta, daca esti genul cu super heroes. Jocul merge pe engine de mk9, pe care il recomand mai degrabă fata de injustice

  5. #5785 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e foarte tare injustice, si nu e cu eroi de la Marvel, e cu eroi de la DC, care in parerea mea sunt mult mai tari. Injustice e si umpic mai challenging decat MK-ul, un primul rand ca nu mai ai buton dedicat de block. Te poti folosi de obiecte din nivel, viata luptatorilor/rundele au alt format. Misiunile STAR LABS sunt si ele misto. Daca iti plac jocurile de fighting te sfatuiesc sa-l iei. Ca dificultate de jucat l-as pune la mijloc intre MK si Street Fighter

  6. #5786 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce ma distreaza... Injustice este singurul joc de fighting de pe PS4 si voi intrebati daca merita. Alternativa care ar fi? Sa nu mai joci deloc fighting games pe PS4? Anyway, a castigat titlul de Cel mai bun joc de fighting al anului, prin urmare, give it a try...

  7. #5787 SP
    Member cipvas's Avatar
    DS4 tuning.
    Attached Images Attached Images 20131229_225559.jpg

  8. #5788 SP
    Member Snake's Avatar
    OMG! WTH is that monster?

  9. #5789 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    E ala din Loch Ness, l-a gasit Cipvas.

  10. #5790 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ce ma distreaza... Injustice este singurul joc de fighting de pe PS4 si voi intrebati daca merita. Alternativa care ar fi? Sa nu mai joci deloc fighting games pe PS4? Anyway, a castigat titlul de Cel mai bun joc de fighting al anului, prin urmare, give it a try...
    Pai... alternativa ar fi sa nu-l mai cumperi

  11. #5791 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    DS4 tuning.
    Unde se gasesc ?

  12. #5792 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eu am comandat de pe cables4all din UK. astept sa vina. cica e dispatched

    ORB Playstation 4 Analog Thumb Grips | Slip Proof Pads for PS4 | Cables4all

  13. #5793 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am luat si eu injustice pana la urma ,digital, e bunicel ,in mp iti gaseste oponentii mai greu dar in rest e ok fighting++ are si ceva story + 300 misiuni in lab,grafica buna si ac4 sa imi mai fac de lucru ca de fifa mi sa luat
    La multi ani

  14. #5794 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e tare povestea, si daca esti interesat si de povestea din benzile desenate da un PM

  15. #5795 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Desi ps4 nu este backwards compatible in mod nativ, am tot auzit/citit ca Sony va lansa un serviciu de cloud streaming via Gaikai, prin care vom avea posbilitatea sa jucam jocuri mai vechi pe noua consola. Insa sunt multe servicii lansate de sony care nu ajung pana in tarile din lumea a 3-a ...si nici in Romania.
    Oare si acesta va fi unul din ele ?

  16. #5796 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    prefer sa-mi folosesc ps3-ul decat emulatorul ala

  17. #5797 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca din diverse motive nu mai ai ps3-ul dar ai ps4, eu zic ca e bine venita aceasta solutie.

  18. #5798 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Salut,tinand cont ca e cam tarziu vreau sa joc AC4 in seara asta si am avut o mica problema care sper ca se va rezolva maine,pe scurt am luat 2x35 UK psn card de la Allromedia(nu e prima data) si unu din coduri imi zice ca a fost cheltuit,i-am dat mail inapoi lui Robert dar vad ca nu a raspuns inca,am mai luat inca un card de 20 de euro si au trecut vreo 2 ore si tot nu am primit mail cu codul,presupun ca e tarziu...Intrebarea mea este ati mai patit vreunu asa ceva sa va spuna ca codul introdus a fost folosit(cheltuit)?Si daca la ora asta e vreun magazin online care sa trimita codul instant sa pot juca?

  19. #5799 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Magazin online sa trimita codul instant => offgamers.com / pcgamesupply.com si cdkeys.com / electronicfirst.com. La astea ultimele 2 daca e prima data cand iti iei s-ar putea daca ai ghinion sa intarzie cateva zeci de minute / ore pentru ca-ti face verificare la card prima data sa vada daca totul e in regula.

  20. #5800 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Am rezolvat cu pcgamesupply,sper maine sa rezolv problema cu allromedia,multumesc de raspuns!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts