Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 372 of 903 FirstFirst ... 272 322 362 370 371 372 373 374 382 422 472 872 ... LastLast
Results 7,421 to 7,440 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7421 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am citit şi eu pe suport, întradevar aşa recomandă şi Sony, mai bine safe.

    ---------- Post added 30-05-2014 at 10:29 ----------

    Pe suportul de la căşti scrie " încărcaţi bateria conectând căştile la un dispozitiv usb acceptat, cum ar fi un PC"

  2. #7422 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Pe casti...

    Eu raman la varianta safe, direct consola sau charger (cand l-oi cumpara)

  3. #7423 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    oricum un controller nu cred sa duca mai mult de un an , asta in conditiile unui uz zilnic.

  4. #7424 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    oricum un controller nu cred sa duca mai mult de un an , asta in conditiile unui uz zilnic.
    daca vrei le fac o poza la ds4 ,sunt in stare foarte buna si ma joc din decembrie, nu chiar zi de zi dar am avut si zile de jucam peste 14h (nu mai zic ce forjate au fost in fifa si dead nation)

  5. #7425 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si avem si primele reduceri mai serioase la consolele PS4 (probabil de ziua internationala a copilului):
    Consola PlayStation 4 - 1.583,99 RON
    Consola PlayStation 4 + joc Watch Dogs - 1.779,91 RON

  6. #7426 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Cam era si cazul.In europa este 399 euro varianta cheala....dar noi nu facem parte se pare,foame mare,suntem si mai bogati....

  7. #7427 SP
    Admin MonkY's Avatar
    399 EUR = 1760 RON, adica pretul de pana acum la PS4 si in Romania.

    Mai pune si faptul ca in Germania (de exemplu) TVA-ul este 19%, pe cand la noi e 24%. Deci chiar se fac niste eforturi mari in Romania pentru a se mentine pretul OK, oricat ai spune... Iar la 1583 RON cu TVA inclus, e chiar parfum (358 EUR cu TVA inclus).

  8. #7428 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salutare baieti.Sa zicem ca vand ps3-ul pe care am contul cu trofee, salvari etc. , pe US.Daca il dezactivez, se poate activa pe ps4, nu?Sau voi fi nevoit sa-mi creez alt cont pe UK or wathever.Si as mai vrea sa intreb ceva care sigur a fost discutat, insa nu am urmarit mai deloc topicul.Jocurile sunt impartite tot pe zone?Pot juca Zona 1 pe 2 ca pe ps3?Se poate face sharing?
    Multumesc.

  9. #7429 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Da, poti sa-ti folosesti contul linistit pe PS4, iti raman trofeele si toate cele. Jocurile sunt region free, deci poti rula joc cumparat din Rwanda pe consola luata din RO,exact ca si pe PS3. Despre sharing citeste pe aici http://www.consolegames.ro/forum/f11...e-sharing-ps4/

  10. #7430 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    O ipoteza interesanta, credeti ca The last of us Remastered ar putea castiga GOTY si pe PS4?

  11. #7431 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  12. #7432 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  13. #7433 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Deci maine e mentenanta pe ce perioada?


    EDIT

    Am gasit

    Sony a programat o perioadă de 6 ore de mentenanță pentru PlayStation Network în data de 2 iunie între orele orele 12:50 – 18:30.


    Serviciile PlayStation Store, PlayStation Home și Account Management vor fi inaccesibile în această perioadă, dar gameplay-ul online va fi disponibil jucătorilor care s-au logat recent în PSN și au detaliile de autentificare în cache.

  14. #7434 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Nu trebuie neapărat sa fie mentenanță

  15. #7435 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Sony trademarks Pixel Opus, it's a new first party studio:
    Mr. Lee (executive producer at SCEA) helped teach a class at Carnegie Mellon University in which students built prototypes of games for the Vita, Sony’s hand-held console. Some of the students landed internships at Sony, then jobs. This month, the results of their work in concert with others at Sony is to be announced at the annual E3 trade show in Los Angeles: the first release from a new Sony studio called Pixel Opus.

  16. #7436 SP
    Junior Member nems's Avatar
    salut, de ieri sunt posesor ps4. am o intrebare de inceput, acele capacele pentru stickuri chiar sunt de folos? adica sunt mai inalte un pic atunci cand sunt puse peste capacele normale? ca daca nu sunt putin mai inalte tot se freaca si se jupoaie, si de asemenea de unde le pot lua chiar azi?

  17. #7437 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu prea cred ca mai ai de unde sa iei azi... la Altex cand au venit s-a epuizat instant stocul. Vezi pe aria de Bazar, poate vinde cineva.

  18. #7438 SP
    Junior Member nems's Avatar
    sunt putin mai inalte cand sunt puse peste cele normale? ca daca nu sunt mai inalte tot se vor jupui cele originale.

  19. #7439 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pe cele de la ORBS le poti lua fara griji, nu se jupoaie absolut nimic

  20. #7440 SP
    Junior Member nems's Avatar
    mersi, sunt mai inalte cele orbs? o sa primesti un thankx cand voi putea da asa ceva, asta daca acest forum are optiunea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts