Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 515 of 903 FirstFirst ... 15 415 465 505 513 514 515 516 517 525 565 615 ... LastLast
Results 10,281 to 10,300 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10281 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Tuturor va place culoarea gri a editiei speciale?

  2. #10282 SP
    Member ovydik's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Not really

  3. #10283 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nici mie nu-mi place in mod deosebit, dar nici nu ma deranjeaza.

  4. #10284 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie îmi place, dar mai mult îmi place pe alb , mi-aș dori foarte mult un DS4 LE

  5. #10285 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    "High Speed USB 3" , cred ca e o problema de soft cum sunt 99% din probleme de la PS4.

    La fisiere mai mici pana in 100-150 mb nu are nicio problema.
    Attached Images Attached Images usb3.jpeg

  6. #10286 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai dracu' americani
    http://www.amazon.com/gp/product/B00...w_bottom_links

    PS4 + camera + 2 jocuri la 399$, ca la noi

  7. #10287 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pentru cine este rezident in "Australia, Austria, Belgium, the Czech Republic, Denmark, Finland, Germany, Ireland, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, the Netherlands and the United Kingdom" este bine de stiut:
    https://www.playstation.com/en-gb/le...pack-competit/
    Concurs exclusiv pentru cei cu PS+:
    https://competition.software.eu.play...tionplus/en_GB
    Don’t forget: you need to have an active PS Plus membership throughout the competition – that means right up until the winners are chosen on 9 January 2014 – to stand a chance of winning.
    10 lucky winners will each get:
    • PlayStation 4 20th Anniversary Edition console.
    • DUALSHOCK 4 Wireless Controller.
    • Vertical Stand.
    • PlayStation Camera.
    • 12 month PS Plus subscription.
    • £50 PSN wallet top-up (or currency equivalent).
    • Far Cry® 4 on PS4 on Blu-ray Disc.
    • Assassin's Creed® Unity on PS4 on Blu-ray Disc.

  8. #10288 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Salut,

    A incercat cineva sa foloseasca remote play app de pe XDA pt android,cu telefonul sau ?
    Daca da,intrebare -> trebuie sa fii pe aceeasi retea wireless sa functioneze ?


    Multumesc

  9. #10289 SP
    Junior Member Andrus4000's Avatar
    Ce parere aveti sa-mi achizitionez consola in locul unui pc credeti ca merita tinand cont de faptul ca voi putea cumpara un joc la maxim doua luni si vreau un dispozitiv cel voi folosi numai la gaming.Totodata o sa-mi iau si un smart tv pentru consola mai mult bineinteles daca mio voi lua.

  10. #10290 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Consola clar pt gaming

  11. #10291 SP
    Junior Member Andrus4000's Avatar
    Crezi ca aceasta consola devine plictisitoare cel mai mult mie frica sa regret ca mi-am luat-o.

  12. #10292 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrus4000 View Post
    Ce parere aveti sa-mi achizitionez consola in locul unui pc credeti ca merita tinand cont de faptul ca voi putea cumpara un joc la maxim doua luni si vreau un dispozitiv cel voi folosi numai la gaming.Totodata o sa-mi iau si un smart tv pentru consola mai mult bineinteles daca mio voi lua.
    consola este cel mai bun device ptr jocuri.raspuns final DA,

  13. #10293 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Depinde. Daca vrei sa faci mai multe chestii(filme, muzica, net) pc. daca vrei gaming consola

  14. #10294 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrus4000 View Post
    Crezi ca aceasta consola devine plictisitoare cel mai mult mie frica sa regret ca mi-am luat-o.
    daca esti fan shutare o sa-ti fie putin greu la inceput cu controlerul,dar dupa o perioada si daca o sa ai putina rabdare ai sa te obisnuiesti si nu ai sa-l mai lasi din mana

  15. #10295 SP
    Junior Member Andrus4000's Avatar
    Multumesc pentru raspunsul tau cred ca deja mi-am facut o parere.Oricum o are un prieten si poate o sa o pot si testa in felul acesta.Da sunt fan shootere si mai doresc sa ma apuc si de fifa.Crezi ca aceasta consola va ajunge la un pret de 1500-1600 de sarbatori???

  16. #10296 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    sperante sunt.
    daca tot ai un prieten, vb cu el poate ti-o lasa 2-3 zile, sa vezi cum te descurci.
    si iti recomanda sa o folosesti pt mai multe daca o iei, si youtube, fb, stat pe net. nu doar jocuri

  17. #10297 SP
    Junior Member Andrus4000's Avatar
    Pretul jocurilor ma cam sperie dar daca o sa ajunga si ele la 100-150 in perioada de reduceri ar fi bn spre exemplu cum sunt unele acum ca destiny sau driveclub.

  18. #10298 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrus4000 View Post
    Multumesc pentru raspunsul tau cred ca deja mi-am facut o parere.Oricum o are un prieten si poate o sa o pot si testa in felul acesta.Da sunt fan shootere si mai doresc sa ma apuc si de fifa.Crezi ca aceasta consola va ajunge la un pret de 1500-1600 de sarbatori???
    ai sanse sa gasesti o promotie de craciun pe undeva,plus ca se gasesc si acum sigilate undeva intre 1350-1500(dar nu in magazin).sfatul meu(cred ca al nostru,al consolistilor) este sa-ti iei si sa treci pe consola ,oricum spor si inainte sa iei o decizie cantareste f bine toate elementele.

  19. #10299 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si jocuri poti lua la mana a 2ua. pe aria de bazar gasesti de la 50 la 200 de lei jocuri de ps4

  20. #10300 SP
    Junior Member Andrus4000's Avatar
    Mda de mult timp ma gandesc pc sau consola si este o alegere foarte grea.Consola ma gandesc sa-mi iau pentru ca vreau doar gaming si plus ca sunt foare ocupat cu liceul si nu am timp prea mult apreciind conceptul plug&play de la ps4.

    ---------- Post added 17-12-2014 at 14:33 ----------

    Dar o intrebare care ma macina de mult daca iau un joc sh voi putea juca multiplayer?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts