Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 706 of 903 FirstFirst ... 206 606 656 696 704 705 706 707 708 716 756 806 ... LastLast
Results 14,101 to 14,120 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14101 SP
    Member kukenstein's Avatar
    multumesc de ajutor.

  2. #14102 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    In principiu sa te uiti sa fie complet mata. Dar daca o cumperi de la emag, e bine sa si intrebi ce versiune e... si cand iti vine curierul te uiti repede pe cutie dupa model sa fii sigur ca nu ti-au dat 11xx

  3. #14103 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Unui prieten i s-a bulit blocul optic(nu-i mai ia discurile) si nu mai are garantie. In ce service poate sa se duca sa repare ?

    Aveti idee cam cat ar costa o reparatie de genul( bloc optic+ manopera ?)

  4. #14104 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Pune o intrebare la Donely ,poate il lamureste / rezolva.

  5. #14105 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by nafets View Post
    a vrut sa zica 12xx
    Scuze, ma grabeam.

  6. #14106 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    2xx este mai silentios, un mic upgrade din ce am inteles si nu este glossy . Aa si parca butoanele de power si eject sunt butoane pur si simplu, nu mai sunt cu touch. Au fost probleme cand se incingea consola iesea cd-ul automat. In rest nu este diferenta. Cauta si tu pe net gen diferente gasesti o groaza de info. Ps : astazi dupa ce am postat treaba aia cu comanda din america mi-a ajuns notificare de la posta vamala , cea de la unirii in buc. !!! Like pt. Posta romana, mai ales ca nu am mai platit nicio taxa valama sau tva, valoarea fusese 17 usd + 4 usd transportul.

  7. #14107 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Sper sa nu repet aceasta informatie, aici sunt explicate diferentele intre revizii


    Comparing PS4 SKUs CUH-1000, CUH-1100 and CUH-1200 - ZRZHub

  8. #14108 SP
    Banned Templier's Avatar
    am si eu o intrebare

    daca am 2 console pe un singur cont de PSN si imi iau un joc din store il pot downloada pe ambele console?

  9. #14109 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    Da poti numa tresa te loghezi si pe consola a 2 a cu contul de PSN. Si nu poti folosi deodata pe doua console aceleasi cont psn. Daca esti logat sa spunem pe prima consola si te joci intre timp se logheaza altcineva pe contul de psn de pe a 2 a consola automat pe tine te arunca afara serverul. Este si posibilitatea aia cu primary si ... eu nu am setat nimic si functioneaza.

  10. #14110 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    deci ultima consola cuh-1200 este si mai buna cu 8-10% decat 1000 si 1100
    ca sa nu mai vorbim de sunetul produs de ventilator , probabil ca o sa mai apara si un cuh 1300 si poate o schimb si eu , pt performante mai bune , normal.

  11. #14111 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Performante mai bune in ce sens?

  12. #14112 SP
    Member blondutzu's Avatar
    cunostintele lui in materie de tech sunt egale cu cele ale unei borduri, disregard

  13. #14113 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    am si eu o intrebare

    daca am 2 console pe un singur cont de PSN si imi iau un joc din store il pot downloada pe ambele console?
    Poti sa descarci pe oricate console, dar de la 3 in sus se poate juca doar offline. Eu am contul meu de US pe consola mea, a fratelui meu si a unui prieten. Eu ma joc de pe contul de uk avand consola primarybsi pe cel de us. Frate-meu are secondary si se joaca direct pe contul de us. Prietenul se joaca tot de pe ala de us dar offline

  14. #14114 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    Poti sa descarci pe oricate console, dar de la 3 in sus se poate juca doar offline. Eu am contul meu de US pe consola mea, a fratelui meu si a unui prieten. Eu ma joc de pe contul de uk avand consola primarybsi pe cel de us. Frate-meu are secondary si se joaca direct pe contul de us. Prietenul se joaca tot de pe ala de us dar offline
    in concluzie daca e numai pentru jocuri offline merge sa am acelas cont pentru 2-3 console.vreau sa ma bag cu niste amici pe acelas cont si sa impartim costul jocurilor la 3 si vroiam sa stiu daca merge asa ceva

  15. #14115 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cum pot sa editez un video? Vreau sa tai o parte din el si nu gasesc deloc optiunea de crop.

  16. #14116 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  17. #14117 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Găsesc sa cumpăr de undeva camera pt ps4? Am tot cautat si nimic.

    LE: am uitat sa specific, undeva de unde sa pot comanda online. Stau la tara, nu am nici un magazin mare aproape

  18. #14118 SP
    Member marv's Avatar
    eu am vazut in Auchan de cateva ori.

  19. #14119 SP
    Member musat's Avatar

  20. #14120 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Stoc epuizat la ambele, mersi oricum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts