Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 198 of 198 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198
Results 3,941 to 3,946 of 3946

Thread: Clubul PlayStation 5

1. #3941 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Despre ce vorbesti tu Xander, pot fi intregrat si manualele de utlizare pentru diferite produse care inca in 2021 nu sunt in limba romana. Exista dezinteres si din partea statului, o entitate care sa se ocupe fix cu asta. Etichetele jocurilor, manuale de utlizare in limba romana.Dat fiind ca noi ca tara avem putere de cumparare slaba de aici si interesul scazut al Microsoft si celorlalti ca sa faca ceva in directia asta.
    Oricum fata de anii 2000 cand probabil cateva mii de romani cumparau discuri originale pentru PC si console, majoritatea voiau piraterie, acum suntem mult mai bine. Imi aduc aminte ca aveam PS2 si mergeam la Best Distribution si baleam la jocuri ca deh pretul. Un joc era peste 1.200.000 lei vechi si aveam salariu de aproape 4. Eu asa vad lucrurile. Sa nu mai spun ca un fost coleg mi-a dat mesaje " Tinere a aparut Forza 5, ce faci? Si-mi arata cum face download de pe torente cu 100 mb/s" Ulterior imi raspunde - " Eu nu dau banii pe jocuri, prefer un rig si download".
    Cu o astfel de atitudine nici nu apreciezi jocurile la valoarea lor si nici nu vom avea privilegii noi ca Romani insa am avea nevoie si de niste salarii mai mari.

2. #3942 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Ciudata aniversare de un an, consola nu e nicaeri in stoc. Practic Sony numai vinde nimic pentru ca atat PS5 cat si PS4 nu se mai gasesc in stoc.

3. #3943 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Apropos de asta. Luată de pe Vgchartz. PS4 s-a vândut (de la lansarea PS5) aproape la fel de bine precum noua consolă. Ceea ce e chiar impresionant. Cu toată lipsa de stoc, mă gândeam că diferența e enormă în favoarea PS5. Ceva de genul 10 la 1.
    Attached Images Attached Images september-2021-sales-1-3.png

4. #3944 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    PS5 Digital se mai fabrică?

5. #3945 SP
    Manager paul's Avatar
    How PlayStation 5 Was Built (feat. Mark Cerny):
    Mark Cerny, Lead System Architect of the PlayStation 5, breaks down all the went into the creation of Sony's latest video game console. Mark talks about the steps Sony takes when developing a video game console, from early brainstorming sessions to picking out what parts to use in the final product.

6. #3946 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Inca un update:

PS5 System software US
    Acesta pare ca a rezolvat problema cu CMOS battery.

Update nou:
    Version: 21.02-04.50.00

This system software update improves system performance.
    PS5 System software US

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 198 of 198 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198