Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 274 of 404 FirstFirst ... 174 224 264 272 273 274 275 276 284 324 374 ... LastLast
Results 5,461 to 5,480 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5461 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Daca poate quickmobile si altii de pe emag sa faca rost de console , eu zic ca la fel putea si emag daca voia.. nu conteaza de unde le aducea cu adaptor sau fara, cu un an garantie, ..

  2. #5462 SP
    Member mladin86's Avatar

  3. #5463 SP
    Junior Member Becks's Avatar
    Quote Originally Posted by mur View Post
    Voi vedeti cum se numeste thread-ul asta? Sunt pagini intregi despre filozofia voastra despre bani, comert si tara in care traim. Ori scrieti ceva util pentru achizitionarea unui PS5 ori va mutati altundeva.
    Multumesc!

  4. #5464 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    ...cu un an garantie, ..
    Nu exista 1 an garantie la electronice in Romania

  5. #5465 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu exista 1 an garantie la electronice in Romania
    Altii nu da nici atat, din ce am vazut

  6. #5466 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Altii nu “dau”.

    Si nu exista sa nu dea 2 ani de garantie. Daca cineva nu da asa ceva, se rezolva cu reclamatie la ANPC.

  7. #5467 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Altii nu “dau”.

    Si nu exista sa nu dea 2 ani de garantie. Daca cineva nu da asa ceva, se rezolva cu reclamatie la ANPC.
    Da, altii nu dau, exemplu laramobile, adica doar in teorie ai garantie.

  8. #5468 SP
    Member smits's Avatar
    in ro nimic nu e sigur.

  9. #5469 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Cei seriosi dau garantie 2 ani. Asta e ideea.

    Daca iei de la unii care dau mai putin sau deloc mergi pe riscu tau.

  10. #5470 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Ideea era ca luam consola chiar daca nu era pentru Europa, adica daca se putea aduce stocuri si din alta parte, dar la pretul recomandat de producator, era ok.

  11. #5471 SP
    Junior Member mafiotu007's Avatar
    Salutare lume, cand vine vorba de samsarii de pe olx si eu sunt scarbit, dar...si aici un mare dar, se poate sa ai si bulan si sa nimeresti un “samsar” de treaba.
    Vineri am dat de unul, am dat 3200 de lei pe ea, varianta cu disc si cu 2 controllere+remote, garantie altex, ce-i drept tipul avea nevoie urgenta de bani, chiar si asa, merita sa mai stai geana pe olx, poate, poate...
    Cat despre topic, https://youtube.com/channel/UCUB2APhgqcXiqbdQed04FIQ , are o voce de iti vine sa-i dai pumni, dar are ceva informatii din interior si merita sa il urmariti.
    Salve!

  12. #5472 SP
    Junior Member Neonmk's Avatar
    Salutare baieti, astazi am ridicat consola digitala de la Orange. Sa le dea domnul multi clienti dar ce vroiam sa va transmit este ca am facut o comanda pe Techinn si dupa ce m-au sunat cei de la Orange am anulat-o cea de pe Techinn si minune returnat banii dupa 4 zile. Am citit si eu reddit ca nu ar fi seriosi dar cu mine au fost. Spor!

  13. #5473 SP
    Member mladin86's Avatar
    ce pret era la Techinn?

  14. #5474 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Ai dat 700 de lei in plus si a folosit si scuza clasica de "am nevoie urgenta de bani" si tu zici ca e de treaba. Oh you sweet summer child! Dar daca tu esti multumit e tot ce conteaza, asa ca spor la joaca!

  15. #5475 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by mur View Post
    Ai dat 700 de lei in plus si a folosit si scuza clasica de "am nevoie urgenta de bani" si tu zici ca e de treaba. Oh you sweet summer child! Dar daca tu esti multumit e tot ce conteaza, asa ca spor la joaca!
    Ai citit tot ce a cumpărat? Care 700?

    Un controller + telecomanda fac doar alea 500 de lei.

  16. #5476 SP
    Junior Member Neonmk's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    ce pret era la Techinn?
    Pret standart

  17. #5477 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    A fost cumva digital la eMag acum? Am deschis aplicația si era la 2000 de lei. Am bagat in cos si cand sa dau continua "produsul nu mai este in stoc"

  18. #5478 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    A fost cumva digital la eMag acum? Am deschis aplicația si era la 2000 de lei. Am bagat in cos si cand sa dau continua "produsul nu mai este in stoc"
    Exact la fel...

  19. #5479 SP
    Member Para81's Avatar
    au fost la emag Digitale

  20. #5480 SP
    Junior Member G-MaN's Avatar
    acuma a fost la emag si am cumparat una cu disc. multumita extensiei distill.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts