Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 404 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 ... LastLast
Results 421 to 440 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #421 SP
    Member Hazer's Avatar
    Păi nu e joi lansarea?

  2. #422 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Eeeee....dacă vine joi, refuz categoric să o primesc. Dar ce înseamnă asta? Cum sa vina așa devreme? Unde se crede?

    LE: ATX-MG ne-a spus că vor face tot posibilul să plece de la ei (Altex) din depozit pe 18. So cu puțin noroc o să le avem în weekend. Cei cu precomenzi.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  3. #423 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Joi este lansarea, dar eu nu-mi fac sperante ca o s-o am in casa Joi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #424 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    macar voi sunteti siguri ca o sa o aveti

  5. #425 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Daca Altex are contract cu FanCurier, mai mult ca sigur nu vom avea cu totii consolele in ziua lansarii (cei care au luat de la Altex/MG).

  6. #426 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Meanwhile in Romania?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Attached Images Attached Images 0127cbc5b829d151d917086f0e614578.jpg

  7. #427 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    nu ma mira

  8. #428 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Tu visezi sa primesti ceva Joi?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eu cred ca e posibil daca tine de ei. Am comandat ceva de la ei weekend-ul asta si a venit a doua zi. Deci nu sunt supra solicitati din cauza BF. Acum depinde si de Sony sa le dea consolele...
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Daca Altex are contract cu FanCurier, mai mult ca sigur nu vom avea cu totii consolele in ziua lansarii (cei care au luat de la Altex/MG).
    Au cu cargus. Eu cel putin numai prin cargus am primit de la ei.

  9. #429 SP
    Junior Member dc33's Avatar
    Consolele sunt sigur că ajung mai devreme de 19 in depozite, cel puțin cele pentru care s a făcut precomanda și s au încasat banii. Acum sa vedem cine o sa fie mai bun la livrare. Altex ori eMag... Majoritatea coletelor, ajung de pe o zi pe alta în orașe, așa că, nu vad de ce sa nu le primim pe 19, daca Altex le preda curierului pe 18. Plus că se putea face un fel de înțelegere cu un curier de acum 2 luni pentru acest transport... Bănuiesc că sunt câteva sute de console, pt Romania, se putea face o înțelegere cu curierul...

  10. #430 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    guys chill....atata disperare...vine pe 19? pe 20? pe 31? vine...important e sa ai bulan de una ok...nu una plina de defecte, cum sunt majoritatea. btw altex/media glaxy si emag au stoc pe data de 19, atat!

  11. #431 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Waiting for Playstation 5....

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  12. #432 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    @razzz911 nu e neparat disperare dar cand platesti cu 2 luni inainte ceva ce trebuie sa apara pe 19 noiembrie si nici nu costa o suma mica de bani, te astepti sa il primesti cand se lanseaza sau macar cu o zi dupa, nicidecum la mai mult de 2-3 zile dupa data de lansare.

  13. #433 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    intr-o lume ideala, da. insa trebuie sa fi cel putin naiv sa crezi ca orice pre order ajunge in data lansarii. nu iti ia nimeni banii, o sa primesti consola daca vor fi stocuri

  14. #434 SP
    Member xenocid's Avatar
    Eu sper sincer ca nimeni nu-și închipuie că Sony nu avea capacitatea tehnică de a inunda piața cu console PS5 în ziua lansării.
    Ceea ce vedem astăzi e doar decizia imbecilă a unor millennials de la Marketing convinși ca noi, ceilalți, nu știm bancul cu găina care se hotărăște că e mai bine să se împiedice.

  15. #435 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    La noi in tara aproape niciun preorder nu ajunge in ziua lansarii, cel putin de la ATX/MG si EMAG insa m-am gandit ca aici poate ar face o exceptie fiindca e o generatie noua de consola ce se lanseaza odata la cativa ani. Ramane sa vedem ce o fi, mult nu mai este.

  16. #436 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Si da si nu. Capacitate aveau, dar de ce sa faci asta cand poti sa produci console din vanzarile din pre oders si 1st wave. Asa a fost si la ps4

    ---------- Post added 16-11-2020 at 21:24 ----------

    Depinde mult de curier...vine consola, stai chill. Important e sa iti vina una ok, am citit reddit-ul si m-am ingrozint, de la coul wine la console brickuite dintr-un rahat de hdd extern etc...not good

  17. #437 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by razzz911 View Post
    Depinde mult de curier...vine consola, stai chill. Important e sa iti vina una ok, am citit reddit-ul si m-am ingrozint, de la coul wine la console brickuite dintr-un rahat de hdd extern etc...not good
    Numără-i câți sunt cu probleme și apoi compara cu numărul consolelor produse. Apoi ia o bere, rupe-i dopul....and relax.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  18. #438 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Da, si mie mi-a mai scazut entuziasmul. Ma astept la orice.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #439 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    Doar cateva mii..doar din lansarea din state, australia...ei posteaza pe reddit. Sunt fan boy sony...dar e de porc sa lansezi niste console cu bugs, posibiltate de brickuire si asa mai departe, avand si experienta ps4 unde au fost la fel probleme. Noi suntem beta testeri pt toate companiile. Exemplu recent Ac Valhalla lansare cu game breaking bug

  20. #440 SP
    Member mladin86's Avatar
    daca e asa ... eu nu ma mai agit sa cumpar acum ... mai trag de PRO pana scot o revizie ceva la anul... pre order cu plata in avans in plina pandemie not good

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 404 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts