Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1028 of 1175 FirstFirst ... 28 528 928 978 1018 1026 1027 1028 1029 1030 1038 1078 1128 ... LastLast
Results 20,541 to 20,560 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20541 SP
    Junior Member leumak's Avatar
    Stiu ca e cam devreme dar..cand se stie ce jocuri va fi pe ps+ in septembrie?
    Care este cea mai simpla si rapida metoda de a-ti face cont ps+?
    Multumesc.

  2. #20542 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Pot sa downloadez un joc de pe Psn de 7,7gb?Daca eu pe consola am 12gb?

  3. #20543 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    nu. trebuie sa ai 16gb liber

  4. #20544 SP
    Junior Member nomad1206's Avatar
    Salutare! Am achizitonat si eu de curand un ps3 slim 120gb de la un amic si am o problema. In momentul in care opresc consola, la cateva secunde se aude un pocnet. El a zis ca asa i-a facut mereu si ca este carcasa de plastic care se raceste, ar avea logica cat de cat avand in vedere ca sunetul nu este unul metalic si nici nu vad ce ar pocni dupa ce consola e stinsa cu totul. Am zis sa intreb si aici sa vad daca a mai intalnit cineva asa ceva. Mersi anticipat!
    PS: Am cautat pe net si din cate am inteles aceasta problema se intalneste des la slim-uri si toti sustin ca provine de la carcasa de plastic.

  5. #20545 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Carcasa e de vina , stai linistit.

  6. #20546 SP
    Junior Member nomad1206's Avatar
    Multumesc foarte mult. Probabil cand se va mai racii si afara nu o sa mai faca asa.

  7. #20547 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Plata prin SMS merge si din RO ? (am cont de UK)

  8. #20548 SP
    Member Striker09's Avatar
    ma puteti ajuta cu o sugestie de casti usb compatibile cu ps3? ceva cat mai ieftin pt momentele cand nu pot folosi tv-ul si trebuie sa folosesc monitorul. nu ma imtereseaza sa aiba microfon. thx

  9. #20549 SP
    Member Drag05azs's Avatar

  10. #20550 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    thx

  11. #20551 SP
    Junior Member dorianyates's Avatar
    Vreau sa comand Mafia 2 platinum edition de pe amazon uk si nu vor sa trimita in Romania doar din cele second. Pot sa folosesc codul pt a downloada add-on-urile chiar daca a mai fost folosit de altcineva ?

  12. #20552 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Plata prin SMS merge si din RO ? (am cont de UK)
    Doar de pe numar de UK

    Quote Originally Posted by dorianyates View Post
    Vreau sa comand Mafia 2 platinum edition de pe amazon uk si nu vor sa trimita in Romania doar din cele second. Pot sa folosesc codul pt a downloada add-on-urile chiar daca a mai fost folosit de altcineva ?
    Odata folosit, codul nu mai este valabil.

  13. #20553 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by dorianyates View Post
    Vreau sa comand Mafia 2 platinum edition de pe amazon uk si nu vor sa trimita in Romania doar din cele second. Pot sa folosesc codul pt a downloada add-on-urile chiar daca a mai fost folosit de altcineva ?
    Ia legatura cu Robert Dinu daca vrei sa cumperi jocuri de pe amazon UK. El locuieste la Londra si trimite pachetele tatalui sau in Bucuresti, iar mai departe daca esti din provincie iti trimite pachetul prin posta sau curier.

  14. #20554 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    ma puteti ajuta cu o sugestie de casti usb compatibile cu ps3? ceva cat mai ieftin pt momentele cand nu pot folosi tv-ul si trebuie sa folosesc monitorul. nu ma imtereseaza sa aiba microfon. thx
    Casti LOGITECH Wireless F540 | ALTEX

    Sunt special pentru PS3 si XBOX360. Apare ca nu mai sunt pe stoc, dar daca dai pe Rezerva in magazin si selectezi Bucuresti se mai gasesc in 3 magazine din Bucuresti.

  15. #20555 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu pot conecta consola la internet.
    Acum o saptamana, am conectat-o cu succes la internet, INSA nu eram la mine acasa. Atunci am folosit wired prin modem.
    Eu am doar cablul de internet, de la furnizor local, fara niciun modem, iar PS-ul nu poate configura o adresa IP.

    Stie cineva ce ar putea fi? Am cautat putin pe google, dar fara folos.

  16. #20556 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Si cum se face conexiunea la internet de la acel furnizor?

  17. #20557 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nici mie nu imi vine sa cred ca sunt asa de nestiutor, dar tot ce pot spune e ca am cablul de internet tras de afara, de pe stalp, pana aici. Ar trebui sa ma interez de mai multe detalii legate de asta?

  18. #20558 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ai calculator? La calculator cum este facuta conexiunea? Ai un programel care face dial-up?
    Te poti uita in actele primite de la provider. Acolo trebuie sa ai si modalitatea de conectare.
    Daca pur si simplu pui cablu in calculator si merge, este posibil sa fie blocat accesul doar pentru un anumit MAC (cel al calculatorului). In acest caz trebuie sa suni la provider sa comunici ca vrei sa aibe si PS3-ul acces la net si sa le dai mac-ul consolei.

  19. #20559 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Vezi ca e MAC, nu MACH, ca nu e Gilette sau viteza sunetului.

  20. #20560 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man ai router? daca nu, ai macar usernameul si parola?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts