Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 55 of 1175 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 555 1055 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1081 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    card inseamna de fapt o buc de hartie pe care e scris un cod pe care il bagi pe store si iti incarca bani, hartia poti sa o arunci dupa.

  2. #1082 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nameless_fear cumpara ds3 chiar merita e foarte solid, zici ca ai alt joystick in mana fata de ragalia aia de sixaxis

  3. #1083 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mie nu imi merge link-ul de read more. Va rog sa imi spuneti si mie daca merge si pe 40GB. Sper ca nu e warez: N4G.com : PS2 backups running on PS3 via HDD!

  4. #1084 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Mie nu imi merge link-ul de read more. Va rog sa imi spuneti si mie daca merge si pe 40GB. Sper ca nu e warez: N4G.com : PS2 backups running on PS3 via HDD!
    Pe acel forum scrie ca HDD loader-ul merge doar pentru modelele care pot citi deja jocuri de PS2. Momentan, nu ruleaza decat pe modelele japoneze, dar o sa scoata si o versiunea pentru PAL/NTSC cat de curand. De asemenea, pentru a rula programul, este nevoie de Swap Magic.

  5. #1085 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  6. #1086 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Cate jocuri bune pe 2009,cel putin aparent.Sper sa nu dezamageasca.Oricum din ce vad eu PS3ul are cele mai tari exclusivitati in 2009

  7. #1087 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    te-ai uitat sa-ti fie bine reglat aspect ratio din tv pe 16:9 ? cred ca asta e primul pas

  8. #1088 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    te-ai uitat sa-ti fie bine reglat aspect ratio din tv pe 16:9 ? cred ca asta e primul pas
    da l-am pus 16:9 si a mers calumea

  9. #1089 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  10. #1090 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    exista vreun joc pe ps3 care suporta in-game music ? adica sa ascult mp3 in timp ce joc?

  11. #1091 SP
    Member psycho-07's Avatar
    pain, bournout paradise atatea stiu eu

  12. #1092 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    pana mea si eu mi-am vandut burnout-ul si nici nu am stiut

  13. #1093 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    high velocity bowling

  14. #1094 SP
    Member psycho-07's Avatar
    il cumperi de pe store

    help me , am un sistem logitech Z-5500 si a inceput sa se auda in boxe un zgomot ciudat ( pocneste , fasit) , il am bagat prin cablu optic in ps3( am verificat si nu se aude asa din cauza ps3 ) o fi din cauza curentului o fi prost filtrat?

  15. #1095 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am impresia ca ps3 are ceva cu sitemele

    mie un g51 mi-a stricat 2 sateliti,probabil baga prea multa putere
    iar acum la z 5500 mi-a stricat subwooferu (zilele astea im vine de la garantie)
    pur si simplu deodata a inceput sa faca ca un cauciuc fluturand

  16. #1096 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    eu folosesec z5500 de 3 ani, iar impreuna cu playstationul din aprilie 2007 si nu am avut nici o problema. oricum psycho-07 ar trebui sa le duci la service ca ai garantie.

  17. #1097 SP
    Junior Member solary's Avatar
    pt claubaubau, eu am un card visa electron de la raiffeisen si a mers din prima fara nici o problema, am introdus codul de 16 cifre de pe card, data expirarii si un mai un cod de 3-4 cifre care e si el scris pe card apoi am introdus suma care am vrut-o si am descarcat jocul fara nici o problema plus ca dupa aceea am mers la un prieten si i l-am descarcat si lui fara sa mai platesc nimic , din cate am inteles cardul trebuie sa fie neaparat de circulatie internationala ( adica sa il poti folosi in orice tara nu doar in romania ) iar psn din cate am vazut agreeaza cardul visa, visa electron. incearca cu un card visa si mai vb dupa aia, bafta si sper ca te-am ajutat.

  18. #1098 SP
    Member psycho-07's Avatar
    l-am dus la garantie astazi, l-au probat pe un pc si nu se audea pocnituri dar pe consola se aude si pe psp, sper sa nu il tina 20 zile la garantie

  19. #1099 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Am si eu o problema.Am un ps3 40gb,dupa ce termin de jucat pe el,sau chiar dupa ce l opresc(cu toate ca el a stat deschis doar 5 minute) ramane un ventilator aprins in el si face zgomot trebuie sa l sting de tot de la spate ca sa inceteze,stie careva ce ar putea fi ?

  20. #1100 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    damn it, nu stiu cum mi sa crapat putin blue-rayu cu resistance 2 si nu'l mai citeste deloc, crapatura este foarte mica dar intr-o zona foarte inportanta...ffs...nu imi mergea onlinu si a mai si crapat...damn it changing to cod waw.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 1175 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 555 1055 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4279 Last Post: Today, 21:21
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts