Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1148 of 1175 FirstFirst ... 148 648 1048 1098 1138 1146 1147 1148 1149 1150 1158 ... LastLast
Results 22,941 to 22,960 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22941 SP
    Junior Member cryssgr26's Avatar
    recomand PANASONIC TX-42AS650E am acest tv si sunt super multumit de el din toate punctele il gasesti la altex in 26 de mil si inacest pret ai 3d smart plus ca are 1200 de hertzi si cu ps3 se intelege de minine ai mod joc la el deci e super daca iti iei nu vei fi dezamagit iti garantez pana si partea smart ma uimit cum merge

  2. #22942 SP
    Junior Member Ionut Laurentiu's Avatar
    931 sw ^ pardon.:-D

  3. #22943 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Este mai nou un model de LG de 100cm in MediaGalaxy cu rez 4K pe la 2200ron. Daca al nu e TV calumea la pret bun...

  4. #22944 SP
    Junior Member cryssgr26's Avatar
    mark ai vazut ce poate acel panasonic de vb?eu vb in cunostinta de cauza si credema chiar daca ala e 4k nu se compara cu panasonic sau sony e vb de contrast de culori si calitate numai cand spui panasonic sau sony e deja ceva peste lg samsung etc am am si un pphilips 4k dar dif nue e cu toate ca ala e 4k chiar imi da impresia ca panasonicul vede mai bn cel mai bn intra sa vezi pe net comparatiile intre aceste tv si apoi ai sa iti schimbi parerea documnteaza-te

  5. #22945 SP
    Junior Member veve73's Avatar
    Folosește frate semnele de ortografie sa înțelegem ce vrei sa spui. Nici nu e de mirare ca mai nou au introdus test de limba romana la angajare !
    Quote Originally Posted by cryssgr26 View Post
    recomand PANASONIC TX-42AS650E am acest tv si sunt super multumit de el din toate punctele il gasesti la altex in 26 de mil si inacest pret ai 3d smart plus ca are 1200 de hertzi si cu ps3 se intelege de minine ai mod joc la el deci e super daca iti iei nu vei fi dezamagit iti garantez pana si partea smart ma uimit cum merge

  6. #22946 SP
    Junior Member cryssgr26's Avatar
    Quote Originally Posted by veve73 View Post
    Folosește frate semnele de ortografie sa înțelegem ce vrei sa spui. Nici nu e de mirare ca mai nou au introdus test de limba romana la angajare !
    veve daca te crezi asa destept dute frate si da lectii in alta parte m-am grabit care e problema?nu am facut nimic rau am vrut doar sa dau un sfat am omorat pe cineva?asa e romanu repede sa sara in capu altia ca de aia merge si tara asta cum merge datorita celor ca tn, o seara buna

  7. #22947 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Una este să te grăbeşti şi alta este să nu ţi cont de nimic.
    Ţi-a dat un sfat, ar fi mai bine să nu te grăbeşti că nu te aleargă nimeni.

  8. #22948 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by cryssgr26 View Post
    veve daca te crezi asa destept dute frate si da lectii in alta parte m-am grabit care e problema?nu am facut nimic rau am vrut doar sa dau un sfat am omorat pe cineva?asa e romanu repede sa sara in capu altia ca de aia merge si tara asta cum merge datorita celor ca tn, o seara buna
    Pai da, de-asta merge cum merge, ca jumatate din populatie nu stie sa scrie. Sunt perfect de acord.

  9. #22949 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by cryssgr26 View Post
    de aia merge si tara asta cum merge datorita celor ca tn
    adica bine? sau e o contradictie in exprimare?

  10. #22950 SP
    Junior Member cryssgr26's Avatar
    eu nu am jignit pe nimeni si faptul ca am gresit nu inseamna ca nu stiu sa scriu,romanu nu stie altceva decat sa critice si sa jigneasca dar nu e nimic succes in continuare la dat mare baieti

  11. #22951 SP
    Junior Member veve73's Avatar
    Răspunsul tău e binevenit. ...Atât ca terfelesti limba romana. Și e păcat .Graba nu justifica incapacitatea de a scrie corect.
    Quote Originally Posted by cryssgr26 View Post
    eu nu am jignit pe nimeni si faptul ca am gresit nu inseamna ca nu stiu sa scriu,romanu nu stie altceva decat sa critice si sa jigneasca dar nu e nimic succes in continuare la dat mare baieti

  12. #22952 SP
    Junior Member eusuntr0's Avatar
    hai salut, tocmai ce am descoperit ca nici e okazii , olx ori cgf nu prea sunt informatii cu privire la control freeks pentru console ps3, xbox si am mai auzit oameni sa intrebe de ele, cine stie unde se gasesc in romania, bucuresti sau nush magazin online ceva

    ---------- Post added 16-12-2014 at 15:19 ----------

    aloooo e imposibru sa nu stie nimeni, un answer s'il vous plait?

  13. #22953 SP
    Junior Member edragos24's Avatar
    Salutare!Sper sa nu deranjez cu intrebarile dar am tot citit si nu am gasit nimic clar.
    Tocmai mi-am achzitionat un ps3 fat nemodat de 60 gb.Am o dilema si nu gasesc raspuns.Am niste jocuri originale de ps3 pe blu ray.Le pot instala pe Hdd consolei si sa ruleze de acolo.Daca da ,cum? ca nu am gasit nimic in sensu asta.Din ce am mai citit cica ar merge dar sa joci cu dvd-ul/blu-ray in consola.Ma poate lamuri si pe mine cineva?Multumesc!

  14. #22954 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sunt jocuri al căror conținut (parte din el) se instalează pe HDD, dar sunt și jocuri care nu instalează foarte multe fișiere pe HDD. Oricum, în ambele situații, pentru a te juca, este necesar sa ai discul în consola.

  15. #22955 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Mai sunt si jocuri care se instealeaza complet (spre exemplu jocurile assassin's creed I, II, Revelations si Brotherhood, insa doar cele care fac parte din Heritage Collection). Dar chiar si asa, cum a spus si tudomih, e nevoie de disc pentru validarea licentei.

    jocuri instalate complet, care functioneaza fara disc insa, sunt cele cumparate si descarcate de pe PS Store.

  16. #22956 SP
    Junior Member edragos24's Avatar
    Multumesc pt raspuns!
    Si inca o chestie.Mai detin si un ps2 cu 2 manete originale.Am vazut ca exista niste adaptoare pt a le folosi la ps3.Functioneaza ok,merg vibratiile,se merita sa le cumpar sau depinde de ce adaptor e?

  17. #22957 SP
    Junior Member dark_vlad's Avatar
    Salut,am o problema cu gta 5 pe ps3.Au inceput sa mi se incarce greu texturile si sa am pop-in-uri.
    Am mai patit asta prin vara dar si-a revenit dupa ce nu l-am mai jucat o luna.Ce pot sa fac?Precizez ca am jocul pe disc nu varianta psn.

  18. #22958 SP
    Member solaru's Avatar
    Intentionez sa vand PS3. pentru a sterge profilul meu si a-i trimite omului consola curata cum ar trebui sa procedez?
    multumesc anticipat.

  19. #22959 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  20. #22960 SP
    Member solaru's Avatar
    Am dezactivat PS3 de pe contul meu, dar eu voiam sa stiu cum sa sterg datele de pe consola astfel incat cel care o cumpara sa o initializeze ca pe una noua. Format sau Restore?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts