Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 200 of 1175 FirstFirst ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 250 300 700 ... LastLast
Results 3,981 to 4,000 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3981 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by storm30 View Post
    1. cine are de vanzare PSN CARD?
    Pentru US Store eu am luat de la NetStrada., dar probabil că poţi găsi oferte şi mai bune pe eBay.
    Pentru UK Store recomand ShopTo.net - va fi disponibil din 18 sept.
    Ambele acceptă PayPal şi livrează electronic codul, deci nu trebuie să aştepţi poşta.

  2. #3982 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sau de la webpredator daca nu ai carte de credit ( banuiesc ca de aceea vrei PSN card )

  3. #3983 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by storm30 View Post
    1. cine are de vanzare PSN CARD?
    2. poate consola PS3 sa redea un post de radio online ?
    1. vb cu webpredator
    2.nu prea cred,am incercat cu cateva radio-uri online si cand ii dau la listen nu merge nimic.

  4. #3984 SP
    Junior Member andrei932000's Avatar
    Salut, mi-am luat de curand un ps3 slim si am o nelamurire: Am jucat demo la infamous si controllerul avea vibratii dar cand joc uncharted sau killzone 2 nu are, exista vro optiune sa activez vibratiile?ms

  5. #3985 SP
    Member adin33's Avatar
    Nu toate jocurile au implementate functia de vibratii.

  6. #3986 SP
    Junior Member any123's Avatar
    am nevoie cu un sfat de achiztonare a unui tv problema este ca nu stiu care ar fi mai bune
    LCD sau PLASME-LE avind in vedere ca vreau sa-l folosesc atit pt ps3 cit si pt cablu, bugetul ar fi in jur de 3000 ron optiunile mele ar fi : sony KDL-40v5500,32w5500(am fost pe la altex mi-au placut 40w5500 dar este peste bugetul meu),Panasonic Viera plasma TX-P42S10.Am mai vz ceva philips LCD dar stiu ca sint probleme cu ele la garantii ,LG pararea mea ca sint pintre cele mai proaste ,astept parerile tale pe care sa merg .ms

  7. #3987 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Nu toate jocurile au implementate functia de vibratii.
    cam toate jocurile din 2008 incoace au vibratie....Killzone 2 are vibratie iar la Uncharted exista un update 1.01 care adauga aceasta functie!

  8. #3988 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei932000 View Post
    Salut, mi-am luat de curand un ps3 slim si am o nelamurire: Am jucat demo la infamous si controllerul avea vibratii dar cand joc uncharted sau killzone 2 nu are, exista vro optiune sa activez vibratiile?ms
    Este din cauza firmwareului nou 3.0.
    Aceasta este una din problemele care apar, desi multora nu le mai vedea deloc controllerul DS3.
    De asemenea multa lume acuza probleme cu freezing constant la Uncharted.
    Sony a anuntat ca va scoate un patch cat de curand prin care spera sa rezolve toate problemele si plangerile ( pe forumul oficial au fost in jur de 300 pagini cu plangeri legate de 3.0 iar cei de la sony au inchis threadul spunand multmumesc pentru feedback )

  9. #3989 SP
    Junior Member flevi's Avatar

    drive probleme?

    salutare fanii al playstation,am si eu o problema cu playstationul 3,ieri in timp ce ma jucam need for speed carbon s-a blocat in timpul unui loading.....,am scos cd-ul si la-m bagat inapoi si surpriza nu mai vede cd-ul,la fel am incercat si cu cd audio....aceasi problema,in rest consola functioneaza perfect si este veche de o luna,nu imi da nici un cod de eroare doar nu vede nici un fel de cd.(dupa aia am incercat toate jocurile ce le am)
    astept un raspuns de la voi
    multumesc

  10. #3990 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by flevi View Post
    salutare fanii al playstation,am si eu o problema cu playstationul 3,ieri in timp ce ma jucam need for speed carbon s-a blocat in timpul unui loading.....,am scos cd-ul si la-m bagat inapoi si surpriza nu mai vede cd-ul,la fel am incercat si cu cd audio....aceasi problema,in rest consola functioneaza perfect si este veche de o luna,nu imi da nici un cod de eroare doar nu vede nici un fel de cd.(dupa aia am incercat toate jocurile ce le am)
    astept un raspuns de la voi
    multumesc
    Blocul optic. Serach for Donley aici pe ConsoleGames. Este un maestru

  11. #3991 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by flevi View Post
    salutare fanii al playstation,am si eu o problema cu playstationul 3,ieri in timp ce ma jucam need for speed carbon s-a blocat in timpul unui loading.....,am scos cd-ul si la-m bagat inapoi si surpriza nu mai vede cd-ul,la fel am incercat si cu cd audio....aceasi problema,in rest consola functioneaza perfect si este veche de o luna,nu imi da nici un cod de eroare doar nu vede nici un fel de cd.(dupa aia am incercat toate jocurile ce le am)
    astept un raspuns de la voi
    multumesc
    Daca ti-e de o luna consola du-te sa-ti dea alta. Daca nu ai garantie la ea apeleaza la Donely.

  12. #3992 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Cei care nu au controllere DS3 oficiale si originale sa citeasca si aici Firmware 3.00 blamed for malfunctioning PS3 controllers

    Eu am 3 originale si al patrulea e SpeedLink (ceva ciudatenie care se conecteaza wireless doar printr-un USB Key). L-am conectat dupa instalarea 3.0 si mi-l recunoaste totusi. In fine, am dat linkul de mai sus pentru ca e plin la Diverta si Altex de tot felul de controllere suspecte pt PS3.

  13. #3993 SP
    Member soselinho's Avatar
    1.Ce garantie ofera magazinele din Romania la PS3 slim?
    2.Cu ce joc vin la pachet?

    Astept raspunsuri pana maine!

  14. #3994 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by soselinho View Post
    1.Ce garantie ofera magazinele din Romania la PS3 slim?
    2.Cu ce joc vin la pachet?

    Astept raspunsuri pana maine!
    1. Daca iei de la Flamingo (Flanco) ai garantie 1 an.
    2. Nu vine cu nici un joc in pachet.

  15. #3995 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    salut baieti. am si eu o rugaminte. imi puteti posta un link de download al firmware-ului 3.00 de la ps3 ? pentru ca nu ma lasa sa il fac direct prin internet, imi da eroare. si am incercat sa il iau dupa site-ul oficial si mi se blocheaza downloadul...

    multumesc anticipat

  16. #3996 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    PlayStation.com

    click pe download now!

  17. #3997 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    am incercat si mi se blocheaza downloadul la 6%. am mai incercat si dupa uk sa downloadez si acolo mi se opreste mai bine. la 10%. am postat aici in speranta ca poate imi da cineva un link de fileshare sau ceva de genul.


    http://i29.tinypic.com/v3gf8p.jpg

    poza cu eroarea care o primesc si de la us si de la uk, o primesc de vreo 3 zile. de la ce o fi ?

  18. #3998 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Crede-ma esti norocos ca nu ti se downloadeaza..3.0 este bullsh*t..Ar trebui sa fie o optiune ca fiecare sa aleaga daca vrea sa faca update sau nu..Asa obligat-fortat nu mi se pare corect..

  19. #3999 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    tot aud chestia asta legata de update. eu am nevoie sa intru pe psn, trebuie sa iau legatura cu cineva. atata tot. si desigur ca nu pot, ca nici la net nu te poti lega daca nu ai update facut.

  20. #4000 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts