Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 1175 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 503 1003 ... LastLast
Results 41 to 60 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #41 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    PS3 160 gb - noiembrie
    PS3 Wirelles Keypad - noiembrie.Copie nesimtita dupa Messenger Kitul de la Microsoft.Ce au zis baietii de la Sony?Daca tot ne-au furat Singstaru`,furam si noi ce putem.Nu prea au avut ce sa fure,asa ca au furat Messenger Kitul.
    Sony unveils new 160GB PS3 bundle, PSP-3000, and PS3 Wireless Keypad - GameSpot Hardware Blog - Hardware Insider

  2. #42 SP
    Manager paul's Avatar
    Ce alta solutie ai avea ?
    Nici nu stim care a fost primul cu gandul la asa ceva..

  3. #43 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Nu e vorba de daca ar avea solutie sau nu,e vorba de imaginea lor.Putea sa scoata mini-tastatura care sa fie separata de controller.

  4. #44 SP
    Member mishu's Avatar
    am auzit ca trebuie neaparat sa instalezi jocurile pe ps3 ca sa le poti juca?e adevarat??

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Da Myshu, ele vin impachetate si trebuie sa dai "click" pe ele ca sa se instaleze.

  6. #46 SP
    Member darcangel's Avatar
    lupoianflaviu : da, da, al meu era NTFS, dar nu schimb formatul ca sa incerc din nou pt. ca e incarcat cu multe.
    Q : multumesc, eu tin consola in tr-un spatiu inchis pe trei parti, dar e aerisit.

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm... deci se pare ca noul model de 80GB, fie are RSX pe 65nm, fie are optimizat consumul:

    40GB PS3 -
    • XMB idle - 125.8 watts
    • DVD playback - 141.2 watts
    • PS3 MGS4 - 155.2 watts
    80GB PS3 Core-
    • XMB idle - 111.9 watts
    • DVD playback - 126.0 watts
    • PS3 MGS4 - 130.0 watts
    Sursa: PS3 80GB Core unit and 65nm RSX GPU - SlickDeals.net Forums

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si primim si rumours despre viitorul firmware 2.5. Se pare ca va avea functia de Screen Grabbing incorporata (that's heaven for us). Houray for Sony !

    Si detalii despre XDR (memoria de 256 din PS3) in filmuletul de-aici: http://www.rambus.com/assets/flash/p...iew/index.html

  9. #49 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Heal the world
    Mai putini watti , o viata mai lunga si mai sanatoasa

  10. #50 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Ce inseamna acest screen-grabbing mai exact?
    Cheers...

  11. #51 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Eu astept cu nerabdare Home-ul, promis anul acesta... That would be nice!

  12. #52 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Soop View Post
    Ce inseamna acest screen-grabbing mai exact?
    Cheers...
    Inseamna ca poti face screenshoturi (poze) la ce vezi pe ecran. Faci poza intr-un joc, o trimiti unui amic sa te lauzi. Pentru noi, ca editori, iti dai seama ca e mana cereasca. Sau pentru cineva care face un review... nu mai trebuie sa dea bani pe tuner sau sa se chinuie cu aparate foto simandicoase

  13. #53 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Stie cineva cu ce joc bundle vine noua versiune de Playstation3 ? Sau nu are asa ceva ?

  14. #54 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Max View Post
    Stie cineva cu ce joc bundle vine noua versiune de Playstation3 ? Sau nu are asa ceva ?
    S-a zvonit ca vine cu Uncharted. Cel putin asa stiu despre aia cu 160 GB.

  15. #55 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ei au spus "70 EUR content". Eu cred ca va fi downloadable content or something... Warhawk, GTPrologue, etc...

  16. #56 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Si eu tot de bundle cu Uncharted stiu din ce citisem si parca mai dadeau ceva...

  17. #57 SP
    Junior Member HeinekeN_'s Avatar
    Salut.As dorii sa aflu care sunt cablurile necesare pt conectarea unui ps3 la tv si monitor.Tv-ul meu nu e HD si nici monitorul.Am cautat si pe alte forumuri dar nu am gasit mare lucru.Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuia.

    LE :Tv-ul ii Watson FA5433TS iar monitorul Plug&Play Monitor model VL770FS.

  18. #58 SP
    Admin MonkY's Avatar
    HeinekeN_ ai aici toate tipurile de conexiuni pt. PS3: PS3Blog.net Blog Archive 5 Ways to Connect your PS3
    Probabil ca pt. TV-ul tau (ar fi bine sa ne dai model) optim ar fi via Component. Pe monitor, trebuie vazut daca are astfel de conexiune. Daca nu, ma tem ca va trebui fie sa achizitionezi un VGA box, fie un tuner extern prin care sa introduci component si sa scoti VGA/DVI. Bafta !

  19. #59 SP
    Junior Member HeinekeN_'s Avatar
    Ms de ajutor MonkY.Am editat postul anterior cu modelul tv-ului si monitorului.Inca o intrebare : in cazul meu grafica se vede mai detaliata pe tv decat pe monitor?am vazut pe blog ca trebuie sa iei niste cabluri daca vrei sa-l conectezi la tv pt ai imbunatatii grafica.

  20. #60 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    orice ai face TV-ul ala nu o sa redea niciodata mai bine decit monitorul, daca vrei aceeasi calitate cu monitorul recomandat este TV Plasma / LCD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 1175 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 503 1003 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts